Kurs Excel Lublin

Chcesz doskonalić umiejętności w Excelu dla siebie lub swojego zespołu w Lublinie? Skorzystaj z naszych praktycznych szkoleń na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy do zapisów!

Szkolenie Excel - Lublin i okolice

Szukasz praktycznego szkolenia z Excela w Lublinie lub w województwie lubelskim? Nasze warsztaty, prowadzone przez doświadczonych trenerów, zapewnią Ci nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale także przyjazną atmosferę nauki. Oferujemy kompleksową organizację – od wynajęcia sali po catering. Z nami odkryjesz pełen potencjał tego programu i podniesiesz swoje kompetencje! Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, dostosowujemy program kursu z Excela w Lublinie do indywidualnych potrzeb uczestników. Brzmi ciekawie? W takim razie zainwestuj w rozwój swój oraz pracowników i zapisz się na profesjonalne szkolenia w Twoim mieście!

Kurs Excel w Lublinie

Lubelscy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie lubelskim, m.in. w Lublinie, Zamościu, Chełmie i Białej Podlaskiej!

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Trener Excel i Office - Malon
Dariusz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz University of Central Lancashire w Preston (tytuł MBA). Zajmował się m.in. obliczeniami konstrukcyjnymi maszyn, programowaniem obrabiarek cyfrowych, kierował Działem Analiz Rynkowych.

Microsoft Office – szkolenia z programów

W naszej ofercie dostępne są również szkolenia z innych programów wchodzących w skład pakietu Microsoft Office. Na terenie Lublina i okolic jesteśmy w stanie zorganizować między innymi kurs Word czy PowerPoint. Dużym powodzeniem cieszą się szkolenia VBA Excel, czyli Visual Basic Applications, które pozwalają na zautomatyzowanie cyklicznie pojawiających się procesów, zapewniając mądrzejsze zarządzanie czasem swojej pracy.

Szkolenia Otwarte z Excela w Lublinie

Szkolenie Excel w mieście Lublin przeznaczone jest również dla osób prywatnych. Organizujemy szkolenia otwarte, na które zapraszamy wszystkie osoby, które pragną podszkolić swoje umiejętności zarówno w samym programie Excel, jak i innych programach z pakietu Microsoft Office. Szkolenia potwierdzane są przez nas certyfikatem, który otrzymuje każdy z uczestników kursu. Dodatkowo zapewniamy skrypt szkoleniowy, pliki ćwiczeniowe, a także opiekę po szkoleniu.

Jeżeli zależy Ci na kursie Excel indywidualnie przeprowadzonym w Lublinie skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy warunki tego typu współpracy i z pewnością znajdziemy dogodny termin.
Organizujemy również darmowe kursy Excel w Lublinie. Więcej informacji w zakładce Kursy MS Office.

Szkolenia Excel w Lublinie – dla grup

Oferta szkoleń z programu Excel, a także innych programów wchodzących w skład pakietu Microsoft Office, skierowana jest do grup i osób prywatnych. Najczęściej naszymi klientami są firmy, którym zależy na tym, by ich pracownicy czuli się pewnie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Szkolenie Excel ma na celu przede wszystkim nauczyć sprawnej pracy na danych i korzystania z pełnego wachlarzu możliwości, jaki oferuje program. Skierowane jest między innymi do osób zajmujących się finansami, bankowością czy HR’em.

Szkolenie zawsze odbywa się w małych grupach. Dzięki temu nasi trenerzy mogą poświęcić każdemu z uczestników znacznie więcej swojej uwagi. Są oni w stanie odpowiadać na wszelkie nurtujące pytania i na bieżąco reagować i rozwiązywać ewentualne problemy.

Kurs Excel zaawansowany – Lublin

Poziom średnio zaawansowany i zaawansowany skierowany jest do osób, które pragną poznać zakamarki programu. Na kursach Excel w Lublinie przybliżone zostaną Ci zagadnienia takie jak tabele przestawne, walidacje danych czy też zaawansowanie formatowanie warunkowe.

