Kurs Excel Gdańsk

Przebywasz na co dzień w województwie pomorskim i pragniesz podnieść swoje umiejętności związane z obsługą pakietu MS Office? W takim razie wybierz nasze szkolenia Excel w Gdańsku, które dostosowane są na różne poziomy zaawansowania. Zapraszamy!

Szkolenie Excel - Gdańsk i okolice

Jeśli Twoi pracownicy na co dzień korzystają z pakietu MS Office, nasze kursy Excel Gdańsk pomogą im zoptymalizować ich pracę. Są to profesjonalne warsztaty prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy oferują pomoc na różnych poziomach zaawansowania. Nasze szkolenia gwarantują indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz dostosowanie materiałów do bieżących potrzeb. Dzięki nam Twoi pracownicy staną się bardziej efektywni w wykorzystaniu narzędzi biurowych. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat szkolenia z Excela w Gdańsku? Skontaktuj się z nami i sprawdź pełną ofertę kursów z pakietu MS Office w województwie pomorskim!

Kurs Excel w Gdańsku

Pomorscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie pomorskim, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Tczewie.

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office i obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Przekazuje tematy skomplikowanych w przystępny sposób.

Kurs Excel – Trójmiasto

Nasze szkolenia przeprowadzamy na terenie całego województwa pomorskiego. Chętnie spotkamy się z Tobą w Trójmieście i zorganizujemy szkolenie dla pracowników Twojej firmy. Dojedziemy w każde miejsce, by móc podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Excel szkolenie – Gdańsk – dla grup

Zarówno zaawansowany, jak i podstawowy kurs Excela skierowany jest do grup. Najczęściej naszymi klientami są firmy, których pracownicy na co dzień pracują w programach Microsoft. W naszej ofercie oprócz szkolenia Excel dostępne są również kursy Word, Visio czy Project.

Szkolenia Otwarte z Excela w Gdańsku

Udział w organizowanych przez nas kursach Excel możliwy jest również dla osób prywatnych. Otwarty kurs Excel w mieście Gdańsk ma charakter cykliczny i odbywa się w określonym terminie. Zapisać na niego może się każdy. Wybierz swój poziom: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany i dołącz do naszego kursu. Staramy się, aby plan szkolenia był zawsze dopasowany do potrzeb grupy, dlatego jesteśmy przekonani, że spędzony czas nie będzie bezproduktywny. Po zakończonym kursie na każdego z uczestników czeka certyfikat Excel, który z pewnością będzie cennym dorobkiem w drodze zawodowej.

Kurs Excel – Trójmiasto – czego się nauczysz?

Na naszym szkoleniu nauczysz się przede wszystkim sprawnego poruszania się po programie. Już samo poznanie podstawowych funkcji sprawi, że praca stanie się przyjemna i bardziej wydajna.

Kurs przybliży Ci również bardziej zaawansowane rozwiązania. Poznasz funkcje, które okażą się być przydatne w bardziej skomplikowanych obliczeniach i danych. Poznasz zagadnienia takie jak formanty, zaawansowane formatowanie warunkowe czy też tabele przestawne.

Miasto Gdańsk

Szkolenie Excel – Gdańsk

Jeżeli Twoja firma potrzebuje kursu z Excela w Gdańsku i okolicach wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie albo zadzwoń bezpośrednio do naszych konsultantów. Pamiętaj, że program Excel w dzisiejszych czasach jest narzędziem, od którego w pracach biurowych zaczyna się rozmowę z potencjalnym przyszłym pracownikiem. W swojej ofercie prezentujemy pełny zakres nauki pakietu MS Office, co odróżnia nas od innych. Przekazujemy wiedzę kompleksowo, a szkolenia zawsze odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nasi trenerzy dokładają wszelkich starań, by czas spędzony na nauce był owocny, a przekazana wiedza została z uczestnikami na dłużej. Dostosowanie się do potrzeb grupy jest kluczem do sukcesu.

Szkolenie z pakietu Office

Szkolenie Excel – Gdańsk, czyli… ogromne, kilkudniowe szkolenie dla pewnej firmy

We wrześniu 2017 roku przeprowadziliśmy największe szkolenie w naszej historii. Miało to miejsce nad polskim morzem, dokładniej w największym mieście Trójmiasta – Gdańsku. Klient wybrał z naszej oferty szkolenia z arkusza kalkulacyjnego na wszystkich szczeblach zaawansowania (podstawowy, średnio zaawansowany oraz zaawansowany) uzupełniając to PowerPointem oraz Wordem. Zagadnienia opierały się głównie na naszym programie dołączając dodatkowo zaawansowane kwestie z kursu o Tabelach Przestawnych, Analizie Danych i Graficznej Prezentacji Danych. Dzięki naszej elastyczności podzieliliśmy grupy warsztatowe i długość kursów na mniejsze części tak, aby wiedza napływała z pełnią sukcesu.

ikonka Microsoft Word

Kurs Word na Pomorskim

Program Word jest zdradzieckim narzędziem, ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się być prosty w obsłudze. Być może tak jest, lecz według naszych ankiet większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z możliwości dostępnych programie. 16 godzinny zaawansowany kurs z Worda zapewnia ogrom wiedzy, dzięki której poznasz Worda na nowo. Jesteś z Pomorza i jesteś chętny poznać bliżej narzędzie tekstowe? Zadzwoń.

Certyfikat od Excellent w Gdańsku

Certyfikat od Excellent w Gdańsku

Potrzebujesz otrzymać certyfikat z programów MS Office? Chcesz potwierdzić poziom zaawansowania oraz liczbę godzin spędzonych przy nauce programu? Dobrze trafiłeś/aś! Szkolimy w całej Polsce, dzięki czemu czekamy na Ciebie także w Gdańsku. Certyfikat poprzemy podpisem naszej firmy – Excellent!

Ikonka branży transportowej

Szkolenie Excel w Trójmieście

Mamy wielu klientów w Trójmieście, dzięki czemu nasi trenerzy mają okazję pojechać nad polskie morze i prowadzić tam szkolenia. Pani Monika oraz Pan Janusz mają okazję szkolić firmy z branży rybackiej, ponieważ stereotypy dotyczące rybaków i jedynie ich pracy na morzu są nieprawidłowe. Prowadzenie pełnej dokumentacji w arkuszach kalkulacyjnych jest niezbędne do prawidłowego przepływu danych.

Szkolenia VBA Excel Gdańsk

W naszej ofercie znajdziesz również szkolenia VBA Excel, czyli Visual Basic Applications. Można powiedzieć, że to jeszcze wyższy poziom obsługi Excela. Jeżeli czujesz, że bardzo dobrze udało Ci się opanować arkusz kalkulacyjny, ale myślisz, że można robić to jeszcze lepiej – ten kurs jest dla Ciebie. Podczas naszego szkolenia nauczysz się programować powtarzalne operacje w Microsoft Excel, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Zapisz się na kurs VBA w Gdańsku i stale poszerzaj swoją wiedzę!

Jeśli nie jesteś przekonany do naszych usług, przeczytaj wystawione nam przez klientów opinie o kursach z programów wchodzących w skład pakietu Microsoft i przekonaj się, że warto!