Kurs Excel Wrocław

Potrzebujesz szkolenie Excel we Wrocławiu? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach!

Szkolenie Excel - Wrocław i okolice

Jesteśmy ekspertami, dzięki czemu prowadzimy szkolenia z Excela we Wrocławiu od wielu lat, m.in. na terenie całego województwa dolnośląskiego. Nasze warsztaty są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników, a po ich zakończeniu wręczamy certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę. Oferujemy wsparcie poszkoleniowe oraz autorską aplikację ułatwiającą pracę z tym narzędziem. Dzięki naszym kursom nie tylko poznasz tajniki Excela, ale także nauczysz się efektywnie wykorzystywać jego funkcje w codziennej pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, stale aktualizujemy program szkoleniowy, aby spełniać wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku.

Kurs Excel Wrocław

Dolnośląscy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie dolnośląskim, m.in. we Wrocławiu, Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze.

Łukasz

Prowadzi szkolenia od 2013 roku, głównie z MS Excel, Word, Visio, MS Project, PowerPoint, Kaizen, Lean, Six Sigma. Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych.

Radosław

Absolwent zarządzania i animator kultury. Wieloletni koordynator szkoleń z Excela. Pasjonat nowych technologii i zdrowego stylu życia. Stawia na różnorodne wykorzystanie Excela w pracy oraz w życiu prywatnym.

Maciej

Expert Microsoft Office Specialist. Przeprowadził ponad 200 szkoleń z pakietu MS Office. Twórca autorskich rozwiązań usprawniających i automatyzujących pracę w Excelu.

Marcin

Od 2008 roku trener IT w specjalizacji Microsoft Office z certyfikatem Microsoft Office Specialist z zakresu Excel, Word oraz PowerPoint na wszystkich poziomach zaawansowania. Przeprowadzonych ponad 6.500 godzin szkoleń.

Automatyzacja pracy w Microsoft Excel

Jeżeli chcesz poznać techniki automatyzacji pracy i zyskać umiejętności, które pozwolą Ci wydatniej pracować w programie zgłoś swoją firmę na kurs MS.

Oferujemy kurs od podstaw, średniozaawansowany oraz zaawansowany.

Warsztaty dla początkujących są dla osób nie korzystających na co dzień z programu, które chcą poznać funkcje, sortowanie, filtrowanie, formatowanie komórek, formuły, wykresy.

Poziom średniozaawansowany na szkoleniu jest dla osób pracujących w arkuszu kalkulacyjnym, lecz chcących poznać więcej możliwości programu i usprawnić codzienną pracę.

Kurs dla zaawansowanych daje możliwość automatyzacji korzystania z programu z wykorzystaniem poznanych podpowiedzi z kursu.

Na szkoleniach we Wrocławiu z obsługi programu wyniesiesz wiedzę, która pozwoli Ci sprostać nawet najcięższym zagadnieniom zawartym w Excelu!

Warsztat Wrocław

Excel na Absolvent Talent Days w Hali Stulecia

Absolvent Talent Days jest wydarzeniem, które znane jest niemal każdemu. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów do postawienia pierwszego kroku w karierze. Mieliśmy przyjemność nieco pomóc w jej rozwoju. Podczas warsztatów przedstawiliśmy studentom praktyczne zastosowanie programu Excel przedstawiające tematykę naszych szkoleń jakie organizujemy. Poznali funkcje, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

wrocław kurs

Excel na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego mieli okazję 8 marca poszerzyć swoją wiedzę z tabel przestawnych w ramach darmowego wykładu na uczelni. Każdy z uczestników mógł rozwiązać zadania prezentowane przez trenera na swoim komputerze. Zagadnienia Excela budzą ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, bo na pewno jego znajomość przyda się każdemu.

