MS Visio

Szkolenie Kompleksowe
Czas trwania:
16 godzin
Cena od:
5.315 PLN /grupa
8.175 PLN /grupa
MS Visio
Szkolenie Kompleksowe

Szkolenie Kompleksowe z MS Visio

Kurs MS Visio jest Ci potrzebny, jeśli potrzebujesz stworzyć rozbudowane diagramy i schematy. Podczas kursu MS Visio nauczymy Cię w prosty sposób pracować w programie MS Visio. Zdobędziesz ważne umiejętności i sprawniejsze działanie po kursie!

Informacje o szkoleniu Visio Kompleksowo

Elastyczny program szkolenia

Tematyka kursu jest przez nas odpowiednio przygotowana, tak aby poziom trudności był właściwy dla uczestników szkolenia. Niemniej jednak, klient zawsze ma możliwość dowolnie dopasować omawiane zagadnienia, w czym chętnie pomożemy.

Zarówno stacjonarnie, jak i on-line

Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i on-line – wybierz wersję, która bardziej Ci odpowiada. Szkolenia prowadzimy na platformie MS Teams. Są to szkolenia prowadzone na żywo przez trenera.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o szkoleniach on-line.

Forma warsztatów

Nasze szkolenia są prowadzone w formie warsztatów komputerowych. Oznacza to, że cały czas uczestnicy wykonują wraz z trenerem praktyczne zadania. Nie wyodrębniamy osobno “czasu na wykład” – teoria, która jest potrzebna, przekazywana jest podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń.

Szkolenie w dowolnym miejscu

Szkolimy w całej Polsce, w dowolnym miejscu. Zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, więc duża odległość Państwa firmy od naszej siedziby wcale nie zwiększa kosztów szkolenia.

Szkolenia prowadzimy zazwyczaj w biurze klienta, ale możliwe jest także wynajęcie sali zewnętrznej.

Terminy naszych szkoleń

Prowadzimy tylko szkolenia zamknięte dla firm, dlatego nie prowadzimy terminarza szkoleń. Każde szkolenie jest indywidualnie planowane z klientem.

Dostępność terminów na bieżąco się zmienia, dlatego prosimy o kontakt z nami. Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji, to zazwyczaj jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

Godziny prowadzenia szkoleń

Dostosujemy się do Waszych potrzeb. Zazwyczaj są to godziny 8:00 – 16:00, ale może zarówno zacząć wcześniej, jak i skończyć później.

Elastyczny harmonogram

W przypadku wielu szkolonych grup, ustalenie jasnego i przejrzystego harmonogramu może stanowić wyzwanie. Dlatego my się tym zajmiemy.

Rozumiemy, że nie każdy pracownik może sobie pozwolić na całodzienną nieobecność w pracy (bo jest wtedy na szkoleniu). Proponujemy sprawdzone systemy mieszane, gdzie pracownik tylko część dnia spędza na szkoleniu. Zobacz przykładowe harmonogramy szkoleń.

Liczba osób w grupie

Rekomendujemy, aby w grupie szkoleniowej było maksymalnie 12 osób, dzięki czemu mają one wysoki komfort pracy. Na życzenie klienta liczebność grupy może być większa.

Liczba osób w grupie ma wpływ na cenę – im więcej osób, tym całkowita cena wyższa, ale cena za osobę niższa.

Szkolenie po polsku i po angielsku

Szkolenie może zostać przeprowadzone w języku polskim lub angielskim.

Jeśli uczestnicy pracują na angielskiej wersji MS Office, to otrzymają materiały dopasowane do takiej wersji. Jeśli szkolenie odbywa się po angielsku, to materiały w całości przygotowane będą w języku angielskim.

Tutaj możesz zobaczyć próbkę materiałów szkoleniowych w języku angielskim.

Udostępniane komupterów

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w salach szkoleniowych lub konferencyjnych, gdzie jest odpowiedni komfort pracy. Być może, niektórzy z Was pracują na komputerach stacjonarnych, które ciężko jest przenieść. Nie ma problemu – zapewnimy komputery, jeśli jest taka potrzeba (bez dodatkowych opłat).

Dojazd trenera na szkolenie i nocleg w cenie

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, dlatego zorganizowanie szkolenia w twoim regionie nie jest żadnym problemem, ani nie zwiększa jego kosztów.

Ponad 170 stronnicowe skrypty + pliki na pendrive’ach

W naszych skryptach znajdziesz informacje na temat omawianych narzędzi, wraz ze wskazówkami i zdjęciami. Są w nich także rozpisane wszystkie ćwiczenie ze szkolenia – zobaczysz jak krok po kroku samodzielnie je rozwiązać.

Oczywiście opieramy szkolenia o zadania w plikach elektronicznych. Jeśli jest to szkolenie z Excela, to otrzymujecie pliki Excela z rzetelnie przygotowanymi danymi, odzwierciedlającymi prawdziwe wyzwania, przed którymi stają jego użytkownicy. Tutaj możesz przeczytać więcej o materiałach szkoleniowych.

