Kursy Excel

Kurs MS Excel

Analiza danych
Czas trwania:
od 8 godzin
Ilość osób:
min. 5 os
Cena od:
325 PLN
przy 5 os. 439 PLN
Kurs MS Excel
Analiza danych

Kurs Excel - Analiza Danych

Na kursie Excel z analizy danych uczymy jak używać narzędzi do analizy dużych zbiorów danych. Zobaczysz jak efektywnie wyszukiwać wartości, tworzyć podsumowania, tworzyć tabele przestawne, czy analizować formuły.

DLA KOGO? Przeznaczone jest dla osób, które w swojej pracy z Excelem koncentrują się na „wyłuskiwaniu” z tabel odpowiednich informacji. Uczestnicy powinni znać Excela na poziomie podstawowym.

Wprowadzenie eF
4.6 (91.43%) 7 votes

Informacje organizacyjne

Szkolenie w Waszym biurze – profesjonalnie i wygodnie!
Szkolimy zazwyczaj w grupach nie większych niż 10 osób
Szkolenie może dotyczyć dowolnej z wersji MS Office 2007, 2010, 2013, 2016
Przygotowujemy szkolenia zarówno dla POLSKIEGO, jak i ANGIELSKIEGO interfejsu
W razie potrzeby, zapewnimy sprzęt komputerowy
warsztatowe zajecia z Analizy Danych

Warsztaty na kursie Analizy Danych

Podczas kursu analizy danych, trener rozwiązuje praktyczne problemy w Excelu i prezentuje je za pomocą projektora. W tym samym czasie, wszyscy uczestnicy rozwiązują te zadania na swoich komputerach, wraz z asystą trenera. W razie potrzeby, komputery mogą być zapewnione przez Excellent.

elastyczna tematyka z Excela

Dopasowana tematyka

Dzięki naszemu dużemu szkoleniowemu doświadczeniu, przygotowane przez nas propozycje kursów są dobrane tak, aby jak najlepiej przekazać wiedzę kursantom. Jeśli jednak klient pragnie zmienić treść szkolenia, to chętnie w tym pomożemy, tak aby zoptymalizować je pod wskazane wymagania.

dopasujemy kalendarz szkolen kursu

Elastyczny harmonogram

W przypadku zamówienia kilku szkoleń możemy zaproponować różne systemy rozłożenia w czasie kursów Excel z analizy danych, tak aby uczestnicy nie byli na długi czas wyłączeni ze swoich codziennych obowiązków.

Każde proponowane przez nas szkolenie przygotowane jest na określoną liczbę godzin dydaktycznych. Jednak możemy wydłużyć lub skrócić jego czas, w zależności od potrzeb klienta.

50 zadań szkoleniowych

50 zadań w Excelu

Poruszane na szkoleniu zagadnienia, omawiane są w oparciu o praktyczne zadania. Odzwierciedlają one problemy, z jakimi uczestnicy mogą się na co dzień spotykać. Takich ćwiczeń przygotowanych jest około 50. Te, których nie uda się zrealizować w trakcie kursu, stanowią materiał do powtórki już po szkoleniu.

Skrypt nauki od Excellent

70 stron skryptu

Każdy z uczestników otrzymuje papierowy skrypt, który stanowi świetną pomoc po zakończeniu szkolenia. Zawarte są w nim informacje teoretyczne na temat prezentowanych zagadnień, ale przede wszystkim opisane są wszystkie zadania ze szkolenia, wraz z przedstawieniem rozwiązania krok po kroku, tak aby móc samodzielnie je odtworzyć.

certyfikat z Analizy Danych

Certyfikat

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma imienny certyfikat, sygnowany przez Excellent, świadczący o uczestnictwie w szkoleniu, z uwzględnieniem liczby godzin szkolenia.

Excel we Wrocławiu

Opieka poszkoleniowa

Po zakończeniu szkolenia nie zostawimy Cie! Przysługuje Ci 6-miesięczna opieka naszych specjalistów, z którymi możesz kontaktować się w sprawie kwestii poruszanych na szkoleniu.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Skróty klawiszowe
  10 min.
 • 2.Importowanie danych
  60 min.
 • 3.Wyszukiwanie i analiza
  100 min.
 • 4.Narzędzia wyszukiwania
  70 min.
 • 5.Funkcje matematyczne
  30 min.
 • 6.Śledzenie formuł
  20 min.
 • 7.Tabele przestawne
  70 min.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Zadanie-szkoleniowe-Excel-analiza-danych (72 kb) Skrypt-szkoleniowy-Excel-analiza-danych (904 kb)