Kurs Excel Łódź

Potrzebujesz szkolenie Excel w Łodzi? A może na terenie całego województwa łódzkiego? Piotrków Trybunaliski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Organizujemy zszkolenia dla firm i dla osób prywatnych.

Szkolimy nie tylko w Łodzi!

Jeśli masz firmę w Łodzi, a Twoi pracownicy potrzebują szkolenia z Excela, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nie jesteś pewien czy Twoi pracownicy potrzebują szkolenia? Zajrzyj do zakładki „Próbka szkoleniowa” – na podany adres mailowy prześlemy materiały, które sprawdzą umiejętności pracowników i podpowiemy co można poprawić. To nic nie kosztuje, a pomoże podjąć Ci ważną decyzję. Możesz także skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy pomogą w każdej kwestii - niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.
Zorganizowanie kursu z Excela to nie tylko inwestycja w rozwój Twojego pracownika, ale także firmy. Wyszkolony pracownik przekłada się na sukces firmy. Pozwól nam przyczynić się do Twojego sukcesu. Przeprowadzamy szkolenia z Excela w Łodzi i wszystkich miastach województwa!

Kurs Excel Łódź
3.7 (74.12%) 17 votes

Kurs z Excela w Łodzi

Szkolenia Otwarte z Excela w Łodzi

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Łódzcy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie łódzkim, m.in. w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach i Tomaszowie Mazowieckim

Łukasz

Z wykształcenia informatyk i ekonometryk. Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń komputerowych. Przeważającą tematyką jest obsługa pakietów biurowych np. MS Office, w szczególności programu MS Excel.

 

Krzysztof
Krzysztof

Od 2012 zajmuje się szkoleniami komputerowymi. Certyfikowany egzaminator ECDL. Ukończył studia o Bezpieczeństwie Systemów Informatycznych.

Damian
Damian

Pełen energii trener, która na swoim koncie ma już ponad 2.000h szkoleń komputerowych. Specializuje się w pakiecie MS Office, w szczególności w Excelu.

Trener Excel i Office - Paweł Boguszewski
Paweł

24 lata doświadczenia szkoleniowego. Certyfikowany trener Microsoft (MCT) i egzaminator ECDL. Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w branży bankowej.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Mizera
Krzysztof

Doświadczony szkoleniowiec, trener aplikacji biurowych Microsoft Office, trener i egzaminator ECDL.

Miasto Łódź

Excel w Łodzi – kurs!

Nasz trener z województwa łódzkiego właśnie szykuje się na kurs z Excela średniozaawansowanego oraz zaawansowanego. Klientem jest duża korporacja specjalizująca się w tematyce finansów. Specjalista Excellent spędzi w mieście cztery dni, szkoląc dwie grupy po 4h dziennie każdą.  Materiał jest dostosowany do wymogów klienta tak, aby omówić najważniejsze kwestie związane z tabelami przestawnymi, bazami danych oraz usprawnieniem szybkości działań prowadzonych w programie Excel.

Praca biurowa

Księgowość w Łodźi

Księgowość jest specyficzną dziedziną nauki, której program Excel jest integralną częścią. Naszemu klientowi w województwie łódzkim tłumaczyliśmy od A do Z zastosowanie funkcji matematycznych, logicznych, tekstowych, dat oraz wyszukiwania. Przedstawiliśmy także cały proces tworzenia tabel przestawnych – czyli jak szybko podsumować dane z obszernych tabeli. Na specjalne życzenie firmy zbudowaliśmy makra usprawniające pracę w programie tak, aby część obowiązków pracownika mógł przejąć program. Było to bardzo owocne doświadczenie dla naszej firmy – móc szkolić w trybie przyśpieszonym Excela od A do Z.

 

Ikonka PowerPointa

Województwo Łódzkie z PowerPointem

Prezentacje multimedialne są nieodzowną częścią wszelkich konferencji oraz spotkań biznesowych. Grupa prywatnych klientów zgłosiła się do naszej firmy potrzebując szkolenia z PowerPointa na poziomie zaawansowanym. Zależało im, aby poznać wszelkie tajniki pracy z programem, który na pierwszy rzut oka wydaje się prosty w obsłudze, lecz różność opcji, które są dostępne może przytłoczyć wielu ludzi. Przygotowaliśmy oddzielny plan działania dostosowany pod wskazaną grupę i daliśmy gwarancję w postaci zdobytej przez klientów warsztatów wiedzy dobrze spełnionego obowiązku.

Certyfikat od Excellent w Łodzi

Rozdajemy certyfikaty w Pabianicach

Podczas złożonego szkolenia w Pabianicach rozdaliśmy ponad 40 certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów z Excela na różnych poziomach zaawansowania. Pamiętaj jednak, że certyfikat to tylko i aż początek drogi w przygodzie z Excelem. Jest on oświadczeniem ukończenia szkolenia firmy Excellent, lecz musisz wszystko poprzez zdobytymi umiejętnościami pracy w arkuszu. Dopiero codzienna praca w programie oraz powtarzanie funkcji da Ci gwarancję dobrze zainwestowanego czasu i pieniędzy.

Excel na Uniwersytecie Łódzkim

Darmowy kurs Excel na łódzkiej uczelni?

Organizujemy wykłady z Excela dla studentów Polskich uczelni. Nie było nam dane jeszcze przyjechać w tym celu do województwa Łódzkiego, lecz jeśli nadarzy się okazja chętnie zawitamy. Jeżeli Twoja uczelnia ma chęć uczestniczenia w darmowym kursie z Excela w Łodzi to zapraszamy do kontaktu mailowego. Jest to szansa na zapoznanie studentów ze specyfiką działania całego pakietu MS Office oraz zakorzenienie w nich potrzeby nauki programu dla zapewnienia sobie lepszego startu zawodowego.

Piotrków, Pabianice, Tomaszów

Kurs z Excela w Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach i Tomaszowie Mazowieckim

Oferujemy szkolenia m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Tomaszowie Mazowieckim  i wszystkich miastach na obszarze całego województwa wielkopolskiego.