Imienne certyfikaty

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu sygnowany przez Excellent. Będzie znajdować się na nim informacja o temacie szkolenia, czasie jego trwania, oraz najważniejszych omawianych zagadnieniach. Możemy nieodpłatnie wystawić certyfikat w języku angielskim. Tutaj możesz przeczytać więcej o certyfikatach.

Wstępne badanie poziomu wiedzy

Przeprowadzamy (na Wasze życzenie) testy wstępne, żeby zweryfikować, jaki jest poziom wiedzy uczestników – aby szkolenie odpowiednio dostosować. Uzupełniamy je ankietą, aby każdy uczestnik mógł powiedzieć o swoich preferencjach. Tutaj możesz przeczytać więcej o wstępnym badaniu.

Dobrowolny egzamin

Jeśli chcecie sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy ze szkolenia, to proponujemy egzamin końcowy tuż po jego zakończeniu. Nie jest on dodatkowo płatny. Może trwać 30 lub 60 minut.

Raport poszkoleniowy (ocena szkoleń)

Dane zebrane w ankietach po szkoleniu, nie tylko Wam przekazujemy, ale wcześniej odpowiednio je porządkujemy i przedstawiamy w przejrzystej formie. W ten sposób powstaje raport poszkoleniowy. Pobierz przykładowy raport poszkoleniowy.

Gwarancja jakości

Nasza gwarancja, to rzecz niespotykana na rynku szkoleniowym. Jesteśmy tak pewni tego, że będziecie zadowoleni z wyników szkolenia, że gdyby okazało się, że jednak nie jesteście, to możemy zupełnie bezpłatnie je powtórzyć. Tutaj możesz przeczytać więcej o Gwarancji jakości.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Szkolenie Visio Kompleksowo w liczbach

89

stron skryptu

45

ćwiczeń

30

unikatowych
arkuszy

16

godzin
szkolenia

10

omawianych
tematów

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Na początku kursu powiemy sobie do czego służy Visio

Visio 2010 to aplikacja graficzna do rysowania, która umożliwia wizualizowanie, przeglądanie i udostępnianie złożonych informacji. Za pomocą programu Visio można przekształcić skomplikowany, mało czytelny tekst i tabele w diagramy programu Visio, które w przejrzysty sposób przekazują in-formacje.

Będziesz biegle poruszać się po schematach i diagramach

Zamiast statycznych obrazów można tworzyć połączone z danymi diagramy programu Visio, za pomocą których można wyświetlać informacje, łatwo je odświeżać i pracować znacznie produktywniej. Szeroka gama szablonów diagramów i wzorników w programie Visio umożliwia zrozumienie informacji i podejmowanie odpowiednich decyzji, a także udostępnianie informacji na temat systemów organizacyjnych, zasobów i procesów w przedsiębiorstwie.

Na szkoleniu poznasz różne, dostępne w Visio diagramy

Diagramy notacji modelowania procesów biznesowych (BPMN), Diagramy Six Sigma, Diagramy szkieletowe, Diagramy przepływów pracy programu SharePoint. Zapraszamy na nasze szkolenie z MS Visio!

Będziesz wybierać do pracy najbardziej odpowiedni widok

Pasek stanu zawiera narzędzia pomocne przy poruszaniu się po diagramach i dokumentach. Są to między innymi: Pełny ekran, Poziom powiększenia (do ustawiania powiększenia w procentach), suwak Powiększe-nie, przycisk Dopasuj stronę do bieżącego okna, przycisk otwierający okno Kadrowanie i przycisk Przełącz okna.

Sprawnie będzie podłączać dane do schematów Visio

Kształty można zintegrować z danymi z różnych źródeł danych czasu rzeczywistego, takimi jak pro-gramy Excel, Access i SQL, listy programu SharePoint albo dowolne źródła danych OLEDB czy ODBC. Wystarczy kilka kliknięć w Kreatorze danych.

Na kursie poznasz różne schematy organizacyjne w Visio

Istnieje możliwość automatycznego analizowania diagramów procesów pod kątem sprawdzenia, czy są prawi-dłowo skonstruowane i zgodne z regułami biznesowymi zdefiniowanymi dla dokumentu.

Pokażemy Ci zaawansowane diagramy

Diagramy pod-procesów umożliwiają rozbicie złożonych procesów na jednostki podrzędne, nad którymi łatwiej zapanować. Można zaznaczyć sekwencję kształtów. Poznasz to na kursie z Visio.

Połączenie Visio z innymi programami

Rysunki można publikować za pomocą usług programu Visio oraz funkcji programu SharePoint Server 2010 renderującej interakcyjne diagramy połączone z danymi.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Wprowadzenie do programu
  60 min.
 • 2.Schematy i diagramy
  90 min.
 • 3.Style i szablony
  90 min.
 • 4.Obiekty
  60 min.
 • 5.Narzędzia widoku
  60 min.
 • 6.Dane
  60 min.
 • 7.Hiperłącza
  30 min.
 • 8.Schematy organizacyjne
  120 min.
 • 9.Diagramy zaawansowane
  70 min.
 • 10.MS Visio a inne programy
  80 min.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie: