Poznaj nas bliżej

Jeśli chcesz nas poznać bliżej, poznaj naszą historię, dowiedz się jakie mamy doświadczenie i dlaczego zajmujemy się szkoleniami z MS Office
Maciej Wienke
Założyciel Excellent

Microsoft Office to nasza pasja

Cała idea prowadzenia szkoleń wzięła się z pasji do pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela oraz do optymalizacji wszelkich procesów. Tworzymy i prowadzimy nasze szkolenia bo jest to coś co sprawia nam dużą radość i przynosi satysfakcję, a działamy w ten sposób już od 10 lat.

Koncentrujemy nasze całe wysiłki na doskonaleniu szkoleń z pakietu Microsoft Office. Znamy się na MS Office, w tym nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy wciąż nasze szkolenia do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

To co świadczy o wysokim stopniu dedykowania naszych wysiłków dla MS Office, w szczególności dla Excela, a także o naszej wysoko specjalistycznej wiedzy, jest aplikacja calculatic.pl. Zawiera ona bardzo inteligentne narzędzia, tworzone całkowicie przez nasz zespół, które użytkownikom Excela w ich realizacji ich zadań.

Prowadzone przez nas szkolenia, mające formę warsztatową, a więc typowo praktyczną, opierają się o starannie przygotowane przez nas zadania. Są to ćwiczenia, pokazujące prawdziwe trudności, które użytkownicy spotykają w swojej pracy.

Nasi trenerzy to nie tylko specjaliści w dziedzinie obsługi MS Office, ale także doświadczeni szkoleniowcy, o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, dzięki czemu prowadzone przez nich szkolenia nie są nudne, ani monotonne.

10

lat na rynku

42

certyfikaty

31

proponowanych szkoleń

35

trenerów

210

stron skryptów szkoleniowych

32.000

przeszkolonych osób

Nasi koordynatorzy szkoleń

Dagmara Pala

533 660 786
dagmara.pala@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego. Kontakt z klientem towarzyszy w jej życiu zawodowym od 10-ciu lat.

O pracy: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi rozpoznać potrzeby klienta i sprawnie rozwiązywać wszelkie problemy.

Prywatnie: Interesuje się fizjologią człowieka oraz zdrowym żywieniem. Lubi odkrywać nowe miejsca na mapie kulinarnej Wrocławia. Czas wolny spędza aktywnie, biegając lub jeżdżąc na rowerze.

Alicja Kubacka

535 023 349
alicja.kubacka@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizacja Technologia Żywności i żywienie człowieka, technik Kosmetyki oraz Usług cateringowych. Zawodowo spełniam się jednak jako profesjonalny sprzedawca/ handlowiec.

O pracy: Sprzedaż to dla mnie pomaganie innym. Zawsze staram się sprostać każdemu wyzwaniu i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Prywatnie: Moja pasja to zdrowy tryb życia. Poszukuje nowych inspiracji kulinarnych oraz nowinek kosmetycznych. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury, czytać, biegać i jeździć na rowerze.

Marta Rudnicka

570 159 184
marta.rudnicka@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Wieloletni koordynator projektów szkoleniowych, w tym także unijnych.

O pracy: Najlepiej realizuje się w pracach wielozadaniowych. Lubi bezpośrednie relacje z Klientami i możliwość realizowania ich bieżących potrzeb szkoleniowych. Umiejętność trafnego doradztwa i zadowoleni Klienci to największa satysfakcja zawodowa.

Prywatnie: Mama dwójki dzieci, lubi wszelkie aktywności turystyczne, jazdę konną i literaturę z dziedziny psychologii.

Julia Smajdor

534 736 261
julia.smajdor@excellent.edu.pl

O mnie: Z zawodu technik hotelarstwa, z pasji certyfikowana wedding plannerka. Moja praca zawsze była związana z kontaktem z klientem i nie wyobrażam sobie inaczej.

W pracy: Zebrane doświadczenie pozwala mi kompleksowo zaopiekować się każdym typem klienta co daje mi dużo satysfakcji.

Prywatnie: W chwili wolnej lubię spędzać czas z moim psim przyjacielem i poznawać nowe, ciekawe miejsca. Wieczory za to uprzyjemniam sobie na czytaniu książek- najlepiej takich w których historia związana jest z mitologią słowiańską.

Sara Tworkowska

534 232 148
sara.tworkowska@excellent.edu.pl

O mnie: Z zawodu fryzjerka, z doświadczenia sprzedawca i koordynator wielu projektów. Od lat w kontakcie z Klientami.

O pracy: Moje doświadczenie zawodowe oraz zakres obowiązków, które były mi przydzielone pozwalają mi na znalezienie indywidualnego rozwiązania dla sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Klient.

Prywatnie: Mama dwójki dzieci. Poszerzam swoją wiedzę z tematu dekorowania wnętrz, interesuję się rozwojem osobistym i malowaniem obrazów w stylu one line art. Wieczorami czytam książki/blogi parentingowe lub oglądam filmy z rodzaju: thriller/akcja. Chętnie też biorę udział w warsztatach fotograficznych.