Gdzie możesz nas znaleźć? Jeśli chcesz się z nami skontaktować koniecznie zajrzyj do zakładki Kontakt. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą szczegółowych informacji na tematy związane z kursem Excel w Lublinie i wszystkich miastach województwa lubelskiego.

Szkolenie z Excela – Lublin – poziom zaawansowania

Zawsze staramy się indywidualnie dostosowywać szkolenie do poziomu osób, które się na nim pojawiły. Każdy z uczestników dostaje od nas pakiet materiałów szkoleniowych, które pozwolą utrwalić i usystematyzować uzyskaną wiedzę. Przed rozpoczęciem szkolenia postaramy się również sprawdzić poziom grupy, by jak najlepiej dopasować zakres kursu do jego uczestników. Szkolenie z MS Excel może odbywać się na trzech poziomach: poziom podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany.

Poziom podstawowy kursu Excel przybliży podstawowe funkcje programu i sprawi, że poruszanie się po nim nie będzie sprawiało żadnych trudności. Sprawna obsługa bez wątpienia wpłynie na jakość pracy zawodowej i sprawi, że stanie się ona znacznie bardziej wydajna.

Certyfikat od Excellent w Lublinie

Kurs Excel – certyfikat!

Po odbyciu kursu z Excela każdy z uczestników otrzyma od nas certyfikat potwierdzający udział i zdobytą wiedzę z określonego poziomu. Taki dokument może przydać Ci się w każdej chwili. Z pewnością bardzo dobrze wyglądać będzie w Twoim CV.

Excel na uniwersytecie w Lublinie

Bezpłatne szkolenia Excel na uczelniach wyższych w Lublinie

Stawiamy na rozwój wśród studentów. Studentów jako obecnych lub przyszłych pracowników czeka niemałe wyzwanie. Poszukiwanie pracy to proces trudny, często czasochłonny. Pomagamy młodym ludziom w zdobyciu lepszych perspektyw na przyszłość. Zaimponuj pracodawcy swoją wiedzą z pakietu MS Office. Przyjdź na wykład i poszerz swoją wiedzę. Organizujemy wykłady na wielu uczelniach w całej Polsce.

Ikonka kursu VBA

Excel VBA w Lublinie

Poszukujesz kursu VBA? Dobrze trafiłeś! Posiadamy szeroką ofertę kursów. U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zatrudniamy wielu trenerów posiadających rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla małych i dużych firm. Nauczymy Cię każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zagadnienia.

Miasto Lubln

Nie tylko Lublin!

Poszukujesz kursu z Excela w Lublinie? Przyjedziemy! A może Twoja firma znajduje się w mniejszym mieście w województwie lubelskim? Dla nas Twoje położenie nie jest żadną przeszkodą! Dojedziemy do każdego miejsca. Od wielu lat prowadzimy szkolenia w całej Polsce, przyjazd do klienta to dla nas codzienność.

Praca biurowa

Księgowość? Bankowość? Szkolimy wszystkie branże

Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, możesz zgłosić się do nas na kurs Excela, Worda, PowerPointa. Mamy w ofercie także inne programy – możesz je sprawdzić na naszej stronie. Posiadamy certyfikaty Microsoft, co potwierdza nasz szeroki wachlarz umiejętności. Mamy wykwalifikowaną kadrę. Możemy poprowadzić kurs w różnych branżach i nauczyć funkcji, które usprawnią Twoją pracę.

Kursy Excel w Lublinie – opinie i cena

Na naszej stronie znajdziesz referencje wystawione przez naszych klientów. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasze zaangażowanie i pasja przekładają się na spektakularne efekty widoczne u naszych kursantów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i czujesz się zdeterminowany/-a do osiągnięcia celu – skontaktuj się z nami i jak najszybciej rozpocznij swoją naukę.

Cena kursów Microsoft Office zależna jest od rodzaju kursu, liczby uczestników i poziomu zaawansowania. Czekamy na Ciebie!