Kurs Excel Kraków

Potrzebujesz Excel w Krakowie? A może na terenie całego województwa małopolskiego? Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Organizujemy szkolenia zarówno dla firm i dla osób prywatnych.

Szkolimy nie tylko w Krakowie!

Chcesz zorganizować kurs z Excela w Krakowie dla Twoich pracowników? Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, gdziekolwiek znajduje się Twoja firma. Obsługujemy każdy zakątek województwa małopolskiego! Zjawimy się razem z potrzebnym sprzętem i materiałami dla pracowników. Prawda, że to proste? Staramy się, aby zaufanie, którym nas obdarzysz nie zostało utracone. Nasi trenerzy poprowadzą dla Twoim pracowników profesjonalne szkolenie, które na pewno podniosą kwalifikacje z Excela. Gwarantujemy dobranie odpowiedniego poziomu wiedzy oraz certyfikaty potwierdzające odbycie kursu. Bez względu na to czy potrzebujesz szkolenia na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym – my dołożymy wszelkich starań, żeby umiejętności Twoich pracowników wzrosły.

NOWA OFERTA: Prowadzimy otwarte szkolenia w największych miastach Polski - także w Krakowie. Zobacz listę zaplanowych szkoleń lub zadzwoń.

Kraków
4.3 (85%) 8 votes

Kurs Excel Kraków

Szkolenia Otwarte z Excela w Krakowie

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Małopolscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie małopolskim, m.in. w Krakowie, Zakopanem, Tarnowie i Nowym Sączu.

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Krzysztof
Krzysztof

Od 2012 zajmuje się szkoleniami komputerowymi. Certyfikowany egzaminator ECDL. Ukończył studia o Bezpieczeństwie Systemów Informatycznych.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Mizera
Krzysztof

Doświadczony szkoleniowiec, trener aplikacji biurowych Microsoft Office, trener i egzaminator ECDL.

Kurs Visio

Kurs Excel weekendowy – Kraków

Prztłacza się natłók obowiązków w dni robocze? Twoja firma tak dobrze prosperuje, że nie może pozwolić sobie na przestój? Mimo wszystko nadal potrzebujesz doszkolić się z Excela? Zadzwoń do nas, znajdziemy rozwiązanie! Możliwośći jest kilka. Aby przebyć kurs Excel weekendowy w Krakowie śledz nasze informacje o otwartych szkoleniach, które oragnizujemy w całej Polsce! Drugą opcją jest zebranie grona znajomych i zadzwonienie do naszych konsultanów! Możemy także przeszkolić Twoją firmę w weekend. Po prostu dostosujemy się do Twoich potrzeb!

Grupa osób szkoląca się z Excela

Szybki kurs Excel w Krakowie dla Ciebie

Nasze kursy z Excela nie mają z góry określonych terminów ani czasu trwania. Wszystko dostosujemy do tego, czego potrzebujesz. Jeśli wymagasz od nas przeprowadzenia szybkiego kursu, na którym omówimy tylko formuły przydatne w Twojej pracy – zajmiemy się tym. W przypadku kiedy chcesz poznać Excela dogłębnie – możemy zostać z Tobą nawet kilka dni. Czas trwania kursu zależy od Ciebie!

pracownik Excellent

Kurs Excela w mieście smoka wawelskiego

Poszukujesz kursu z Excela dla swoich pracowników? Dobrze trafiłeś! Oferujemy szkolenia z całego pakietu MS Office. W Krakowie prowadziliśmy szkolenia w wielu firmach i chętnie tam wracamy. Oferujemy materiały szkoleniowa, profesjonalne zajęcia z trenerem. Interesujemy się Twoimi osiągnięciami także po szkoleniu! Polecamy skorzystanie z naszej aplikacji, która będzie idealna, żeby utrwalić zdobytą wiedzę. W razie wątpliwości służymy radą i pomocą, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz!

Szkolimy w pracach biurowych

Excela poznali już pracownicy HR

Excel jest często wymienianym programem w ofertach pracy. Szczególne znaczenie ma w branży HR. Lokalne firmy i korporacje przywiązują dużą wagę do umiejętnego posługiwania się MS Excel. Pracownicy działu HR wiedzą o tym najlepiej. A skąd my o tym wiemy? Znamy te realia z racji tego, że wielokrotnie przeprowadzaliśmy szkolenia dla tej branży, także w Krakowie.

Kurs Excel zaawansowany w Krakowie

Zdobądź certyfikat na poziomie zaawansowanym

Po odbytym kursie otrzymasz od nas imienny certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo w szkoleniu. Dzięki temu wzrośnie Twoja wartość na rynku pracy, a jak wiadomo udokumentowana wiedza ma duże znaczenie dla pracodawców. Certyfikaty przyznajemy uczestnikom szkolenia na różnych poziomach, nieistotne czy bierzesz udział w kursie na poziomie podstawowym czy zaawansowanym – my i tak dajemy Ci potwierdzenie Twoich umiejętności.

Miasto Kraków

Możemy spotkać się w województwie małopolskim

Kraków bardzo lubimy, cenimy za niepowtarzalny klimat. Jednak nie tylko w Krakowie chcemy Was szkolić. Jeśli jesteś zainteresowany kursem w innym mieście na terenie województwa małopolskiego – przyjedziemy! Gdziekolwiek nie jesteś – w małej czy dużej miejscowości, my jesteśmy gotowi przyjechać pod wskazany przez Ciebie adres.

Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz

Kursy z Excela w Tarnowie, Zakopanem i Nowym Sączu

Oferujemy szkolenia m.in. w Zakopanem, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich miastach na obszarze całego województwa małopolskiego.