Kurs Excel Poznań

Zapewnij sobie i swojej kadrze szkolenie z Excela w Poznaniu, by zwiększyć ich efektywność. Skorzystaj z oferty i wyróżnij się na rynku pracy. Zachęcamy do zapisów!

Szkolenie Excel - Poznań i okolice

Nasze szkolenia z Excela przeprowadzamy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całego województwa wielkopolskiego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz na szkolenie dla swojego zespołu pracowników, a my przyjedziemy do Ciebie i przeprowadzimy kurs w Twojej sali konferencyjnej lub szkoleniowej. To znaczne ułatwienie zarówno dla nas, jak i wszystkich Twoich pracowników, którzy kurs z Excela w Poznaniu lub innym mieście odbędą w swoim miejscu pracy. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w rozwój swój oraz pracowników, który przyniesie firmie wiele korzyści!

Kurs Excel Poznań

Wielkopolscy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie wielkopolskim, m.in. w Poznaniu, Kaliszu, Koninie czy Pile

Marek

Od 15 lat współpracuje z firmami z branży IT oraz Telco. Szkolenia prowadzi od 2012 roku. Posiada także doświadczenie w sprzedaży, dzięki czemu potrafi techniczne tematy przekazywać w sposób lekki i przystępny.

Łukasz

Z wykształcenia informatyk i ekonometryk. Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń komputerowych. Przeważającą tematyką jest obsługa pakietów biurowych np. MS Office, w szczególności programu MS Excel.

 

Maciej

Expert Microsoft Office Specialist. Przeprowadził ponad 200 szkoleń z pakietu MS Office. Twórca autorskich rozwiązań usprawniających i automatyzujących pracę w Excelu.

Marcin

Od 2008 roku trener IT w specjalizacji Microsoft Office z certyfikatem Microsoft Office Specialist z zakresu Excel, Word oraz PowerPoint na wszystkich poziomach zaawansowania. Przeprowadzonych ponad 6.500 godzin szkoleń.

Kurs Excel średniozaawansowany

Poziom średnio zaawansowany – dla wszystkich, którzy znają podstawy i chcą poznać więcej funkcji, a także biegle posługiwać się opcjami arkusza kalkulacyjnego. Umiejętności zdobyte podczas tego szkolenia pozwolą pracować na niemalże każdym stanowisko wymagającym pracy w programie. Udział w szkoleniu stanowi bardzo dobrą pozycję wyjściową w staraniu się o pracę lub awans. Dla pracodawców lub managerów to z kolei możliwość wyniesienia swojego zespołu na znacznie wyższy poziom pracy, dzięki czemu jej efekty będą znacznie bardziej satysfakcjonujące.

Różny poziom zaawansowania szkolenia MS Excel

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kursy Excel mogą być efektywne jedynie wtedy, gdy ich poziom będzie dostosowany do wiedzy i umiejętności osób, które przyszły na szkolenie. Dlatego w trosce o satysfakcję uczestników prowadzimy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania i z różną tematyką. Wybierz dla swoich pracowników kurs Excel na odpowiednim poziomie i spraw, a po szkoleniu ich praca z arkuszem kalkulacyjnym przyniesie znacznie lepsze efekty.

Szkolenie Excel zaawansowany – Poznań

Poziom zaawansowany – program szkolenia dostosowany jest do wymagających kursantów, którzy pragną usprawnić swoją pracę w programie. Dzięki wiedzy zdobytej na tym poziomie szkolenia osoby pracujące w Excelu będą w stanie zautomatyzować wiele operacji, dzięki czemu możliwe będzie wykonywanie znacznie większej liczby zadań. Możesz wybrać szkolenie ukierunkowane na konkretny zakres umiejętności pracy z arkuszem kalkulacyjnym:

  • Graficzna prezentacja danych – wizualizacja danych pozwoli pracownikom pracę nad projektami, które wymagają stworzenia prezentacji. Grafika z wykresem? A może prezentacja z wykorzystaniem analizy tabel?
  • Tabele przestawne – oddzielne warsztaty z obsługi programu, dzięki którym poznasz całość zagadnienie tworzenia tabel przestawnych ich funkcji, które są nieodłączną częścią zaawansowanych tabel
  • Analiza danych – Microsoft Excel bazuje na analizach biznesowych, dlatego tak ważne jest zarządzanie ogromnymi bazami. Zdobądź wiedzę na szkoleniu I zobacz jakie to proste.

Excel szkolenia VBA

Szkolenia VBA Excel (Visual Basic Applications) przeznaczone są dla zaawansowanych użytkowników pakietu MS Office, którzy chcą poznać podstawy programowania. Dzięki nim wiele operacji, które zajmują krocie czasu, może zostać zautomatyzowanych. W ten sposób Twoi pracownicy nie będą tracić czasu na powtarzanie wielu prostych czynności, ale zautomatyzują je, by móc poświęcić się bardziej wymagającym obowiązkom.

