MS Excel

Zaawansowany
Czas trwania:
od 16 godzin
Ilość osób:
min. 5 os
Cena od:
499 PLN
przy 5 os. 669 PLN
MS Excel
Zaawansowany

Zaawansowany Kurs Excel

Kurs Excel dla zaawansowanych skupia się na zautomatyzowaniu zadań wykonywanych dotychczas w sposób czasochłonny i wymagający dużo uwagi ze strony użytkownika.

DLA KOGO? Excel zaawansowany przeznaczone jest dla osób, które potrafią zrealizować większość zadań w programie, ale chcą ten proces przyspieszyć i zautomatyzować, tak aby wiele operacji dokonywało się bez ich aktywnego udziału. Uczestnicy powinni znać Excela na poziomie średniozaawansowanym.

Wprowadzenie eZ
5 (100%) 11 votes

Informacje organizacyjne

Szkolenie w Waszym biurze – profesjonalnie i wygodnie!
Szkolimy zazwyczaj w grupach nie większych niż 10 osób
Szkolenie może dotyczyć dowolnej z wersji MS Office 2007, 2010, 2013, 2016
Przygotowujemy szkolenia zarówno dla POLSKIEGO, jak i ANGIELSKIEGO interfejsu
W razie potrzeby, zapewnimy sprzęt komputerowy

Co zyskasz dzięki szkoleniu Excel Podstawowy?

Co otrzymasz na szkoleniu?

100 zadań w excelu

Rozwiąż 100 zadań na kursie z Excela zaawansowanego

Na kursie zaawansowanym z Excela nauczysz się rozwiązywać aż 100 różnych zadań. Przejdź na wyższy poziom wiedzy i poznaj Excela od podszewki, niech nie ma już przed Tobą sekretów. Z taką wiedzą Twoja wartość na rynku pracy z pewnością wzrośnie.

egzamin sprawdzający wiedze

Excel dla zaawansowany – egzamin

Jeśli chcesz sprawdzić w jakim stopniu Twoi pracownicy przyswoili wiedzę na temat Excela dla zaawansowanych, my dajemy taką możliwość. Jeśli klient tego oczekuje, możemy zorganizować egzamin dla pracowników, trwający 30 lub 60 minut. W ten sposób możemy sprawdzić, jaki efekt przyniosło szkolenie.

dopasujemy kalendarz szkolen kursu

Dostosuj harmonogram spotkań Excela zaawansowanego

Zastanawiasz się czy wśród mnóstwa obowiązków znajdziesz czas, żeby zorganizować kurs dla swojej firmy? Z nami możesz uzgodnić elastyczny termin, dostosujemy się do Twojego grafiku.

certyfikat z excela zaawansowanego

Zdobądź certyfikat Excela zaawansowanego

Na zakończenie kursu wystawiamy wszystkim uczestnikom certyfikaty potwierdzające znajomość Excela na poziomie zaawansowanym. Twój wysiłek włożony w poznanie nowych funkcji będzie udokumentowany.

warsztatowe zajecia z Excela

Zajęcia typowo praktyczne

Podczas kursu Excel Zaawansowany poznasz więcej niż teorię wyłożoną przez trenera. Jesteśmy praktykami, a co za tym idzie, na naszych szkoleniach wymagamy  od uczestników czynnego udziału. Będziesz wykonywać zadania razem z trenerem, dzięki czemu dobrze przyswoisz wiedzę.

badamy poziom grupy

Określenie znajomości Excela

Wydaje Ci się, że nie masz wystarczającej wiedzy Excela? A może nie czujesz się swobodnie używając formuł? Czujesz się niepewnie i nie wiesz czy Twój poziom wiedzy jest podstawowy, czy może zaawansowany? Możemy rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Sprawdzimy na jakim poziomie jesteś, dzięki temu kurs z Excela będzie dopasowany bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Excel we Wrocławiu

Opieka poszkoleniowa

Po szkoleniu nie zostajesz sam! Oferujemy Ci naszą pomoc jeśli pojawią się problemy z Excelem. Skontaktuj się z nami do 6 miesięcy po szkoleniu, a otrzymasz nasze wsparcie w rozwiązaniu swoich wątpliwości.

elastyczna tematyka z Excela

Zagadnienia na szkoleniu z Excela zaawansowanego

Tematyka kursu to kwestia, w której jesteśmy elastyczni. Potrzebujesz doszkolić się z tabeli przestawnej? A może nie radzisz sobie z formułą? Wybierz czego potrzebujesz, a my spełnimy Twoje oczekiwania odnośnie kursu Excela dla zaawansowanych.

160 stron skryptu od Excellent

160 stron skryptu szkoleniowego

Wraz z organizacją kursu damy Ci materiały szkoleniowe, a dokładniej 160 stron skryptu napisanego przez nas. Jest to spora dawka wiedzy i ćwiczeń, do których zawsze będziesz mógł wrócić i przestudiować jeszcze raz, żeby utrwalić zdobytą na kursie wiedzę.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Skróty klawiszowe
  15 min.
 • 2.Zaawansowane filtrowanie
  60 min.
 • 3.Funkcje analizy danych
  200 min.
 • 4.Definiowanie nazw
  60 min.
 • 5.Formatowanie warunkowe z użyciem formuł
  60 min.
 • 6.Funkcje tekstowe
  50 min.
 • 7.Łącza
  45 min.
 • 8.Walidacja danych
  50 min.
 • 9.Tabele przestawne
  80 min.
 • 10.Formanty
  60 min.
 • 11.Makra
  40 min.

Materiały do pobrania

Galeria ze szkoleń

Galeria ze szkoleń