Kurs Access

Chcesz się nauczyć tworzyć i obslugiwać ogromne bazy danych? Polecamy kurs Access! Rozwiń swoje umiejetności dzięki szkoleniu od Excellent. Posiadamy trzy poziomy zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.  

Access to nasza specjalność!

Program Access jest nieodzowną częścią tworzenia ogromnych baz danych - dzięki niemu usprawnimy swoją pracę na dużych wartościach tabel. Trenerzy programu są entuzjastami ułatwiania sobie pracy i życia - poprzez co szkolenie z Accessa jest idealną okazją do dzielenia się swoją wiedzą i pomaganiu kursantom. Trzy poziomy zaawansowania ułatwią zarówno drogę od podstaw jak i z osiągniętego pułapu w użytkowaniu programu. Masz doświadczenie z pracą w Accessie? Wybierz poziom zaawansowany. Zaczynasz swoją przygodę? Poziom podstawowy będzie w sam raz.

Kurs Access w całej Polsce

Szkolenia z Accessa organizujemy na terenie całej Polski - w każdym województwie. Istnieje możliwość wynajęcia sali szkoleniowej lub przyjazdu do klienta. Jeżeli potrzebujesz zoorganizować warsztat na którym specjaliści Accessa nauczą Cię tworzenia i obsługi baz danych to jesteś na dobrej drodze. Nasi trenerzy szkolą od wielu lat i zdobyte doświadczenie przelewają w słowa podczas kursów.

Organizujemy otwarte szkolenia zarówno z MS Accessa jak i wszystkich programów pakietu, dlatego, jeżeli masz grupkę prywatnych osób także możemy się spotkać w największych miastach Polski i doprowadzić szkolenie do skutku.

Jesteś zainteresowany kursem Access? Odwiedź zakładkę Kontakt i skontaktuj się z nami.

Planujesz szkolenie z Accessa dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.