Kurs Excel Kraków

Chcesz doskonalić się w obsłudze pakietu MS Office lub poprawić kompetencje swojego zespołu? Skorzystaj z naszego szkolenia Excel w Krakowie i zdobądź certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Zapraszamy do zapisów na nasze kursy!

Szkolenie Excel - Kraków i okolice

Poszukujesz profesjonalnego szkolenia Excel (Kraków) dla Twojego zespołu? Nasze kursy dostosowujemy do Twoich potrzeb, przyjeżdżając bezpośrednio do Twojej firmy w Krakowie lub innych miejscowościach Małopolski. Zapewniamy wszystkie materiały, Ty decydujesz o lokalizacji. Skontaktuj się z nami i zorganizuj szkolenie w wybranym przez Ciebie miejscu! Dzięki naszemu doświadczeniu Twoi pracownicy zdobędą kompetencje niezbędne do efektywnej pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Inwestując w rozwój swojego zespołu, zyskujesz pewność, że jego działania będą jeszcze bardziej produktywne i skuteczne. Zapisz się na krakowski kurs Excela już dziś. Zapraszamy!

Kurs Excel Kraków

Małopolscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie małopolskim, m.in. w Krakowie, Zakopanem, Tarnowie i Nowym Sączu.

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Rafał

Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu MS Office zdobywał w sektorze bankowym, w finansach i audycie. Specjalizuje się w szkoleniach z Excela, PowerQuery oraz VBA.

Szkolenie Excel Kraków – poziom podstawowy

Kursy Excel na poziomie podstawowym są kierowane do osób, którym praca z arkuszem kalkulacyjnym sprawia pewne trudności. Na szkoleniu podstawowym Twoi pracownicy nauczą się wszystkich niezbędnych do każdej pracy funkcji Excela. Jest to znakomita okazja do tego, by wyeliminować błędy oraz upłynnić pracę z arkuszami.

Excel – szkolenia w Krakowie poziom średniozaawansowany

Jest to praktyczne szkolenie, które wprowadzi Twoich pracowników na nieco wyższy poziom obsługi Excela. Dzięki zdobytym umiejętnościom i wiedzy będą oni potrafić wykorzystywać bardziej zaawansowane funkcje, dzięki którym ich praca stanie się szybsza, dokładniejsza i pozbawiona pomyłek. Nauczą się między innymi tworzenia bardziej skomplikowanych tabel, wykresów cz zestawień danych liczbowych.

Szkolenia Otwarte z Excela w Krakowie

Chcesz zainwestować w siebie i znaleźć lepszą pracę dzięki doskonałej znajomości Excela? To właśnie do Ciebie kierujemy otwarte kursy Excela w Krakowie. Wybierz zakres kompetencji, które chcesz zdobyć i zdecyduj się na zakup szkolenia. Certyfikat znajomości Excela będzie znakomitym uzupełnieniem Twojego CV i z pewnością da Ci przewagę w wyścigu o wymarzoną pracę. Poniżej przedstawiamy aktualną listę otwartych szkoleń z Excela w Krakowie.

Nauka programu po Angielsku w Krakowie

Dostosowujemy się do realiów dynamicznego rynku pracy. Szkolimy także w języku angielskim! Praca w zachodnich korporacjach zawsze wiąże się z koniecznością znajomości języka angielskiego oraz obsługi oprogramowania właśnie w tym języku. Dlatego też oferujemy szkolenia z Excela po angielsku. Nasze centrum szkoleniowe posiada w swoich szeregach specjalistów, którzy prowadzili praktyczne szkolenia w różnych językach.

Dodatki do Excela?

Słyszałeś o Excel Busines Intelligence? Power Query, Pivot, View, Map, Power BI to darmowe dodatki do programu dzięki, którym zyskasz wiele dodatkowym funkcji. Zarządzanie danymi stanie się jeszcze prostsze. W naszych salach szkoleniowych poznasz narzędzia, o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Rozszerzenia pomogą Ci dostosować funkcjonalność Excela do swojego trybu pracy. Jeśli chcesz rozbudować swój arkusz o praktyczne funkcje, poinformuj o tym naszego konsultanta, a ten na pewno uwzględni odpowiednie rozszerzenie w programie szkolenia.

Szkolenia z Excela w Krakowie – dla kogo?

Organizujemy warsztaty dla różnych grup zawodowych. Jeżeli pracujesz w branży finansowej zapewne potrzebujesz biegle znać funkcje, sortowanie, filtrowanie, formatowanie warunkowe, wykresy, tworzenie tabel przestawnych? Dodatkowo skróty klawiszowe, które są nieodzowną częścią użytkowania arkuszy kalkulacyjnych, przyspieszając pracę. Jednak z Excela korzystają nie tylko finansiści.

