Kurs Excel Rzeszów

Chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu znajomości programów z pakietu MS Office? Potrzebujesz szkolenia Excel w Rzeszowie? A może na terenie całego województwa podkarpackiego? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach, które prowadzone są przez doświadczonych ekspertów. Na szkoleniu poznasz zarówno podstawowe funkcje Microsoft Excel (MS Excel), jak i bardziej zaawansowane rozwiązania. Szkolenia Excel w Rzeszowie są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i odbywają się w przyjaznej atmosferze. Organizowane są zarówno dla zorganizowanych grup - firm, jak i osób prywatnych. Po zakończeniu kursu wydawane są certyfikaty, które potwierdzają zdobyte umiejętności.

Szkolenie Excel - Rzeszów i okolice

Kurs Excel może odbywać się na różnych poziomach - podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Dodatkowo plan szkoleń jest zawsze dostosowywany do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie pojawić się zarówno w mieście Rzeszów, jak i jego okolicach. Nasi doświadczeni eksperci starają się, by po ukończeniu kursu poziom wiedzy był na zdecydowanie wyższym poziomie niż na początku. Oprócz wieloletniego doświadczenia i zaawansowanych umiejętności w programie Excel, nasi trenerzy posiadają również wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, które sprawiają, że kurs przebiega w komfortowej dla wszystkich atmosferze. Cenimy sobie ich swobodę i profesjonalizm. Dzięki nim wiedza zdobyta podczas szkolenia MS Excel pozostanie w głowie na dłużej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zajrzyj do naszej próbki szkoleniowej lub skontaktuj się z nami. Szczegółowo przedstawimy poszczególne punkty programu szkolenia z Excela. Nasze usługi sprzedajemy na najwyższym poziomie - specjalnie na życzenie naszych przyszłych kursantów - elastyczność to nasza główna dywiza. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i widoczny progres naszych kursantów. Kurs Excel niewątpliwie będzie doskonałym ułatwieniem pracy zawodowej, pozwalającym znacznie zoptymalizować niektóre procesy.

Kurs Excel Rzeszów

Podkarpaccy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie podkarpackim, m.in. w Rzeszowie, Przemyśle, Stalowej Woli i Tarnobrzegu

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Trener Excel i Office - Malon
Dariusz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz University of Central Lancashire w Preston (tytuł MBA). Zajmował się m.in. obliczeniami konstrukcyjnymi maszyn, programowaniem obrabiarek cyfrowych, kierował Działem Analiz Rynkowych.

Szkolenie Excel w Rzeszowie? Nie kupuj kota w worku!

Chcemy, żebyś poznał nas zanim zdecydujesz się na szkolenie. Przygotowaliśmy dla Ciebie mały wstęp przed naszym kursem Excel. Na naszej stronie znajdziesz próbkę szkoleniową, która zawiera zadania podobne do tych, które będziemy omawiać na szkoleniu. Sprawdź czy potrafisz je rozwiązać. Dowiedz się, czy nasz kurs to jest właśnie to, czego szukasz!

Szkolenia Otwarte z Excela w Rzeszowie

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia otwarte z MS Excel. Są one przeznaczone zarówno dla grup, jak i osób prywatnych. Mają one charakter cykliczny. Szkolenia odbywają się na trzech poziomach. Po ukończeniu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Organizujemy również darmowe kursy Excel w Rzeszowie. Podczas dwugodzinnych warsztatów przybliżamy przydatne funkcje programu i gwarantujemy solidną dawkę wiedzy!

Próbka szkoleniowa Excellent

Szkolenie z Excela dla księgowych

Szkolimy w różnych branżach, finanse, bankowość, księgowość. Bez względu na to, jaką firmę prowadzisz – jesteśmy otwarci na współpracę. Wyszkolimy pracowników każdego działu – wyzwania są dla nas czystą przyjemnością. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów z Excela czy też VBA.

Excel na Rzeszowskich szkołach wyższych

Darmowy kurs Excel – Rzeszów

Lubimy spotykać się ze studentami. Organizujemy bezpłatne wykłady na uczelniach w Polsce. Studenci podczas zajęć z nami mają szanse bliżej poznać różne funkcje Excela, rozwinąć swoją wiedzę, a także poznać wyniki naszych badań. Zbadaliśmy nieco rynek pracy i już wiemy w jakim stopniu pracodawcy wymagają znajomości MS Excel. Jesteście ciekawi? Szukajcie informacji o wykładach, a także zajrzyjcie na nasz poradnik – znajdziesz tam szczegółowe informacje, takie jak np. termin wydarzenia.

Miasto Rzeszów

Szkolenie Excel -Rzeszów i okolice

Rzeszów nie jest jedynym miastem, w którym szkolimy w województwie podkarpackim. Jest ich znacznie więcej, a dokładniej… wszystkie! Nie ma dla nas znaczenia, gdzie się znajdujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całego województwa. Zadzwoń, napisz. Razem znajdziemy dogodny termin szkolenia i przyjedziemy do Ciebie o umówionej porze. Dzięki temu zaoszczędzisz na transporcie dla swoich pracowników. Chętnie poznamy Twój adres! Nie zwlekaj i wybierz nasze usługi!

ikonka Microsoft Word

Kurs Excel – Rzeszów – praktyczne warsztaty z programów MS Office

Zajmujemy się również organizacją praktycznych warsztatów, które umożliwiają szczegółowe poznanie programu Excel. Podczas tego typu zajęć nauczysz się, jak obsługiwać program, by stał się on niezwykle przydatnym narzędziem nie tylko w pracy zawodowej, ale również w życiu prywatnym.

Oprócz MS Excel organizujemy również kursy i praktyczne warsztaty z innych programów, które wchodzą w skład pakietu Microsoft Office.

  • Potrzebujesz nauczyć się podstaw funkcji arkusza kalkulacyjnego? Organizujemy dla firm warsztaty Excel: zaczynając od poziomu dla początkujących a kończąc na zaawansowanych rozwiązaniach.
  • Interesuje Cię tworzenie wizualizacji danych? Skontaktuj się z naszymi konsultantami w sprawie szkolenia z Power Bi.
  • Twoja Firma potrzebuje specjalistów od programowania? Zapraszamy na VBA Rzeszów z wykorzystaniem trików szkoleniowych, które pomogą w szybszy sposób poznać program. Automatyzacja działań daje możliwość usprawnienia pracy programu, a co za tym idzie również oszczędność czasu.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom szkoleń jak najlepsze warunki do zdobywania wiedzy. Dlatego też dzielimy uczestników na małe grupy, by zapewnić im maksymalny komfort i lepszy kontakt z ekspertem. Dla kursantów, którzy wytrwają do końca przygotowany jest specjalny certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności z zakresu MS Excel, VBA czy też innych programów pakietu Microsoft.

Jeżeli Twoja firma się zastanawia nad wyborem firmy szkoleniowej, zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które zostały nam wystawione przez naszych klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kursów w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu. Postaramy dostosowań zarówno termin, jak i program szkolenia do Twoich potrzeb.

Praca biurowa

Szkolenia Microsoft – Rzeszów

Prowadzimy kursy z całego pakietu MS Office – Excel, Word, PowerPoint itp. Chcesz sprawniej posługiwać się Wordem? Nauczymy Cię tego! Word wydaje się być programem prostym w obsłudze, niewiele osób zna jego przydatne, podstawowe funkcje. W ofercie znajdziesz również kurs VBA Excel, Outlook czy też Access. Wybierz odpowiedni kurs, skontaktuj się z nami i nieustannie poszerzaj swoją wiedzę.

Kursy Excela – podstawowy, średnio zaawansowany czy zaawansowany?

Szkolenie z programu Excel czy też innych programów z pakietu Microsoft może odbywać się na trzech poziomach. Wybierz swój poziom zaawansowania i zapisz się na konkretny kurs. Jeżeli nie potrafisz określić swoich umiejętności, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać odpowiedni kurs. Jest to bowiem kluczowa decyzja, od której zależeć będzie, czy nauczane przez nas umiejętności będą przydatne w późniejszej pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat organizowanych przez nas szkoleń. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to Państwu na podjęcie decyzji i odpowiedź na pytanie, czy warto nam zaufać. Cena szkolenia MS Excel zależna jest zarówno od liczby uczestników, jak i poziomu.