Kurs Excel Szczecin

Potrzebujesz szkolenia Excel w Szczecinie? Nie szukaj dalej, skorzystaj z naszej oferty i uzyskaj certyfikat!

Szkolenie Excel - Szczecin i okolice

Dołącz do naszego profesjonalnego szkolenia z Excela w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, prowadzonego przez pasjonatów tej dziedziny. Zapewniamy dostosowane materiały, wygodne warunki oraz wsparcie naszych konsultantów. Oferujemy warsztaty dostosowane do Twoich potrzeb, zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Nasza doświadczona ekipa ekspertów gwarantuje praktyczną naukę i aktualne podejście do najnowszych funkcji tego programu. Ukończ kurs z nami, opanuj zaawansowane funkcjonalności narzędzia i zdobądź certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Zapisz się na najlepsze kursy Excela w Szczecinie już dziś!

Kurs Excel Szczecin

Zachodnio - Pomorscy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie zachodnio - pomorskim, m.in. w Szczecinie, Koszalinie, Stargadzie i Kołobrzegu

Janusz
Janusz

Wykładowca, trener, egzaminator ECDL, nauczyciel mianowany, egzaminator informatycznych egzaminów zawodowych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu MS Office, MS Office 365.

Szkolenia Otwarte z Excela w Szczecinie

Udział w szkoleniu z programu Excel możliwy jest również dla osoby prywatnej. Jeśli zależy Ci na podwyższeniu swoich kompetencji w tym obszarze, możesz skorzystać z naszych szkoleń otwartych w mieście Szczecin i jego okolicach. Po ukończeniu kursu Excel otrzymasz stosowany certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności. Szkolenie Excel w Szczecinie może odbywać się na trzech poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Właściwy wybór poziomu szkolenia jest kluczowy dla ilości zdobytej wiedzy i osiągnięcia swojego celu.

Szkolenia Microsoft Szczecin

Microsoft Office to nie tylko Excel. W skład pakietu wchodzą również inne programy, który znajomość umożliwia kompleksową pracę i niezwykle swobodne wykonywanie różnych czynności. Do pakietu zalicza się między innymi Word czy Outlook. W swojej ofercie posiadamy szkolenia, które umożliwią Ci poznanie wszystkich programów z pakietu MS Office. Dzięki temu z pewnością poszerzysz swoje umiejętności i staniesz się pożądanym pracownikiem na rynku pracy. Każde ze szkoleń jest certyfikowane. Pełną listę programów znajdziesz w naszej zakładce Kursy MS Office.

Szkolenia VBA Szczecin

Oprócz szkolenia z Excela, Szczecin może stać się również miastem, w którym zorganizujemy kurs VBA – Visual Basic Applications. Dzięki niemu praca w programie Excel stanie się jeszcze większą przyjemnością. Na kursie poznasz możliwości zautomatyzowania pewnych procesów i sprawniejszego poruszania się po programie. Wiedza ta pozwoli zoptymalizować czas pracy i sprawi, że wiele operacji będzie odbywało się bez Twojej ingerencji. Skorzystaj z naszej oferty na kurs VBA Excel i spraw, że Twoja praca będzie bardziej wydajna i przyjemna.

Miasto Szczecin

Kurs Excel Szczecin – certyfikat!

Po odbytym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty, które potwierdzają ich umiejętności. Pracodawcy w dzisiejszych czasach bardzo cenią sobie znajomość Excela. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas rekrutacji Twoja wiedza o pakiecie MS Office zostanie sprawdzona. Pamiętaj, że wpisanie w CV certyfikatu uczestnictwa w kursie z Excela może zachęcić przyszłego pracodawcę do zaproszenia na rozmowę właśnie Ciebie!

Grupa osób

Szkolenie z Excela w Szczecinie zyskuje popularność!

Wiele firm ze Szczecina i okolic skorzystało z naszych usług. Na naszej stronie znajdziesz pełną listę firm wraz z referencjami. Osoby, które miały okazję spotkać się z nami spotkać i skorzystać ze szkolenia, często doceniały ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Często podkreślano indywidualne podejście do każdej z grup, a także umiejętność przekazywania wiedzy. Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwy, że możemy pochwalić się referencjami, które jednoznacznie wskazują na to, że jesteśmy skuteczni. Oprócz tego możemy Wam również zagwarantować, że na tego typu kursie z MS Office panuje zawsze przyjazna atmosfera.

Traktujemy naszych uczestników jako partnerów, dlatego nie musisz obawiać się “wywoływania do tablicy” i szkolnego odpytywania. Staramy się, by całe szkolenie Excel w Szczecinie i innych miastach pozbawione było stresu i zdenerwowania. Dlatego też dużą uwagę zwracamy na naszych trenerów, którzy oprócz swojej ogromnej wiedzy cechują się wysoko rozwiniętymi kompetencjami interpersonalnymi.

Kurs Excel na nieznanym poziomie zaawansowania w Szczecinie

Kurs Excel – poziom podstawowy czy zaawansowany? Wybierz swój poziom szkolenia!

Nie wiesz na jakim poziomie znasz Excela? Chciałbyś zapisać się na szkolenie, ale nie wiesz na jakie? Nie zostawiamy Cię samego z tym dylematem!

Oferujemy sprawdzenie Twojego poziomu znajomości określonego programu przed przystąpieniem do kursu. Dzięki temu wiesz, że wybierasz dobrze. Szanujemy czas i pieniądze swoich klientów, dlatego nie pozwalamy im kupować kota w worku. Sprawdź się! Pójdź na kurs Excel dostosowany całkowicie do Twoich potrzeb i przybliż się do obranego przez Ciebie celu! Nie będzie to zmarnowany czas, możemy Ci to zagwarantować!

Praca biurowa

Kurs Excel w każdym zakątku zachodniopomorskiego!

Nasze szkolenie może odbywać się zarówno w centrum miasta Szczecin, jak i jego okolicach. Dojeżdżamy do każdego miasta i każdej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Jeśli szukasz firmy szkoleniowej, która przyjedzie pod wskazany adres, to dobrze trafiłeś. Dojazd nie jest dla nas problemem – chętnie robimy sobie wycieczki poza większe miasta.

Szczecin - szkolenie otwarte

Otwarty kurs Excel w Szczecinie!

Szkolenia organizujemy od wielu lat. W dużej mierze zajmujemy się szkoleniami zamkniętymi w firmach, od czasu do czasu poszerzamy ofertę o szkolenia otwarte. Nasza firma cały czas się rozwija, więc postanowiliśmy wprowadzić ofertę kursów otwartych na stałe! Śledź naszą stroną, nasz fanpage na Facebooku a dowiesz się pierwszy, kiedy będziemy organizować szkolenie otwarte. Nasi wykwalifikowani trenerzy chętnie zmierzą się z Twoją niewiedzą i sprawią, że zamieni się w pożyteczne umiejętności.

Weekendowy kurs Excel – Szczecin i okolice

W naszej ofercie znajdziesz również weekendowe kursy Excela, a także innych programów z pakietu Microsoft. Jeżeli zależy Ci na tego typu rozwiązaniu, skontaktuj się z nami i wspólnie postaramy się dostosować termin. Kursy tego typu przeznaczone są zarówno dla grup, jak i osób prywatnych. Cena szkolenia z Excela, a także innych programów uzależniona jest najczęściej od liczby członków, a także poziomu zaawansowania.