Sprawdź korzyści dla swojej firmy

Każda zakładka opisuje co zyskasz Ty i Twoja firma dzięki naszym szkoleniom

Dlaczego nasze szkolenia są 5-krotnie skuteczniejsze?

Czyli krzywa zapominania Ebbinghausa

Niemiecki psycholog Hermann Ebbinghausa nakreślił sposób zapominania zdobytej wiedzy. Choć jest to jedna z wielu teorii na ten temat, to bardzo dobrze pokazuje zjawisko zapominania.


Według niego, już po dwóch dniach zapominamy ok. 72% zdobytych informacji, czyli pozostaje nam ok 28%. Po 5 dniach pozostaje ok. 25%, a po 30 dniach ok. 20%.


Powyższe analizy można streścić następująco - szkolenie, które pozwala efektywnie utrwalać zdobytą wiedzę, daje Ci 5-krotnie lepszy rezultat, niż samo szkolenie stacjonarne (100% zamiast 20%).

Szkolenia z Excela

Jak szkolimy?

Dodatkowe konsultacje z trenerem

Wiele pytań pojawia się często już po zakończeniu szkolenia, gdy uczestnicy chcą wdrożyć nową wiedzę w swojej pracy. Dlatego dajemy Wam dodatkowe konsultacje z trenerem, już po zakończeniu szkolenia.

Zadania wysyłane co tydzień

Przez pół roku będziemy wysyłać Wam zadania do samodzielnych ćwiczeń, z tematów poruszanych na szkoleniu. Kilka dni po zadaniach, wysyłamy także rozwiązania, wraz z filmem instruktażowym.

Testy po szkoleniu

Proponujemy cykliczne, dodatkowe testy do rozwiązania jeden raz w miesiącu.

Szkolenia online

Dostęp do platformy calculatic.pl, gdzie znajdują się szkolenia, kierujące użytkownika krok po kroku, ale także ogromna baza wiedzy na temat Excela.

Opieka do 24 miesięcy

Dzięki opiece, możecie zadawać nam pytania w tematyce szkolenia, a my będziemy na nie odpowiadać.

Materiały szkoleniowe

Nasze materiały szkoleniowe, w formie papierowej oraz plików elektronicznych, otrzymacie od razu na szkoleniu. Są one jednak tak szczegółowo przygotowane, że za ich pomocą możecie odświeżać swoją wiedzę po szkoleniu.

Przekonaliśmy Ciebie?

Napisz do nas i ustal szczegóły