Sprawdź korzyści dla swojej firmy

Każda zakładka opisuje co zyskasz Ty i Twoja firma dzięki naszym szkoleniom

7 obszarów usprawniania Waszej pracy

oszczędność czasu

nawet 15 godzin miesięcznie

W zasadzie najważniejsza z nich. Używamy programów biurowych, aby ułatwić/przyśpieszyć swoją pracę, takie często jest ich zadanie. Pokażemy wam jak efektywnie korzystać z Excela, aby ten czas rzeczywiście oszczędzać, zamiast przysparzać sobie dodatkowej pracy. Dla zaawansowanych użytkowników programu proponujemy dodatkowo programowanie VBA w Excelu. Tworzenie makr znacznie przyśpieszy Twoją pracę!

oszczędność pieniędzy

po 1 miesiącu firma zaczyna oszczędzać realne pieniądze

Z punktu widzenia firmy bądź managera, ważny jest efekt szkolenia jeśli chodzi o wymiar finansowy. Po takim szkoleniu pojedyncza osoba może zacząć oszczędzać miesięcznie nawet kilkanaście godzin, które może spożytkować na inne czynności. Przyjmując średnią stawkę wynagrodzenia za godzinę, już po jednym miesiącu koszt takiego szkolenia zwraca się, a z każdym kolejnym miesiącem są to realne oszczędności dla firmy bądź działu.

ujednolicenie sposobu pracy

spójne pliki Excela zwiększają wydajność

Jak często się zdarza, że rożne osoby używają różnych plików (szablonów) Excela? Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo często. Co z tego wynika? Gdy trzeba jedną z osób zastąpić to jest to dużym wyzwaniem, bo pracuje ona w inny sposób niż reszta. A co się dzieje, gdy trzeba pracę wielu osób połączyć lub się nią wymienić? Różny sposób przechowywania i analizowania danych znacząco to utrudnia.

lepsze zrozumienie danych

pracownicy podejmują właściwe decyzje

Dzięki narzędziom ułatwiającym analizę, obsługę i prezentacje danych, pracownik lepiej rozumie dane zawarte w plikach, a tym samym zjawiska, które występują w firmie.

mniejszy stres

mniej stresu to większa efektywność

Excel jest w przypadku wielu stanowisk jednym z podstawowych narzędzi pracy. Znajomość najważniejszych zasad jego obsługi redukuje stres pracownika, który nie musi już borykać się z codziennymi trudnościami.

satysfakcja z pracy

dzięki automatyzacji zadań

Dzięki sprawnemu posługiwaniu się arkuszem kalkulacyjnym, pracownik ma więcej satysfakcji z wykonywanej pracy, szczególnie gdy potrafi pewne zadania zautomatyzować lub uprościć. Stworzone makra po ukończeniu kursu VBA znacznie zautomatyzują pracę.

samodzielność pracownika

nie rozpraszać siebie ani współpracowników

Nie traćcie w biurze czasu na pytanie co chwile kolegi, koleżanki jak wykonać zadanie – nie tylko poświęcanie na to czas, ale także rozpraszacie swoich współpracowników. Damy wam wyselekcjonowany zestaw narzędzi oraz rozwiązań i wskażemy, które z nich pomogą w konkretnych codziennych zadaniach a praca stanie się przyjemniejsza.