Excel we Wrocławiu

Excel na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

13.03.2018 roku nasz trener gościł na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Excel to nasza pasja, więc rozpowszechnianie wiedzy o nim to czysta przyjemność. W ramach naszej wizyty na Uniwersytecie, studenci mogli wziąć udział w bezpłatnym, dwugodzinnym wykładzie, podczas którego mieli okazje poznać arkusz kalkulacyjny nieco lepiej. Przedstawiliśmy najważniejsze funkcje, pokazaliśmy na konkretnych zadaniach jak ich użyć. Z radością możemy podzielić się informacją, że udział w zajęciach wzięło ponad 170 osób. Taka liczba tylko utwierdza nas w przekonaniu, że znajomość Excela jest dla młodych ludzi pożądaną umiejętnością!

Ikonka branży transportowej

Wyszukiwanie we wrocławskiej firmie transportowej

Każda branża charakteryzuje się nieco odmiennymi potrzebami w kwestii wykorzystania arkusza kalkulacyjnego w pracy. Firma transportowa, którą szkoliliśmy ostatnio we Wrocławiu, uznała za bardzo przydatne narzędzia służące do wyszukiwania danych.

Przykładami takich narzędzi była funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO, INDEKS, PODAJ.POZYCJĘ. Oczywiście bardzo popularne narzędzie „Znajdź” (Ctrl + F) jest również pomocne, ale nie w każdej sytuacji. Traci ono swoją użyteczność, gdy musisz wyszukać wiele wartości (np. kilkaset) – wówczas trzeba by użyć go kilkaset razy. Jeśli stworzyć formułę, to możesz przeciągnąć ją do kilkuset komórek i za jednym razem wyszukać wszystkie wartości. Napisz do nas w sprawie spotkania i poznaj więcej tajników wyżej wymienionych funkcji!

Certyfikat od Excellent we Wrocławiu

Kurs Excel z certyfikatem we Wrocławiu

Jeśli szukasz szkolenia we Wrocławiu lub okolicach, po zakończeniu którego otrzymasz certyfikat renomowanej firmy szkoleniowej, to dobrze trafiłeś/aś. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat sygnowany przez Excellent.

Możesz przejść u nas całą ścieżkę certyfikacji, uczestnicząc w kolejnych poziomach (podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym) oraz szkoląc się z różnych programów pakietu MS Office.

Miasto Wrocław

Szkolenia w stolicy Dolnego Śląska

Organizujemy otwarte spotkania we Wrocławiu. Są to szkolenia, na które każdy może się dopisać. Grupa tworzona jest więc z osób nie znających się, z różnych firm (bądź osób prywatnych). Jeśli mamy w planach takie wydarzenie, to informacja na jego temat znajdować się będzie na stronie głównej. Proszę skorzystać z formularza, który będzie tam widniał, aby zgłosić chęć uczestnictwa.

Grupa osób

Przeprowadziliśmy kurs z Excela w Legnicy

Szkolimy wszędzie, gdzie tylko znajdą się osoby w Excelowej potrzebie. Kurs w Legnicy został w dużej mierze dostosowany do indywidualnych wymagań naszego klienta. Połączyliśmy zagadnienia z poziomu średniozaawansowanego z tematami ze szkolenia zaawansowanego. Oczywiście część zagadnień została z programu szkolenia wykreślona, tak abyśmy mogli zmieścić się w określonych wcześniej ramach czasowych.

Poziom szkolenia

Poziom podstawowy we Wrocławiu

Na poziomie podstawowym prezentujemy zazwyczaj zadanie tworzenia tabliczki mnożenia w arkuszu, które pomaga zrozumieć adresowanie komórek. Ostatnio jeden z klientów we Wrocławiu bardzo docenił to ćwiczenie. Polega ono na tym, aby dla tabeli z jednym wierszem i jedną kolumną wypełnić jej wnętrze wynikiem mnożenia kolejnych liczb. Cała trudność zadania polega na tym, że należy zrobić to tylko jedną formułą, która zostanie przeciągnięta do wszystkich komórek tej tabeli.

Jest to pozornie łatwe zadanie, ale na każdym spotkaniu, na którym je prezentujemy sprawia ono sporo problemów, ale jednocześnie pozwala solidnie przećwiczyć stosowanie znaków „$” w adresach komórek.

Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica

Excel w Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze

Oferujemy szkolenia m.in. w Wałbrzychu, Legnicy, Jeleniej Górze i wszystkich miastach na obszarze całego województwa dolnośląskiego.