MS Excel

Średniozaawansowany
Czas trwania:
od 16 godzin
Ilość osób:
min. 5 os
Cena od:
449 PLN
przy 5 os. 599 PLN
MS Excel
Średniozaawansowany

Średniozaawansowany kurs Excel

Kurs Excel średniozaawansowany to omawianie zagadnień ze wszystkich kategorii pracy z arkuszem kalkulacyjnym, m. in. formułami, analizą danych, wykresami, tabelami przestawnymi, wyszukiwaniem, czy formatowaniem.

DLA KOGO? Excel dla średniozaawansowanych przeznaczone jest dla osób, które na co dzień wykonują niewiele operacji w Excelu, ale chcą używać go w większym stopniu. Jest to szkolenie dla osób, które znają program w stopniu podstawowym.

Wprowadzenie eS
4.8 (95%) 12 votes

Informacje organizacyjne

Szkolenie w Waszym biurze – profesjonalnie i wygodnie!
Szkolimy zazwyczaj w grupach nie większych niż 10 osób
Szkolenie może dotyczyć dowolnej z wersji MS Office 2007, 2010, 2013, 2016
Przygotowujemy szkolenia zarówno dla POLSKIEGO, jak i ANGIELSKIEGO interfejsu
W razie potrzeby, zapewnimy sprzęt komputerowy

Co zyskasz dzięki szkoleniu Excel Podstawowy?

Co otrzymasz na szkoleniu?

warsztatowe zajecia z Excela

Praktyczne zajęcia kursu Excel Średniozaawansowany

Na kursie będziesz ćwiczyć korzystanie z programu Excel i jego poszczególnych narzędzi. Nie chodzi o to, aby słuchać jak Excel działa, ale żeby samodzielnie to przećwiczyć. Dlatego właśnie, nasze szkolenia mają typowo warsztatowy charakter. Podczas kursu pracujesz na swoim komputerze (jeśli nie masz takiej możliwości, to otrzymasz komputer od nas) i wykonujesz zadania wraz z naszym trenerem, który prezentuje je za pomocą projektora.

Jeśli masz problem z ćwiczeniem, trener podejdzie i pomoże Ci w jego rozwiązaniu. Ważne dla nas jest, żeby każdy, kto potrzebuje pomocy w rozwiązaniu poszczególnych zadań, otrzymał ją i mógł namacalnie zobaczyć jak zadanie powinno być rozwiązane.

Excel we Wrocławiu

Excel dla średniozaawansowanych – opieka poszkoleniowa

Przez pół roku po zakończeniu szkolenia, kursanci z kursu Excela dla średniozaawansowanych mogą się z nami kontaktować w celu rozwiania wątpliwości związanych z programem Excel. Zapytania powinny być kierowane na wskazany adres e-mail.

certyfikat z excela średniozaawansowanego

Certyfikuj się z Excellentem

Choć szkolenie z Excela przeprowadzane jest zazwyczaj dla firm, to każda z osób biorących w nim udział otrzyma certyfikat, który jest dowodem na jej uczestnictwo w szkoleniu. Pojawi się na nim m.in. informacja o czasie trwania kursu – 16 godzin. Zdobywaj certyfikaty z kolejnych szkoleń i zwiększaj swoje umiejętności.

badamy poziom grupy

Określenie znajomości Excela

W szkoleniu uczestniczyć ma wiele osób i nie wiecie na który z kursów się zapisać? Poproście nas o bezpłatny test wstępny. Pomoże on ustalić poziom znajomości programu dla każdej z osób, a tym samym podzielić je na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Nie ma sensu, aby osoba rozpoczynająca pracę w Excelu szkoliła się w tej samej grupe co osoba korzystająca z niego biegle od wielu lat.

egzamin sprawdzający wiedze

Egzamin

Możesz zweryfikować wiedzę uczestników także na zakończenie szkolenia. Poinformuj nas o tym, a każdy dostanie dodatkowe kilka/kilkanaście zadań do samodzielnego rozwiązania, umieszczone w pliku Excela, które zostaną przez nas sprawdzone i ocenione.

100 zadań w excelu

Excel średniozaawansowany – góra ćwiczeń w Excelu

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności obsługi programu w sposób różnorodny? Na kursie pokazujemy ponad 100 różnych zadań (różnych arkuszy/tabeli Excela), dzięki czemu, przećwiczysz swoje umiejętności na bardzo różnych danych. Zdobądź wiedzę z Excela średniozaawansowanego i szykuj się na kurs zaawansowany!

160 stron skryptu od Excellent

160 stron skryptu szkoleniowego

Na samym początku spotkania otrzymasz podręcznik w formie papierowej, w którym opisane są wszystkie najważniejsze zagadnienia omawiane na szkoleniu. Nie musisz więc notować wszystkiego co mówi trener, a zamiast tego skoncentruj się na bieżącym rozwiązywaniu zadań.

Po wyjściu z kursu, bez problemu powtórzysz przerabiany materiał. Dodatkowo, wszystkie ćwiczenia (umieszczone w arkuszach Excela), a właściwie ich rozwiązania, są szczegółowo opisane w tym skrypcie.

dopasujemy kalendarz szkolen kursu

Wspólny harmonogram spotkań

Jedna grupa szkoleniowa szkoli się 2 pełne dni. Jest to za dużo wiedzy do przyswojenia w tak krótkim czasie? W takim razie możemy zmienić długość spotkań, np. skrócić je dwukrotnie, aby szkolenie trwało 4 dni (po pół dnia). Możliwe jest to wtedy, gdy takich grup jest przynajmniej 2 (grupy obojętnie na jakim poziomie). Wówczas do południa szkoli się jedna z grup, a po południu kolejna.

elastyczna tematyka z Excela

Zagadnienia na szkoleniu

Jeśli w programie szkolenia znajdują się pewne narzędzia, których działanie znasz i nie chcesz tracić czasu na ich ćwiczenie, skontaktuj się z nami, a bezpłatnie dostosujemy zakres szkolenia do Twoich potrzeb. W miejsce usuniętych zagadnień wskaż inne, interesujące dla Ciebie, tak aby szkolenie z Excela możliwie dobrze spełniało Twoje oczekiwania.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Skróty klawiszowe
  15 min.
 • 2.Filtrowanie i sortowanie
  50 min.
 • 3.Referencje
  30 min.
 • 4.Funkcje analizy danych
  120 min.
 • 5.Formatowanie warunkowe
  50 min.
 • 6.Funkcje logiczne
  70 min.
 • 7.Funkcje dat
  60 min.
 • 8.Grupowanie
  30 min.
 • 9.Suma częściowa
  30 min.
 • 10.Tabele przestawne
  90 min.
 • 11.Style
  30 min.
 • 12.Ochrona danych
  45 min.
 • 13.Wykresy
  70 min.

Galeria ze szkoleń

Galeria ze szkoleń