Kurs Excel Łódź

Jeżeli na co dzień w pracy korzystasz z pakietu MS Office, w tym z programu Excel, ale czujesz, że wciąż nie potrafisz wydobyć z niego 100% potencjału, zapisz się na nasze szkolenie i już dziś podnieś swoje kompetencje!

Szkolenie Excel - Łódź i okolice

Potrzebujesz profesjonalnych szkoleń Excel w Łodzi dla Twojego zespołu? Oferujemy kursy dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, zarówno w tym mieście, jak i całym województwie. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy skutecznie przekazują wiedzę w przyjaznej atmosferze nauki. Niezależnie od lokalizacji Twojego biura – w samym sercu Łodzi czy w innej części województwa – jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, inwestuj w rozwój pracowników i przyczyń się do sukcesu Twojej firmy dzięki profesjonalnym kursom Excel w Łodzi!

Kurs z Excela w Łodzi

Łódzcy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie łódzkim, m.in. w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach i Tomaszowie Mazowieckim

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office i obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Przekazuje tematy skomplikowanych w przystępny sposób.

Łukasz

Z wykształcenia informatyk i ekonometryk. Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń komputerowych. Przeważającą tematyką jest obsługa pakietów biurowych np. MS Office, w szczególności programu MS Excel.

 

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office i obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Przekazuje tematy skomplikowanych w przystępny sposób.

Trener Excel i Office - Paweł Boguszewski
Paweł

24 lata doświadczenia szkoleniowego. Certyfikowany trener Microsoft (MCT) i egzaminator ECDL. Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w branży bankowej.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Szkolenia Otwarte z Excela w Łodzi

Nie tylko pracownicy rożnych firm potrzebują podnosić swoje kwalifikacje z Excela. Jeśli chcesz indywidualnie wybrać się na kurs MS Excel, przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę otwartych szkoleń, na który wybrać może się każdy, kto chce, aby w jego CV znalazły się wysokie kompetencje pracy w arkuszu kalkulacyjnym. Wybierz poziom szkolenia, jaki najlepiej odpowiada Twojej znajomości Excela i rozszerz swoje umiejętności, które pozwolą Ci zdobyć pracę w wymarzonej firmie.

Szkolenia VBA Excel Łódź

VBA, czyli Visual Basic Applications to programowanie makr, dzięki którym możliwe jest zautomatyzowanie pewnych operacji wykonywanych w MS Excel. Funkcję tę docenią przede wszystkim osoby, które w swojej pracy muszą wykonywać dużą ilość prostych, ale często powtarzających się operacji, co zabiera niestety sporo czasu. Zautomatyzowanie tych procesów pozwala zaoszczędzić czas i zająć się bardziej wymagającymi obowiązkami. VBA daje również możliwość wykonywania operacji pomiędzy poszczególnymi programami z pakietu Microsoft Office. Znajomość VBA to najbardziej zaawansowana umiejętność w MS Excel.

Zaawansowany kurs Excel – Łódź

Zaawansowany kurs MS Excel jest dla Ciebie, jeśli chcesz poznać najgłębsze tajniki funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego. Wybierz to szkolenie, aby móc upłynnić swoją pracę i skrócić jej czas poprzez zautomatyzowanie wielu procesów. Możesz wybrać również szkolenie, które będzie ukierunkowane na dogłębne poznanie konkretnych funkcji MS Excel. Jeśli interesuje Cię specjalistyczne szkolenie z Excela w Łodzi możesz wybrać spośród:

Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym będzie bardzo cenną umiejętnością na rynku pracy. Możesz być pewien, że certyfikat potwierdzający tę wiedzę pomoże znaleźć Ci lepszą pracę.

Miasto Łódź

Weekendowe szkolenie Excel – Łódź

Być może specyfika pracy w Twojej firmie nie pozwala na zatrzymanie procesów i wysłanie całego zespołu na doszkolenie w dniu roboczym. Dlatego w naszej ofercie znajdują się weekendowe szkolenia z Excela, które umożliwiają doszkolenie się wszystkim, którzy nie mają takiej możliwości w ciągu tygodnia. Po prostu skontaktuj się z nami i wybierz termin kursu w weekend, który Ci najbardziej odpowiada.

W weekendy odbywają się również szkolenia otwarte dla klientów indywidualnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obowiązki zawodowe i domowe mogą uniemożliwić Ci uczęszczanie na zajęcia w środku tygodnia. Wierzymy jednak, że zdobyciu nowych umiejętności w posługiwaniu się Excelem, staniesz się jeszcze lepszym pracownikiem i dostaniesz wymarzoną posadę lub awans, na które bez wątpienia zasługujesz. Wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę otwartych szkoleń z Excela i wybierzesz dogodny termin w weekend.

Praca biurowa

Excel – kurs w Łodzi na różnym poziomie

Nie jesteś pewien, na jakim poziomie zaawansowania w Excela są Twoi pracownicy? Zajrzyj do zakładki „Próbka szkoleniowa” – na podany adres mailowy prześlemy materiały, które sprawdzą umiejętności pracowników i podpowiemy, jaki poziom będzie najlepiej dostosowany do ich potrzeb. To nic nie kosztuje, a pomoże podjąć Ci ważną decyzję. Bowiem tylko odpowiednio dobrane pod kątem poziomu szkolenie będzie efektywne i pozwoli pracownikom zaangażować się w jego przebieg. Jeśli masz wątpliwości, możesz także skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy pomogą w każdej kwestii – niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Podstawowy kurs Excel – Łódź

Podstawowy kurs Excel przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają pracę z arkuszem kalkulacyjnym lub sprawia im ona problem. Nauka obejmuje podstawowe funkcje MS Excel. Uczestnicy nauczą się sprawnie poruszać po arkuszu i odnajdywać jego opcje. Dzięki podstawowej znajomości Excela Twoja praca z arkuszem przestanie sprawiać Ci jakiekolwiek problemy, a wykonanie prostych operacji zajmie Ci mniej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. Podstawowa znajomość MS Excel to pierwszy krok do poznania bardziej złożonych funkcji arkusza kalkulacyjnego.

Certyfikat od Excellent w Łodzi

Szkolenie z Excela w Łodzi – odbierz certyfikat

Chcesz być liczącym się graczem w wyścigu o najlepsze posady? Zapisz się na kurs Excel w Łodzi i odbierz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. Załącz go do swojego CV podczas aplikacji i czekaj na pozytywne odpowiedzi od rekruterów.

Excel na Uniwersytecie Łódzkim

Darmowy kurs Excel na łódzkich uczelniach

Regularnie prowadzimy darmowe szkolenia z Excela dla studentów na polskich uczelniach. Wychodzimy bowiem z założenia, że młodym ludziom należy dać szansę na zdobycie cennych umiejętności jeszcze przed wejściem na rynek pracy. Obserwuj naszą stronę i sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoją uczelnię w Łodzi. Nie trać czasu, tylko skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w darmowych warsztatach z Excela, które z pewnością zaowocują już na początku Twojej zawodowej kariery.

Średniozaawansowany Excel – Łódź

Średniozaawansowany kurs Excel da Ci wiedzę i umiejętności, które wykraczają ponad podstawową znajomość arkusza kalkulacyjnego. Wybierz ten poziom, jeśli chcesz nauczyć się między innymi tabel przestawnych, analizy danych, formatowania warunkowego czy graficznego przedstawiania danych. Ze znajomością tych opcji MS Excel możesz starać się o naprawdę dobrą pracę, ponieważ dają Ci one duże możliwości wykonywania zróżnicowanych operacji na danych liczbowych i tekstowych.