Grupa zawodów, w których podstawowym narzędziem jest Excel, jest bardzo szeroka. Dlatego dla uczestników kursu zapewniamy ułożyć program szkolenia zgodnie z potrzebami grupy. Dla grup szkoleniowych finansowych posiadamy także gotowe skrypty, dzięki którym praca nad przyszłymi projektami będzie prostsza. Porady i wsparcie naszych trenerów otrzymasz do pół roku po uzyskaniu certyfikatu.

Kurs Excel VBA Kraków

Visual Basic Applications to możliwość zautomatyzowania wielu operacji przeprowadzanych w Excelu. Docenią ją szczególnie pracownicy, którzy muszą wykonywać wiele powtarzalnych operacji, w których różnią się jedynie dane. Inna grupa to pracownicy, którzy borykają się z łatwymi lecz bardzo czasochłonnymi zadaniami. Zautomatyzowanie tych procesów pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i pozwoli poświęcić się innym obowiązkom.

Zgłoś się po kurs Visual Basic i naucz się tworzyć makra w Excelu, których obsługa da możliwość zautomatyzowania zadań. Poznaj program szkolenia na podstronie z kursem VBA. Nasze kursy komputerowe z warsztatami z makr pozwolą Ci z 24 godzin wynieść jak najwięcej wiedzy. Terminy dostosujemy do grupy kursantów.

Grupa osób

Szybki kurs Excel w Krakowie dla Ciebie

Nasze szkolenia nie mają z góry określonych terminów ani czasu trwania. Wszystko dostosujemy do tego, czego potrzebujesz. Jeśli wymagasz od nas przeprowadzenia szybkiego kursu, na którym omówimy tylko formuły przydatne w Twojej pracy – zajmiemy się tym. W przypadku kiedy chcesz poznać Excela dogłębnie – możemy zostać z Tobą nawet kilka dni. Czas trwania kursu zależy od Ciebie!

pracownik Excellent

Kurs Excel weekendowy – Kraków

Przytłacza się natłok obowiązków w dni robocze? Twoja firma tak dobrze prosperuje, że nie może pozwolić sobie na przestój? Mimo wszystko nadal potrzebujesz doszkolić się z Excela? U nas to żaden problem! Możemy zorganizować dla Twojej firmy w weekend. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem i ustalisz dogodny termin.

Weekendowy kurs Excel w Krakowie możesz odbyć również indywidualnie. Bądź na bieżąco i wybierz otwarte szkolenie z Excela, które odbywa się w weekend, a pogodzisz swoje zawodowe obowiązki z najlepszą inwestycją w siebie.

Praca biurowa

Szybki kurs Excel w Krakowie dla Ciebie

Nasze szkolenia nie mają z góry określonych terminów ani czasu trwania. Wszystko dostosujemy do tego, czego potrzebujesz. Jeśli wymagasz od nas przeprowadzenia szybkiego kursu, na którym omówimy tylko formuły przydatne w Twojej pracy – zajmiemy się tym. W przypadku, kiedy chcesz poznać Excela dogłębnie – możemy zostać z Tobą nawet kilka dni. Czas trwania kursu zależy od Ciebie!

Zaawansowany

Kurs Excel zaawansowany

Zdobycie certyfikatu z tego poziomu szkolenia świadczy o naprawdę wysokich umiejętnościach i stanowi ogromną przewagę na rynku pracy. Zaawansowany kurs z Excela w Krakowie pozwoli na zautomatyzowanie wielu operacji, dzięki czemu pracownicy będą krócej wykonywać czasochłonne zadania. Zaawansowany kurs Excel kierujemy do tych firm, które wymagają wykorzystania bardzo szerokich funkcji arkusza kalkulacyjnego. Nauczymy Twoich pracowników takich opcji, jak:

  • walidacje danych,
  • tabele przestawne,
  • makra,
  • funkcje analizy danych,
  • formanty,
  • i wielu innych.
Miasto

Szkolenie z Excela w Krakowie – certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas imienny certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo w szkoleniu. Dzięki temu wzrośnie Twoja wartość na rynku pracy, a jak wiadomo, udokumentowana wiedza ma duże znaczenie dla pracodawców. Certyfikaty przyznajemy uczestnikom szkolenia na różnych poziomach, nieistotne czy bierzesz udział w kursie na poziomie podstawowym czy zaawansowanym – my i tak dajemy Ci potwierdzenie Twoich umiejętności.

Excel – kursy Kraków na odpowiednim poziomie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że szkolenie z Excela może być skuteczne jedynie wtedy, gdy zostanie dopasowane do poziomu wiedzy i umiejętności grupy. Nie chcemy marnować Twoich pieniędzy i czasu Twoich pracowników, dlatego przygotowaliśmy szkolenia z Excela o różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu grupa będzie mogła aktywie uczestniczyć w zajęciach i robić szybkie postępy w pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Zobacz, jakie poziomy szkolenia z Excela w Krakowie przygotowaliśmy dla Twoich pracowników.