MS PowerPoint

Zaawansowany
Czas trwania:
8 godzin
Cena od:
2.350 PLN /grupa
3.615 PLN /grupa
MS PowerPoint
Zaawansowany

Kurs PowerPoint Poziom Zaawansowany

Szkolenie PowerPoint na poziomie zaawansowanym pokaże, jak edytować wszystkie slajdy jednocześnie, tworzyć interaktywne prezentacje, wstawiać zaawansowane animacje, łączyć prezentację z tabelami danych i wykresami z Excela.

Przeznaczone jest dla osób, które chcą tworzyć zaawansowane prezentacje, szybko je edytować i łączyć je z Excelem.

Uczestnicy powinni znać PowerPointa na poziomie podstawowym.

Na szkoleniu poznasz następujące zagadnienia:

 • Szybkie edytowanie całej prezentacji jednocześnie (za pomocą wzorca slajdów)
 • Tworzenie interaktywnej prezentacji za pomocą przycisków akcji, hiperłączy i „spisu treści”
 • Projektowanie atrakcyjnej wizualnie prezentacji, dzięki zaawansowanym animacjom
 • Umieszczanie tabel i wykresów połączonych z danymi w Excelu i aktualizowanymi, gdy dane w Excelu się zmienią
 • Zastosowanie różnych widoków podczas tworzenia prezentacji
 • Wstawianie dźwięków i filmów
 • Wykorzystanie materiałów informacyjnych i notatek

Informacje o szkoleniu PowerPoint Zaawansowany

Elastyczny program szkolenia

Tematyka kursu jest przez nas odpowiednio przygotowana, tak aby poziom trudności był właściwy dla uczestników szkolenia. Niemniej jednak, klient zawsze ma możliwość dowolnie dopasować omawiane zagadnienia, w czym chętnie pomożemy.

Zarówno stacjonarnie, jak i on-line

Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i on-line – wybierz wersję, która bardziej Ci odpowiada. Szkolenia prowadzimy na platformie MS Teams. Są to szkolenia prowadzone na żywo przez trenera.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o szkoleniach on-line.

Forma warsztatów

Nasze szkolenia są prowadzone w formie warsztatów komputerowych. Oznacza to, że cały czas uczestnicy wykonują wraz z trenerem praktyczne zadania. Nie wyodrębniamy osobno “czasu na wykład” – teoria, która jest potrzebna, przekazywana jest podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń.

Szkolenie w dowolnym miejscu

Szkolimy w całej Polsce, w dowolnym miejscu. Zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, więc duża odległość Państwa firmy od naszej siedziby wcale nie zwiększa kosztów szkolenia.

Szkolenia prowadzimy zazwyczaj w biurze klienta, ale możliwe jest także wynajęcie sali zewnętrznej.

Terminy naszych szkoleń

Prowadzimy tylko szkolenia zamknięte dla firm, dlatego nie prowadzimy terminarza szkoleń. Każde szkolenie jest indywidualnie planowane z klientem.

Dostępność terminów na bieżąco się zmienia, dlatego prosimy o kontakt z nami. Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji, to zazwyczaj jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

Godziny prowadzenia szkoleń

Dostosujemy się do Waszych potrzeb. Zazwyczaj są to godziny 8:00 – 16:00, ale może zarówno zacząć wcześniej, jak i skończyć później.

Elastyczny harmonogram

W przypadku wielu szkolonych grup, ustalenie jasnego i przejrzystego harmonogramu może stanowić wyzwanie. Dlatego my się tym zajmiemy.

Rozumiemy, że nie każdy pracownik może sobie pozwolić na całodzienną nieobecność w pracy (bo jest wtedy na szkoleniu). Proponujemy sprawdzone systemy mieszane, gdzie pracownik tylko część dnia spędza na szkoleniu. Zobacz przykładowe harmonogramy szkoleń.

Liczba osób w grupie

Rekomendujemy, aby w grupie szkoleniowej było maksymalnie 12 osób, dzięki czemu mają one wysoki komfort pracy. Na życzenie klienta liczebność grupy może być większa.

Liczba osób w grupie ma wpływ na cenę – im więcej osób, tym całkowita cena wyższa, ale cena za osobę niższa.

Szkolenie po polsku i po angielsku

Szkolenie może zostać przeprowadzone w języku polskim lub angielskim.

Jeśli uczestnicy pracują na angielskiej wersji MS Office, to otrzymają materiały dopasowane do takiej wersji. Jeśli szkolenie odbywa się po angielsku, to materiały w całości przygotowane będą w języku angielskim.

Tutaj możesz zobaczyć próbkę materiałów szkoleniowych w języku angielskim.

Udostępniane komupterów

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w salach szkoleniowych lub konferencyjnych, gdzie jest odpowiedni komfort pracy. Być może, niektórzy z Was pracują na komputerach stacjonarnych, które ciężko jest przenieść. Nie ma problemu – zapewnimy komputery, jeśli jest taka potrzeba (bez dodatkowych opłat).

Dojazd trenera na szkolenie i nocleg w cenie

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, dlatego zorganizowanie szkolenia w twoim regionie nie jest żadnym problemem, ani nie zwiększa jego kosztów.

Ponad 170 stronnicowe skrypty + pliki na pendrive’ach

W naszych skryptach znajdziesz informacje na temat omawianych narzędzi, wraz ze wskazówkami i zdjęciami. Są w nich także rozpisane wszystkie ćwiczenie ze szkolenia – zobaczysz jak krok po kroku samodzielnie je rozwiązać.

