MS Excel

Tabele Przestawne - Zaawansowane
Czas trwania:
8 godzin
Cena od:
2.530 PLN /grupa
3.740 PLN /grupa
MS Excel
Tabele Przestawne - Zaawansowane

Kurs Excel - Zaawansowane Tabele Przestawne

Szkolenie poświęcone jest narzędziu tabel przestawnych, które dają ogromne możliwości w analizie i agregacji danych. Zgłębiamy zagadnienie tabel przestawnych, docierając do jego „zakamarków” i wyciskając z niego jak najwięcej przydatnych opcji. Staramy się, na tyle na ile to możliwe, zautomatyzować działanie tabel przestawnych.

Przeznaczone jest dla osób, które potrzebują analizować tabele danych i tworzyć raporty z podsumowaniem danych.  Polecamy je osobom, które korzystają już z tabel przestawnych i chcą rozwinąć umiejętności ich obsługiwania.

Uczestnicy powinni znać Excela przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym.

Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy nabędą takie umiejętności, jak:

 •     Zaawansowana analiza danych
 •    Tworzenie estetycznych dashboardów
 •     Graficzne wyróżnianie odpowiednich danych
 •     Automatyzacja pracy z tabelami przestawnymi
 •    Uproszczenie aktualizowania danych w tabelach
 •    Usprawnienie pracy tabel za pomocą formuł
 •    Sprawne posługiwanie się wieloma tabelami przestawnymi
 •    Automatyzacja pracy z wykorzystaniem makr
 •    Precyzyjne zrozumienie sposobu działania tabel przestawnych – dzięki temu sprawne rozwiązywanie problemów

Informacje o szkoleniu Excel - Zaawansowane Tabele Przestawne

Elastyczny program szkolenia

Tematyka kursu jest przez nas odpowiednio przygotowana, tak aby poziom trudności był właściwy dla uczestników szkolenia. Niemniej jednak, klient zawsze ma możliwość dowolnie dopasować omawiane zagadnienia, w czym chętnie pomożemy.

Zarówno stacjonarnie, jak i on-line

Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i on-line – wybierz wersję, która bardziej Ci odpowiada. Szkolenia prowadzimy na platformie MS Teams. Są to szkolenia prowadzone na żywo przez trenera.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o szkoleniach on-line.

Forma warsztatów

Nasze szkolenia są prowadzone w formie warsztatów komputerowych. Oznacza to, że cały czas uczestnicy wykonują wraz z trenerem praktyczne zadania. Nie wyodrębniamy osobno “czasu na wykład” – teoria, która jest potrzebna, przekazywana jest podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń.

Szkolenie w dowolnym miejscu

Szkolimy w całej Polsce, w dowolnym miejscu. Zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, więc duża odległość Państwa firmy od naszej siedziby wcale nie zwiększa kosztów szkolenia.

Szkolenia prowadzimy zazwyczaj w biurze klienta, ale możliwe jest także wynajęcie sali zewnętrznej.

Terminy naszych szkoleń

Prowadzimy tylko szkolenia zamknięte dla firm, dlatego nie prowadzimy terminarza szkoleń. Każde szkolenie jest indywidualnie planowane z klientem.

Dostępność terminów na bieżąco się zmienia, dlatego prosimy o kontakt z nami. Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji, to zazwyczaj jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

Godziny prowadzenia szkoleń

Dostosujemy się do Waszych potrzeb. Zazwyczaj są to godziny 8:00 – 16:00, ale może zarówno zacząć wcześniej, jak i skończyć później.

Elastyczny harmonogram

W przypadku wielu szkolonych grup, ustalenie jasnego i przejrzystego harmonogramu może stanowić wyzwanie. Dlatego my się tym zajmiemy.

Rozumiemy, że nie każdy pracownik może sobie pozwolić na całodzienną nieobecność w pracy (bo jest wtedy na szkoleniu). Proponujemy sprawdzone systemy mieszane, gdzie pracownik tylko część dnia spędza na szkoleniu. Zobacz przykładowe harmonogramy szkoleń.

Liczba osób w grupie

Rekomendujemy, aby w grupie szkoleniowej było maksymalnie 12 osób, dzięki czemu mają one wysoki komfort pracy. Na życzenie klienta liczebność grupy może być większa.

Liczba osób w grupie ma wpływ na cenę – im więcej osób, tym całkowita cena wyższa, ale cena za osobę niższa.

Szkolenie po polsku i po angielsku

Szkolenie może zostać przeprowadzone w języku polskim lub angielskim.

