Kurs Word

Jest to program z pakietu biurowego MS Office służący program do tworzenia dokumentów.  Kurs Word pozwoli Ci zapoznać się z wieloma użytecznymi funkcjami. Jak wiele już ich znasz? Uważasz, że stworzenie prostego dokumentu jest wystarczające? Stwórz profesjonalny dokument zawierający coś więcej niż zwyczajnie formatowany tekst.

Kurs Word w całej Polsce

Jeżeli masz odpowiednią salę przystosowaną do przeprowadzenia szkolenia możemy się w niej spotkać. Możemy także przeprowadzić kurs w jednej z naszych sal szkoleniowych.

Szkolimy w całej Polsce, dzięki odpowiedniej ilośći trenerów, którzy stacjonują we wszystkich województwach kraju.

Posiadamy specjalistów z Worda, którzy dzięki swojej pasji przeprowadzają kursy w sposób rzetelny, zrozumiały - dajemy gwarancję, że po otrzymaniu certyfikatu będziesz posiadał ogromną wiedzę,

Marcin

Pasjonat MS Office. Umysł ścisły, który potrafi skutecznie komunikować się z innymi. Prowadzi szkolenia w przyjaznej atmosferze.

Janusz
Janusz

Specjalista od Worda i całego pakietu MS Office. W prowadzeniu szkoleń najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi.

Monika
Monika

Sympatyczna i uśmiechnięta trenerka, którą możecie Państwo spotkać w Warszawie. Nie brakuje jej profesjonalizmu i skuteczności w szkoleniu innych!

Krzysztof
Krzysztof

Specjalista MS Word oraz całego pakietu. Ma na swoim koncie tysiące godzin szkolenia. Pracuje głównie w województwie łódzkim.

Trener Excel i Office - Paweł Boguszewski
Paweł

Trener, który ma wiele lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń. To sprawia, że potrafi przygotować kurs, który zachwyci kursantów.

Trener Excel i Office - Maciej Wienke
Maciej

Master Microsoft Office Specialist. Przeprowadził ponad 4000 godzin szkoleń z pakietu MS Office. Twórca autorskich rozwiązań usprawniających i automatyzujących pracę w Excelu.

Agnieszka
Agnieszka

Trenerka z pozytywnym nastawieniem do ludzi. Potrafi cierpliwie i zrozumiale wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną kwestię.

Bodali
Łukasz

Pełen pasji trener z rozległą wiedzą o MS Office. Zna Worda jak własną kieszeń i chętnie dzieli sie wiedzą jak go używać.

Word to nasza specjalność

Prowadzenie kursów z Worda pozwala nam nie tylko rozwinąć umiejętności naszych kursantów, ale też uświadomić im jak wiele przydatnych funkcji jest w nim dostępnych. Większość kojarzy program z prostym programem do edycji tekstu, jednak jest on nieco bardziej skomplikowany. Podczas spotkań prowadzonych w firmach i dla klientów indywidualnych, pomagamy odkryć jak niebanalny jest to program.

Jaki poziom kursu Word?

Kurs Word. Jaki poziom wybrać?

Oferujemy szkolenia z programu Word na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. Jeśli zastanawiasz się, który z nich wybrać, oto nasze wskazówki:

  • Kurs Word Podstawowy – zdecyduj się na to szkolenie, jeśli nie tworzysz skomplikowanych dokumentów i nie wypełniasz ich niezliczoną ilością danych, ale potrzebujesz sprawnie operować na stosunkowo prostych plikach – chcesz mieć pełną kontrolę nad formatami, nie chcesz żeby czcionki „się rozjeżdżały” gdy coś zmieniasz lub wklejasz, chcesz z łatwością rozmieścić treść w dokumentu (przesunąć jakiś fragment np. w bok), bez problemu ustawić nagłówek i stopkę dokumentu, umieć edytować i dopasować dokument stworzony przez kogoś innego.
  • Kurs Word Zaawansowany – wybierz go, jeśli sporo czasu spędzasz w dokumentach programu Word. Potrzebujesz zredukować czas poświęcany na tworzenie nowych dokumentów (tworzonych np. na bazie szablonu), na uzupełnianie ich wieloma danymi. Chcesz zautomatyzować pracę aby po wprowadzeniu kilku parametrów cały dokument był już gotowy. Gdy tworzysz długie dokumenty (kilkadziesiąt stron) i chcesz mieć możliwość łatwego nimi zarządzania, edytowania ich, uzupełniania. Dzielisz się dokumentami z innymi użytkownikami i chcesz mieć kontrolę nad tym, jak on jest zmieniany.

Zapraszamy na nasze szkolenia z Worda!

Co na szkoleniu z Worda?

Po co mi kurs z Worda?

Jeśli świadomie trafiłeś/aś na tę stronę to szukasz szkolenia z programu Word i już znasz odpowiedź na to pytanie. Jeśli jednak zaglądasz to przy okazji, przez ciekawość, to wiedz, że taki kurs może okazać się bardzo pomocny.

Większość osób pracuje w pewnym stopniu na Wordzie, ale większość uważa, że nie jest to skomplikowany program, więc nie szkoli się z jego użytkowania. No bo co to za problem napisać tekst, zmienić czcionkę i ustawić marginesy? Word to jednak dużo więcej narzędzi i możliwości, które mogą usprawnić Twoją pracę. Jeśli więc używasz Worda chociaż godzinę tygodniowo to zajrzyj na program naszego kursu Word podstawowy lub zaawansowany.

