Kurs Excel Gdańsk

Potrzebujesz szkolenie Excel w Gdańsku? A może na terenie całego województwa pomorskiego? Gdynia, Słupsk, Tczew? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Organizujemy szkolenia dla firm i dla osób prywatnych.

Szkolenia w Gdańsku!

Prowadzisz firmę, w której pracownicy codziennie używają Excela do ważnych zadań? Przeprowadzony Kurs z Excela w Gdańsku pomoże im pracować jeszcze efektywniej! Prowadzimy także szkolenia z całego pakietu Ms Office - na terenie województwa pomorskiego. Jak wygląda nasz kurs? Jest to forma warsztatów, które są prowadzone w kilkuosobowych grupach. Dzięki temu każdy z uczestników może porozumieć się z trenerem i uzyskać szczegółowe wyjaśnienie poruszanych zagadnień. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty, potwierdzające ich umiejętności. Znają sposoby na skuteczną naukę i chętnie dzielą się swoją wiedzą. W razie jakichkolwiek pytań odwiedź zakładkę Kontakt i zadzwoń do naszych konsultantów aby poznać więcej szczegółów odnośnie organizowanych przez nas warsztatów z Excela w Gdańsku i okolicach!

Kurs Excel Gdańsk
3.9 (77.78%) 9 votes

Kurs Excel w Gdańsku

Szkolenia Otwarte z Excela w Gdańsku

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Pomorscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie pomorskim, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Tczewie.

Agnieszka
Agnieszka

Wykładowca akademicki z Bydgoszczy, certyfikowany egzaminator ECDL, trener IT. Od 19 lat prowadzi zajęcia, kursy i szkolenia informatyczne. Pracuje również jako specjalista ds. analiz i wdrożeń oprogramowania.

Damian
Damian

Pełen energii trener, która na swoim koncie ma już ponad 2.000h szkoleń komputerowych. Specializuje się w pakiecie MS Office, w szczególności w Excelu.

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office oraz obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Posiada umiejętność przekazywania tematów skomplikowanych w jasny i przystępny sposób.

Trener Excel i Office - Wysocki
Janusz

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń informatycznych, w tym z pakietu MS Office. Ekspert ECDL, Certyfikowany egzaminator ECDL. Przeprowadzonych ponad 5.000 godzin szkoleń z Excela.

Miasto Gdańsk

Excel w Gdańsku

Jeżeli Twoja firma potrzebuje kursu z Excela w Gdańsku i okoliach wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie albo zadzwoń bezpośrednio do naszych konsultantów. Pamiętaj, że program Excel w dzisiejszych czasach jest narzędziem od którego w pracach biurowych zaczyna się rozmowę z potencjalnym przyszłym pracownikiem. W swojej ofercie prezentujemy pełny zakres nauki pakietu MS Office co odróżnia nas od innych. Zapraszamy do kontaktu!

Szkolenie z pakietu Office

Ogromne, kilkudniowe szkolenie dla pewnej firmy

We wrześniu 2017 roku przeprowadziliśmy największe szkolenie w naszej historii. Miało to miejsce nad polskim morzem, dokładniej w największym mieście trójmiasta – Gdańsku. Klient wybrał z naszej oferty szkolenia z arkusza kalkulacyjnego na wszystkich szczeblach zaawansowania (podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany) uzupełniając to PowerPointem oraz Wordem. Zagadnienia opierały się głównie na naszym programie dołączając dodatkowo zaawansowane kwestie z kursu o Tabelach Przestawnych, Analizie Danych i Graficznej Prezentacji Danych. Dzięki naszej elastyczności podzieliliśmy grupy warsztatowe i długość kursów na mniejsze części tak, aby wiedza napływała z pełnią sukcesu.

ikonka Microsoft Word

Kurs Word na Pomorskim

Program Word jest zdradzieckim narzędziem, ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się prosty w obsłudze. Być może tak jest, lecz według naszych ankiet większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z możliwości dostępnych programie. 16 godzinny zawansowany kurs z Worda zapewnia ogrom wiedzy, dzięki której poznasz Worda na nowo. Jesteś z pomorza i jesteś chętny poznać bliżej narzędzie tekstowe? Zadzwoń.

Certyfikat od Excellent w Gdańsku

Certyfikat od Excellent w Gdańsku

Potrzebujesz otrzymać certyfikat z programów MS Office? Chcesz potwierdzić poziom zaawansowania oraz liczbę godzin spędzonych przy nauce programu? Dobrze trafiłeś/aś! Szkolimy w całej Polsce, dzięki czemu czekamy na Ciebie także w Gdańsku. Certyfikat poprzemy podpisem naszej firmy – Excellent!

Ikonka branży transportowej

Szkolenie Excel w Trójmieście

Mamy wielu klientów w trójmieście, dzięki czemu nasi trenerzy mają okazję pojechać nad polskie morze i prowadzić tam szkolenia. Pani Monika oraz Pan Janusz mają okazję szkolić firmy z branży rybackiej, ponieważ stereotypy dotyczące rybaków i jedynie ich pracy na morzu są nieprawidłowe. Prowadzenie pełnej dokumentacji w arkuszach kalkulacyjnych jest niezbędne do prawidłowego przepływu danych.

Gdynia, Słupsk, Tczew

Kursy z Excela w Gdyni, Słupsku i Tczewie

Oferujemy szkolenia m.in. w Gdyni, Słupsku, Tczewie  i wszystkich miastach na obszarze całego województwa pomorskiego.