Jeśli uczestnicy pracują na angielskiej wersji MS Office, to otrzymają materiały dopasowane do takiej wersji. Jeśli szkolenie odbywa się po angielsku, to materiały w całości przygotowane będą w języku angielskim.

Tutaj możesz zobaczyć próbkę materiałów szkoleniowych w języku angielskim.

Udostępniane komupterów

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w salach szkoleniowych lub konferencyjnych, gdzie jest odpowiedni komfort pracy. Być może, niektórzy z Was pracują na komputerach stacjonarnych, które ciężko jest przenieść. Nie ma problemu – zapewnimy komputery, jeśli jest taka potrzeba (bez dodatkowych opłat).

Dojazd trenera na szkolenie i nocleg w cenie

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, dlatego zorganizowanie szkolenia w twoim regionie nie jest żadnym problemem, ani nie zwiększa jego kosztów.

Ponad 170 stronnicowe skrypty + pliki na pendrive’ach

W naszych skryptach znajdziesz informacje na temat omawianych narzędzi, wraz ze wskazówkami i zdjęciami. Są w nich także rozpisane wszystkie ćwiczenie ze szkolenia – zobaczysz jak krok po kroku samodzielnie je rozwiązać.

Oczywiście opieramy szkolenia o zadania w plikach elektronicznych. Jeśli jest to szkolenie z Excela, to otrzymujecie pliki Excela z rzetelnie przygotowanymi danymi, odzwierciedlającymi prawdziwe wyzwania, przed którymi stają jego użytkownicy. Tutaj możesz przeczytać więcej o materiałach szkoleniowych.

Imienne certyfikaty

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu sygnowany przez Excellent. Będzie znajdować się na nim informacja o temacie szkolenia, czasie jego trwania, oraz najważniejszych omawianych zagadnieniach. Możemy nieodpłatnie wystawić certyfikat w języku angielskim. Tutaj możesz przeczytać więcej o certyfikatach.

Wstępne badanie poziomu wiedzy

Przeprowadzamy (na Wasze życzenie) testy wstępne, żeby zweryfikować, jaki jest poziom wiedzy uczestników – aby szkolenie odpowiednio dostosować. Uzupełniamy je ankietą, aby każdy uczestnik mógł powiedzieć o swoich preferencjach. Tutaj możesz przeczytać więcej o wstępnym badaniu.

Dobrowolny egzamin

Jeśli chcecie sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy ze szkolenia, to proponujemy egzamin końcowy tuż po jego zakończeniu. Nie jest on dodatkowo płatny. Może trwać 30 lub 60 minut.

Raport poszkoleniowy (ocena szkoleń)

Dane zebrane w ankietach po szkoleniu, nie tylko Wam przekazujemy, ale wcześniej odpowiednio je porządkujemy i przedstawiamy w przejrzystej formie. W ten sposób powstaje raport poszkoleniowy. Pobierz przykładowy raport poszkoleniowy.

Gwarancja jakości

Nasza gwarancja, to rzecz niespotykana na rynku szkoleniowym. Jesteśmy tak pewni tego, że będziecie zadowoleni z wyników szkolenia, że gdyby okazało się, że jednak nie jesteście, to możemy zupełnie bezpłatnie je powtórzyć. Tutaj możesz przeczytać więcej o Gwarancji jakości.

Dodatkowe kursy przygotowujące (2,5 h)

Jeśli niektórzy uczestnicy chcą sobie odświeżyć pewne informacje, żeby uczestniczyć w kursie z wyższego poziomu, to oferujemy dodatkowe kursy online, na których w formie filmów szkoleniowych tłumaczymy najważniejsze tematy. Filmy te trwają ok. 2,5 h.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Szkolenie Excel - Zaawansowane Tabele Przestawne w liczbach

128

stron skryptu

68

ćwiczeń

39

unikatowych
arkuszy

8

godzin
szkolenia

10

omawianych
tematów

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Sposoby prezentowania danych (zaawansowane)
  30 min.
 • 2.Grupowanie danych (zaawansowane)
  30 min.
 • 3.Wyszukiwanie i filtrowanie (zaawansowane)
  60 min.
 • 4.Aktualizacja tabeli (zaawansowana)
  50 min.
 • 5.Dashboardy
  60 min.
 • 6.Formuły w tabeli przestawnej (zaawansowane)
  50 min.
 • 7.Dopasowanie ustawienia tabeli (zaawansowane)
  40 min.
 • 8.Inne przydatne opcje
  40 min.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie: