Kurs Excel Kraków

Kurs z Excela w Krakowie, Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu i wszystkich miejscowościach na terenie województwa małopolskiego!

Szkolimy nie tylko w Krakowie!

Chcesz zorganizować kurs dla pracowników? Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, gdziekolwiek znajduje się Twoja firma. Kurs Excel, Kraków? Obsługujemy każdy zakątek województwa małopolskiego! Zjawimy się razem z potrzebnym sprzętem i materiałami dla pracowników. Ty musisz zapewnić tylko sale, w której możemy poprowadzić szkolenie. Prawda, że to proste? Staramy się, aby zaufanie, którym nas obdarzysz nie zostało utracone. Nasi trenerzy poprowadzą dla Twoim pracowników profesjonalne szkolenie, które na pewno podniosą kwalifikacje z Excela. Gwarantujemy dobranie odpowiedniego poziomu wiedzy oraz certyfikaty potwierdzające odbycie kursu. Bez względu na to czy potrzebujesz szkolenia na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym – my dołożymy wszelkich starań, żeby umiejętności Twoich pracowników wzrosły.

Kurs Excel Kraków
4.3 (85%) 8 votes

Kurs Excel Kraków

Popularne szkolenia MS Office

Małopolscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie małopolskim, m.in. w Krakowie, Zakopanem, Tarnowie i Nowym Sączu.

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Krzysztof
Krzysztof

Od 2012 zajmuje się szkoleniami komputerowymi. Certyfikowany egzaminator ECDL. Ukończył studia o Bezpieczeństwie Systemów Informatycznych.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Mizera
Krzysztof

Doświadczony szkoleniowiec, trener aplikacji biurowych Microsoft Office, trener i egzaminator ECDL.

Szkolenia Otwarte w Krakowie

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Kurs Visio

Kurs Excel weekendowy – Kraków

Prztłacza się natłók obowiązków w dni robocze? Twoja firma tak dobrze prosperuje, że nie może pozwolić sobie na przestój? Mimo wszystko nadal potrzebujesz doszkolić się z Excela? Zadzwoń do nas, znajdziemy rozwiązanie! Możliwośći jest kilka. Aby przebyć kurs Excel weekendowy w Krakowie śledz nasze informacje o otwartych szkoleniach, które oragnizujemy w całej Polsce! Drugą opcją jest zebranie grona znajomych i zadzwonienie do naszych konsultanów! Możemy także przeszkolić Twoją firmę w weekend. Po prostu dostosujemy się do Twoich potrzeb!

Grupa osób szkoląca się z Excela

Szybki kurs Excel w Krakowie dla Ciebie

Nasze kursy z Excela nie mają z góry określonych terminów ani czasu trwania. Wszystko dostosujemy do tego, czego potrzebujesz. Jeśli wymagasz od nas przeprowadzenia szybkiego kursu, na którym omówimy tylko formuły przydatne w Twojej pracy – zajmiemy się tym. W przypadku kiedy chcesz poznać Excela dogłębnie – możemy zostać z Tobą nawet kilka dni. Czas trwania kursu zależy od Ciebie!

pracownik Excellent

Kurs Excela w mieście smoka wawelskiego

Poszukujesz kursu z Excela dla swoich pracowników? Dobrze trafiłeś! Oferujemy szkolenia z całego pakietu MS Office. W Krakowie prowadziliśmy szkolenia w wielu firmach i chętnie tam wracamy. Oferujemy materiały szkoleniowa, profesjonalne zajęcia z trenerem. Interesujemy się Twoimi osiągnięciami także po szkoleniu! Polecamy skorzystanie z naszej aplikacji, która będzie idealna, żeby utrwalić zdobytą wiedzę. W razie wątpliwości służymy radą i pomocą, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz!

Szkolimy w pracach biurowych

Excela poznali już pracownicy HR

Excel jest często wymienianym programem w ofertach pracy. Szczególne znaczenie ma w branży HR. Lokalne firmy i korporacje przywiązują dużą wagę do umiejętnego posługiwania się MS Excel. Pracownicy działu HR wiedzą o tym najlepiej. A skąd my o tym wiemy? Znamy te realia z racji tego, że wielokrotnie przeprowadzaliśmy szkolenia dla tej branży, także w Krakowie.

Kurs Excel zaawansowany w Krakowie

Zdobądź certyfikat na poziomie zaawansowanym

Po odbytym kursie otrzymasz od nas imienny certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo w szkoleniu. Dzięki temu wzrośnie Twoja wartość na rynku pracy, a jak wiadomo udokumentowana wiedza ma duże znaczenie dla pracodawców. Certyfikaty przyznajemy uczestnikom szkolenia na różnych poziomach, nieistotne czy bierzesz udział w kursie na poziomie podstawowym czy zaawansowanym – my i tak dajemy Ci potwierdzenie Twoich umiejętności.

Miasto Kraków

Możemy spotkać się w województwie małopolskim

Kraków bardzo lubimy, cenimy za niepowtarzalny klimat. Jednak nie tylko w Krakowie chcemy Was szkolić. Jeśli jesteś zainteresowany kursem w innym mieście na terenie województwa małopolskiego – przyjedziemy! Gdziekolwiek nie jesteś – w małej czy dużej miejscowości, my jesteśmy gotowi przyjechać pod wskazany przez Ciebie adres.

Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz

Kursy z Excela w Tarnowie, Zakopanem i Nowym Sączu

Oferujemy szkolenia m.in. w Zakopanem, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich miastach na obszarze całego województwa małopolskiego.