Sprawdź korzyści dla swojej firmy

Każda zakładka opisuje co zyskasz Ty i Twoja firma dzięki naszym szkoleniom

Porównujesz nas z konkurencją?

Zadaj sobie te 15 pytań

Prawdopodobnie Wasza firma korzystała już ze szkoleń zewnętrznych i wiecie jak ważna jest elastyczność, czy zajęcia w formie warsztatów. To oferuje każdy. Poniżej podajemy obszary, w których mogą Państwo zobaczyć nową jakość, która wyróżnia naszą Firmę.”

1.

Czy inni wspierają utrwalanie wiedzy, wysyłając zadania po szkoleniu?

Wysyłamy zadania co tydzień, przez 6 miesięcy

Zdobyta na szkoleniu wiedza w naturalny sposób się „ulatnia”. Aby temu zapobiec, należy regularnie odświeżać poznane na szkoleniu zagadnienia. Wysyłamy do każdego z uczestników raz w tygodniu grupę zadań do rozwiązania, z tematów poruszanych na szkoleniu. Dzięki temu, uczestnik może na nowych zadaniach regularnie ćwiczyć poznane narzędzia. Tego samego tygodnia wysyłane są pliki z rozwiązaniami, aby uczestnik mógł siebie sprawdzić.

2.

Czy inni dają możliwość doszkalania się online?

calculatic.pl – szkolenia online przez 12 miesięcy

Jesteśmy twórcą platformy e-learningowej dotyczącej Excela. Jest to bogata baza wiedzy, filmów, ćwiczeń, ułożona w formie szkoleń on-line, gdzie każdy może w swoim tempie ćwiczyć obsługę programu.

3.

Czy inni dają faktyczną gwarancję jakości na swoje szkolenia?

Możliwość powtórzenia szkolenia

Nasza gwarancja, to rzecz niespotykana na rynku szkoleniowym. Jesteśmy tak pewni tego, że będziecie zadowoleni z wyników szkolenia, że gdyby okazało się, że jednak nie jesteście, to możemy zupełnie bezpłatnie je powtórzyć.

4.

Czy inni dają dostęp do generatora nowych ćwiczeń w Excelu?

Nasz generator tworzy 7.500 zadań miesięcznie

Użytkownik może wybrać jakie zagadnienie w Excelu chce ćwiczyc oraz jakiego działu ma dotyczyć tematyka zadania – np. księgowość, sprzedaż, HR, produkcja, logityska i inne.

5.

Czy poziom wiedzy jest precyzyjnie weryfikowany przez inne firmy?

Mamy precyzyjny test wstępny

Każdy z uczestników otrzyma przed szkoleniem test sprawdzający praktyczne umiejętności użytkowania programu, aby przypisać go do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

6.

Czy nie ma problemu z kontaktem z innymi firmami?

Opiekuje się Państwem dedykowany koordynator

Jedna, konkretna osoba z naszej firmy organizuje szkolenia dla Państwa, co bardzo ułatwia cały proces. Kontakt z nami jest natychmiastowy i nie ma problemu z „dodzwonieniem się”, albo z ustaleniem jakichkolwiek wątpliwych dla Państwa kwestii.

7.

Czy inni specjalizują się w szkoleniach MS Office?

Skupiamy się tylko na MS Office

Od lat szkolimy z obsługi programów pakietu MS Office i nie prowadzimy kursów z innych dziedzin, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu wiedzy właśnie z tych programów.

8.

Czy inni zapewniają komputery w cenie?

Zapewniamy komputery w cenie

Nasi klienci zazwyczaj pracują w trakcie szkolenia na własnych komputerach, do których są przyzwyczajeni. Jeśli jednak nie jest to dla Państwa wygodne (np. pracujecie na komputerach stacjonarnych), to my, dzięki bogatemu sprzętowemu zapleczu, możemy bez dodatkowych opłat zapewnić komputery na czas szkolenia.

9.

Czy inni dostarczą Państwu raport po każdym szkoleniu?

Badamy zadowolenie uczestników

Po każdym szkoleniu, za pomocą ankiet, badamy zadowolenie uczestników, sprawdzamy które zagadnienia były dla nich najbardziej i najmniej przydatne, sprawdzamy jakie są ich dalsze potrzeby. Taki raport, w przejrzystej formie, wysyłamy do Państwa.

10.

Czy inni zapewniają materiały szkoleniowe, gdzie każde z zadań jest opisane krok po kroku?

Skrypty po 170 stron + 120 zadań

Ważne jest dla nas to, aby na technicznym szkoleniu, jakim jest szkolenie z programów pakietu MS Office, kursant dysponował szczegółowymi i wygodnymi instrukcjami. Dlatego właśnie nasze skrypty są bardzo precyzyjnie przygotowane, z opisem krok po kroku dla każdego zadania. Skrypty papierowe mają ok. 170 stron, a na szkolenie przygotowanych jest ponad 120 zadań. Oferujemy przesłanie pocztą darmowej, fizycznej próbki, aby sami Państwo mogli ocenić ich jakość.

11.

Czy Państwa firma ma oddziały w różnych lokalizacjach?

Mamy trenerów w całej Polsce

Nie ma dla nas problemu, aby szkolić Państwa pracowników w oddziałach rozmieszczonych w całym kraju. Dzięki naszej bogatej kadrze trenerskiej, „rozrzucone” szkolenia nie są wcale droższe.

12.

Czy inni oferują szkolenia w języku angielskim?

Szkolenia mogą być prowadzona w języku angielskim

Szkolenie może zostać przeprowadzone w języku polskim lub angielskim.

13.

Czy inni dostarczają materiały szkoleniowe w odpowiedniej wersji językowej?

Dopasowana wersja językowa materiałów

Jeśli uczestnicy pracują na angielskiej wersji MS Office, to otrzymają materiały dopasowane do takiej wersji. Jeśli szkolenie odbywa się po angielsku, to materiały w całości przygotowane będą w języku angielskim.

14.

Czy inni dają dostęp do tysięcy filmów szkoleniowych?

U nas macie dostęp do bogatej bazy filmów

W aplikacji calculatic.pl znajdziecie ponad 2.000 filmów szkoleniowych, dotyczących Excela. Do każdego z nich dołączony jest plik z ćwiczeniem i rozwiązaniem.

15.

Czy inni oferują usługi programowania (VBA)?

Możemy dla Państwa coś zaprogramować

Gdy kupują Państwo szkolenie, oferujemy również usługi programowania w promocyjnej cenie. Dotyczy to programowania w VBA MS Office, czyli innymi słowy zautomatyzowania pracy w Excelu czy Wordzie – tworzymy lub pomagamy tworzyć makra, które oszczędzą Państwu dużo pracy i czasu.

>

Przyda Ci się ta lista?

Możesz pobrać tę listę w formacie PDF