Oczywiście opieramy szkolenia o zadania w plikach elektronicznych. Jeśli jest to szkolenie z Excela, to otrzymujecie pliki Excela z rzetelnie przygotowanymi danymi, odzwierciedlającymi prawdziwe wyzwania, przed którymi stają jego użytkownicy. Tutaj możesz przeczytać więcej o materiałach szkoleniowych.

Imienne certyfikaty

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu sygnowany przez Excellent. Będzie znajdować się na nim informacja o temacie szkolenia, czasie jego trwania, oraz najważniejszych omawianych zagadnieniach. Możemy nieodpłatnie wystawić certyfikat w języku angielskim. Tutaj możesz przeczytać więcej o certyfikatach.

Wstępne badanie poziomu wiedzy

Przeprowadzamy (na Wasze życzenie) testy wstępne, żeby zweryfikować, jaki jest poziom wiedzy uczestników – aby szkolenie odpowiednio dostosować. Uzupełniamy je ankietą, aby każdy uczestnik mógł powiedzieć o swoich preferencjach. Tutaj możesz przeczytać więcej o wstępnym badaniu.

Dobrowolny egzamin

Jeśli chcecie sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy ze szkolenia, to proponujemy egzamin końcowy tuż po jego zakończeniu. Nie jest on dodatkowo płatny. Może trwać 30 lub 60 minut.

Raport poszkoleniowy (ocena szkoleń)

Dane zebrane w ankietach po szkoleniu, nie tylko Wam przekazujemy, ale wcześniej odpowiednio je porządkujemy i przedstawiamy w przejrzystej formie. W ten sposób powstaje raport poszkoleniowy. Pobierz przykładowy raport poszkoleniowy.

Gwarancja jakości

Nasza gwarancja, to rzecz niespotykana na rynku szkoleniowym. Jesteśmy tak pewni tego, że będziecie zadowoleni z wyników szkolenia, że gdyby okazało się, że jednak nie jesteście, to możemy zupełnie bezpłatnie je powtórzyć. Tutaj możesz przeczytać więcej o Gwarancji jakości.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Zadanie-szkoleniowe-PowerPoint-poziom-zaawansowany (69 kb) Skrypt-pP-PL-18-20 (243 kb)

Szkolenie PowerPoint Zaawansowany w liczbach

75

stron skryptu

35

ćwiczeń

12

unikatowych
prezentacji

8

godzin
szkolenia

7

omawianych
tematów

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Na szkoleniu zaawansowanym z PowerPointa nauczysz się szybko zmienić wszystkie slajdy jednocześnie

Master slide w polskiej wersji nazywa się Wzorcem slajdów. Obie nazwy mogą być w tym skrypcie używane zamiennie. Wzorzec jest pewnego rodzaju miejscem do przechowywania stylów slajdów prezentacji. Zmieniając elementy slajdu wzorcowego, zmienia się wygląd wielu slajdów jednocześnie.

Dodasz interaktywne przyciski do nawigacji, dzięki kursowi zaawansowanemu

Prezentacje mogą mieć różnych charakter. Bywają prezentacje złożone z 10-ciu slajdów, gdzie osoba włącza kolejno następne slajdy. Istnieją także prezentacje złożone z 50-ciu slajdów, gdzie osoba prezentująca lub czytająca prezentację potrzebuje sprawnie przechodzić między slajdami, w zależności od tego jakie informacje chce przeczytać w danej chwili.

Wyniesiesz swoje prezentacje na wyższy poziom atrakcyjności

Na naszym kursie zaawansowanym z PowerPointa nauczysz się pracować z animacjami wejścia, wyjścia, kolejnością animacji, czasem trwania, ścieżkami ruchu i opcjami efektu. Pokażemy Ci jak połączyć to wszystko w estetyczną całość.

Po kursie połączysz wykresy i tabele z danymi w Excelu

Możliwa jest sytuacja, że chcesz w prezentacji, przedstawić za pomocą wykresu dane, które zostały wyliczone w pliku Excela. Obliczenia te często są aktualizowane, w wyniku czego, prezentacja za każdym razem powinna prezentować inny, zaktualizowany wykres.

Poznasz różne widoki, ułatwiające pracę z prezentacją PowerPoint

Tworząc prezentację, możesz zmieniać widoki, tak aby praca była wygodniejsza. Wybrany widok, może zależeć od ilości slajdów, ilości informacji na slajdach, charakteru prezentacji, czy osobistych preferencji użytkownika.

Na szkoleniu będziesz umieszczać filmy i dźwięki

Jeśli będziesz z PowerPointem pracował w zaawansowany sposób, to może nadejścia potrzeba dołączenia nowych materiałów multimedialnych.

Będziesz skutecznie zarządzał notatkami i materiałami informacyjnymi

Są to dodatkowe materiały, poza główną prezentacją, które ułatwiają Tobie jej zaprezentowanie, albo uzupełniają słuchaczom treść głównej prezentacji o różne szczegółowe informacje.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Szybka edycja całej prezentacji (wzorzec slajdów)
  70 min.
 • 2.Interaktywna prezentacja (przyciski akcji)
  70 min.
 • 3.Prezentacja atrakcyjna wizualnie (zaawansowane animacje)
  60 min.
 • 4.Wykresy i tabele oparte na Excelu
  80 min.
 • 5.Widoki tworzenia prezentacji
  30 min.
 • 6.Dźwięki i filmy
  30 min.
 • 7.Materiały informacyjne i notatki
  20 min.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Zadanie-szkoleniowe-PowerPoint-poziom-zaawansowany (69 kb) Skrypt-pP-PL-18-20 (243 kb)