Większość osób nie zna możliwości tego programu, więc wymienię chociaż kilka (poniżej znajdziesz dokładniejszy opis kilku ciekawych narzędzi): pobieranie danych z Excela do Worda, generowanie wielu różnych dokumentów na podstawie jednego szablonu, edytowanie wielu dokumentów jednocześnie, tworzenie wygodnego formularza, stosowanie makr, ujednolicanie budowy dokumentu.

Warsztat Wrocław

Jak wygląda kurs z Worda

Być może zastanawiasz się jak wygląda nauka podczas takiego kursu z MS Word? Otóż jest to forma zupełnie praktyczna, warsztatowa. Trener opisuje zagadnienia, narzędzia i pokazuje jednocześnie jak w praktyce się z nich korzysta. Dzieje się na w dokumentach Worda, które otrzymujesz w czasie szkolenia, więc pracujesz od razu na przygotowanych wcześniej, prawdziwych plikach.

Trener zawsze zachęca to prezentowania własnych problemów, być może także plików, dzięki czemu możliwe jest rozwiązanie na szkoleniu dokładnie Twojego problemu.

W razie trudności z rozwiązywaniem zadań w czasie kursu, trener zawsze podejdzie i pomoże Ci, tak abyś mógł/mogła z pełnym zrozumieniem kontynuować swoją naukę podczas szkolenia.

 

Szkolenie z Worda

Co dostanę na kursie Word?

Oto co otrzymasz zamawiając u nas kurs dla pracowników w swojej firmie:

  • Inspirujące, praktyczne szkolenie warsztatowe z Microsoft Word
  • Skrypt z opisem wszystkich zadań rozwiązywanych na szkoleniu
  • Opiekę poszkoleniową przez okres 6 miesięcy – możesz kontaktować się z nami aby rozwiać wątpliwości związane z MS Word
  • Oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, sygnowany przez Excellent
Automatyczna numeracja

Automatyczna numeracja na kursie z Worda

Masz problemy z numeracją w dokumencie? Na kursie zaawansowanym z Worda Pokażemy Ci jak tworzyć automatyczną numerację dla wstawianych tabel, obrazów lub innych obiektów. Omówimy też zasady tworzenia autonumeracji, tak abyś umiał(a) kontrolować jej zachowanie i wygląd. Dowiesz się również, jak w automatyczny sposób numerować kolejne rozdziały dokumentu.

To wszystko na zaawansowanym szkoleniu z programu Microsoft Word.

Kurs Word

Generowanie wielu dokumentów z jednego szablonu

Istnieje w programie Word narzędzie korespondencji seryjnej, które pozwala w szybki sposób generować wiele dokumentów dla różnych odbiorców. Oczywiście pokażemy Ci na kursie z Worda jak z niego korzystać. Dokumenty są oparte na wspólnym szablonie, ale każdy z nich wypełniany jest w wybranych miejscach treścią dostosowaną do odbiorcy. Dokumentami wcale nie muszą być listy albo wiadomości email, ale może to być dowolny typ dokumentu, np. formularz, umowa, instrukcje, itp.

Elementy dokumentu, które podlegać mają zmianie, są wstawione jako specjalne pola, które to później wypełniane są automatycznie – na podstawie danych źródłowych, które udostępniasz w jeden z wybranych sposobów (np. przechowujesz je w pliku Excela i ten plik wskazujesz jako źródło danych).

Na szkoleniu z Worda dowiesz się dokładnie jak przygotować taki dokument oraz bazę danych w Excelu i przede wszystkim jak je ze sobą połączyć aby móc generować nowe dokumenty.

Czego naucze się

Automatyczne przenoszenie danych z Excela do Worda

Na kursie z programu word pokażemy Ci też jak używać narzędzia korespondencji seryjnej po prostu do automatyzacji wypełniania dokumentu za pomocą danych z Excela, jeśli robisz to regularnie i wcale nie musi się to wiązać z wieloma odbiorcami. Zapraszamy na Szkolenie Word Zaawansowany.

Wiele plików

Word – pobieranie treści z innych dokumentów

Możesz tworzyć swój dokument na bazie innych dokumentów Worda. Na kursie dowiesz się jak tworzyć takie pola jak IncludeText, które pozwalają osiągnąć ten cel. Jeśli użyjesz do tego także zakładek, to możesz wskazać konkretny fragment dokumentu, który powinien zostać zaimportowany do innego dokumentu Word.

Pokażemy Ci na kursie z Worda (na poziomie zaawansowanym) jak edytować wiele dokumentów jednocześnie, dzięki użyciu wcześniej bloków konstrukcyjnych.

Kurs Word wprowadza do makr

Tak, w wordzie też można nagrywać i tworzyć makra. Na szkoleniu z programu Word pokażemy gdzie można znaleźć kod VBA i w jaki sposób nagrywać makra. Możesz je wykorzystać do wygodnego formatowania dokumentu, lub do bardziej zaawansowanych operacji, jeśli nabierzesz odpowiednich umiejętności.

Planujesz szkolenie z Worda dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.