Kurs Excel – zdobądź certyfikat

Udział w warsztatach jest początkiem poznania funkcji arkusza, które pozwolą Ci być lepszym pracownikiem. Certyfikat jest dokumentem potwierdzającym nie tylko uczestnictwo w spotkaniu z naszymi specjalistami, ale również wiedzę i umiejętności, które od teraz możesz wykorzystać w pracy. Certyfikat będzie bardzo wartościowym uzupełnieniem Twojego CV, dzięki któremu z pewnością szybciej dostaniesz wymarzoną posadę.

Dodatkowo udostępniamy także certyfikaty w języku angielskim, jeżeli osoby uczestniczące w kursie tego potrzebują. Taki certyfikat z pewnością będzie niezbędny osobom starającym się o pracę w zachodnich korporacjach.

Miasto Poznań

Poznań – kurs Excel podstawowy

Excel od podstaw – dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z programem. Kurs gwarantuje poznanie zagadnień bez których praca w Excelu nie będzie możliwa. Uczestnicy poznają m.in. podstawowe funkcje filtrowania i sortowania, formatowanie liczb oraz tekstów, wykresy czy otrzymują wskazówki do w szybszej obsługi programu. Uczestnicy szkolenia nauczą się podstawowych funkcji, które pozwolą im wykonywać mniej skomplikowaną pracę w arkuszu kalkulacyjnym.

Poznań - szkolenie otwarte

Szkolenia Otwarte z Excela w Poznaniu

Jeśli chcesz indywidualnie wziąć udział w szkoleniu z Excela i posiąść pokłady wiedzy, które dadzą Ci dobry start w wyścigu o pracę, nic nie stoi na przeszkodzie, bowiem organizujemy również szkolenia otwarte, przeznaczone dla osób prywatnych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z pakietu MS Office dla firm, jednak ze względu na potrzeby indywidualnych klientów zdecydowaliśmy się organizować warsztaty otwarte.

Poznań jest jednym z miast, gdzie będziemy się spotykać z Państwem cyklicznie na różnym poziomach zaawansowania. Grupy liczą niewielką liczbę osób jednocześnie, dzięki czemu każdemu z uczestników trener poświęci odpowiednią ilość uwagi. Otwarte kursy Excela odbywają się w Poznaniu i innych miastach Wielkopolski, dlatego z pewnością znajdziesz szkolenie w miejscu, do którego masz najbliżej. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń otwartych lub zadzwoń i umów się z naszymi konsultantami. Terminy dostosujemy pod Twoją firmę, dlatego zapraszamy do kontaktu!

Weekendowy kurs Excel

Jeśli obowiązki zawodowe sprawiają, że w ciągu tygodnia nie masz czasu na szkolenia, skontaktuj się z nami w sprawie organizacji kursu w weekend. Obserwuj również naszą ofertę szkoleń otwartych które także organizowane są w weekendy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów i umożliwiamy im rozwój osobisty, pomimo natłoku obowiązków.

Ikonka branży transportowej

Szkolenie Excel Poznań – darmowe dla studentów

Cyklicznie organizujemy również darmowe kursy z Excela dla studentów. Dla młodych ludzi jest to znakomita okazja, by jeszcze przed wejściem na rynek pracy zdobyć umiejętności, które okażą się niezbędne w zasadzie przy każdym biurowym stanowisku. Jesteś zainteresowany naszymi darmowymi kursami z Excela na wielkopolskich uczelniach? Śledź naszą stronę i wyczekuj informacji.

Ikonka PowerPointa

Kurs Excel Poznań – opinie

Nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź nasze opinie – przeczytaj referencje od klientów. Osoby, które uzyskały certyfikat po ukończeniu naszych szkoleń, chwalą sobie wykorzystanie nowych umiejętności w pracy.

Zapraszamy do kontaktu – kurs Excel Poznań!

Kalisz, Konin, Piła

Kurs Excel Poznań – skuteczne metody szkoleniowe

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas przeprowadzania setek warsztatów w Poznaniu i wszystkich zakątkach – zarówno województwa wielkopolskiego jak i całej Polski – potrafimy nauczać efektywnie. Zaufało nam wiele firm. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, jeśli chcesz się przekonać o naszej ofercie.

Stawiamy na nowoczesne metody nauczania, dzięki którym uczestnicy naszych szkoleń Excel w Poznaniu efektywnie zdobywają nowe pokłady wiedzy i umiejętności w obsłudze arkusza kalkulacyjnego. Posiadamy aplikację wspomagającą naukę Excela, którą sami stworzyliśmy na bazie własnych doświadczeń związanych z programem Excel. Każdy element szkolenia przemyślany jest od A do Z, zaczynając od ustaleniu poziomu grupy, kończąc na certyfikacie potwierdzającym odbycie kursu! Jednak na tym nasza współpraca się nie kończy! Po ukończeniu szkolenia przez 3 miesiące obejmujemy uczestników opieką poszkoleniową!