Kurs Excel Lublin

Potrzebujesz szkolenie Excel w Lublinie? A może na terenie całego województwa lubelskiego? Zamość, Chełm, Biała Podlaska? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Organizujemy szkolenia dla firm jak i dla osób prywatnych.

Szkolimy nie tylko w Lublinie!

Województwo lubelskie jest nam doskonale znane! W pracy używasz Excela, ale nie znasz wszystkich potrzebnych funkcji. Brzmi znajomo? Warsztaty organizowany przez nas z pewnością sprawi, że Twoje umiejętnoci wzrosną. Organizujemy szkolenia od podszewki - możemy wynająć salę szkoleniową w Twoim mieście oraz zapewnić catering.. Dostaniesz od nas materiały szkoleniowe, dokładnie sprawdzimy wiedzę Twoich pracowników i dostosujemy zakres kursu. Gdzie możesz nas znaleźć? Jeśli chcesz się z nami skontaktować koniecznie zajrzyj do zakładki Kontakt. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą szczegółowych informacji na tematy związane z kursem Excel w Lublinie i wszystkich miastach województwa lubelskiego.

Kurs Excel Lublin
4.2 (83.64%) 11 votes

Kurs Excel w Lublinie

Szkolenia Otwarte z Excela w Lublinie

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Lubelscy specjaliści Excela i Ms Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie lubelskim, m.in. w Lublinie, Zamościu, Chełmie i Białej Podlaskiej!

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Trener Excel i Office - Malon
Dariusz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz University of Central Lancashire w Preston (tytuł MBA). Zajmował się m.in. obliczeniami konstrukcyjnymi maszyn, programowaniem obrabiarek cyfrowych, kierował Działem Analiz Rynkowych.

Certyfikat od Excellent w Lublinie

Po kursie z Excela wystawiamy certyfikaty

Po odbyciu kursu z Excela każdy z uczestników otrzyma od nas certyfikat potwierdzający udział i zdobytą wiedzę z określonego poziomu. Taki dokument może przydać Ci się w każdej chwili. Niech Twoje CV będzie bogatsze o profesjonalny kurs potwierdzony certyfikatem.

Excel na uniwersytecie w Lublinie

Lubelskie uczelnie wyższe

Stawiamy na rozwój wśród studentów. Studentów jako obecnych lub przyszłych pracowników czeka niemałe wyzwanie. Poszukiwanie pracy to proces trudny, często czasochłonny. Pomagamy młodym ludziom w zdobyciu lepszych perspektyw na przyszłość. Zaimponuj pracodawcy swoją wiedzą z pakietu MS Office.  Przyjdź na wykład i poszerz swoją wiedzę. Organizujemy wykłady na wielu uczelniach w całej Polsce.

Ikonka kursu VBA

Województwo lubelskie uczy się VBA

Poszukujesz kursu VBA? Dobrze trafiłeś! Posiadamy szeroką ofertę kursów. U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zatrudniamy wielu trenerów posiadających szerokie pasmo umiejętności i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla małych i dużych firm. Nauczymy Cię każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zagadnienia.

Miasto Lubln

Nie tylko Lublin!

Poszukujesz kursu z Excela w Lublinie? Przyjedziemy! A może Twoja firma znajduje się w mniejszym mieście w województwie lubelskim? Dla nas Twoje położenie nie jest żadną przeszkodą! Dojedziemy do każdego miejsca. Od wielu lat prowadzimy szkolenia w całej Polsce, przyjazd do klienta to dla nas codzienność.

Szkolimy w pracach biurowych

Księgowość? Bankowość? Szkolimy wszystkie branże

Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, możesz zgłosić się do nas na kurs Excela, Worda, PowerPointa. Mamy w ofercie także inne programy – możesz je sprawdzić na naszej stronie. Posiadamy certyfikaty Microsoft, co potwierdza nasz szeroki wachlarz umiejętności. Mamy wykwalifikowaną kadrę. Możemy poprowadzić kurs w różnych branżach i nauczyć funkcji, które usprawnią Twoją pracę.

Zamość, Chełm, Biała-Podlaska

Kurs z Excela w Zamościu, Chełmie i Białej Podlaskiej

Oferujemy szkolenia m.in. w Zamościu, Chełmie, Białej Podlaskiej  i wszystkich miastach na obszarze całego województwa lubuskiego.