Poznaj nas bliżej

Jeśli chcesz nas poznać bliżej, poznaj naszą historię, dowiedz się jakie mamy doświadczenie i dlaczego zajmujemy się szkoleniami z MS Office
Maciej Wienke
Założyciel Excellent

Microsoft Office to nasza pasja

Cała idea prowadzenia szkoleń wzięła się z pasji do pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela oraz do optymalizacji wszelkich procesów. Tworzymy i prowadzimy nasze szkolenia bo jest to coś co sprawia nam dużą radość i przynosi satysfakcję, a działamy w ten sposób już od 5 lat.

Koncentrujemy nasze całe wysiłki na doskonaleniu szkoleń z pakietu Microsoft Office. Nie prowadzimy szkoleń z innej tematyki, jak np. szkolenia sprzedażowe, kursy negocjacji, czy nawet szkolenia techniczne ale dotyczące innych zagadnień – znamy się na MS Office, w tym nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy wciąż nasze szkolenia do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

To co świadczy o wysokim stopniu dedykowania naszych wysiłków dla MS Office, w szczególności dla Excela, a także o naszej wysoko specjalistycznej wiedzy, jest aplikacja calculatic.pl. Zawiera ona bardzo inteligentne narzędzia, tworzone całkowicie przez nasz zespół, które przewidują potrzeby użytkowników Excela i pomagają im w ich realizacji.

Prowadzone przez nas szkolenia, mające formę warsztatową, a więc typowo praktyczną, opierają się o starannie przygotowane przez nas zadania. Są to ćwiczenia, pokazujące prawdziwe trudności, które użytkownicy spotykają w swojej pracy.

Nasi trenerzy to nie tylko specjaliści w dziedzinie obsługi MS Office, ale także doświadczeni szkoleniowcy, o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, dzięki czemu prowadzone przez nich szkolenia nie są nudne, ani monotonne.

8

lat na rynku

42

certyfikaty

20

proponowanych szkoleń

30

trenerów

160

stron skryptów szkoleniowych

3200

przeszkolonych osób

Nasi koordynatorzy szkoleń

Anna Wiśniewska

534 973 695
anna.wisniewska@excellent.edu.pl

O mnie: Studiuje w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Psychologia w Biznesie, aby w pełni zrealizować swoją pasję. Pasjonatka lektury książek z zakresu psychologii ekonomicznej.

O pracy: Na pokładzie Excellent od stycznia 2018. W pracy najbardziej lubi pomagać klientom w znajdowaniu rozwiązań szytych na miarę ich indywidualnych potrzeb.

Prywatnie: Miłośniczka wędrówek górskich, śpiewu i gry na pianinie. Jej największym marzeniem jest skomponowanie autorskich utworów muzycznych.

Dagmara Pala

533 660 786
dagmara.pala@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego. Kontakt z klientem towarzyszy w jej życiu zawodowym od 10-ciu lat.

O pracy: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi rozpoznać potrzeby klienta i sprawnie rozwiązywać wszelkie problemy.

Prywatnie: Interesuje się fizjologią człowieka oraz zdrowym żywieniem. Lubi odkrywać nowe miejsca na mapie kulinarnej Wrocławia. Czas wolny spędza aktywnie, biegając lub jeżdżąc na rowerze.

Alicja Kubacka

535 023 349
alicja.kubacka@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizacja Technologia Żywności i żywienie człowieka, technik Kosmetyki oraz Usług cateringowych. Zawodowo spełniam się jednak jako profesjonalny sprzedawca/ handlowiec.

O pracy: Sprzedaż to dla mnie pomaganie innym. Zawsze staram się sprostać każdemu wyzwaniu i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Prywatnie: Moja pasja to zdrowy tryb życia. Poszukuje nowych inspiracji kulinarnych oraz nowinek kosmetycznych. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury, czytać, biegać i jeździć na rowerze.

Marta Rudnicka

570 159 184
marta.rudnicka@excellent.edu.pl

O mnie: Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Wieloletni koordynator projektów szkoleniowych, w tym także unijnych.

O pracy: Najlepiej realizuje się w pracach wielozadaniowych. Lubi bezpośrednie relacje z Klientami i możliwość realizowania ich bieżących potrzeb szkoleniowych. Umiejętność trafnego doradztwa i zadowoleni Klienci to największa satysfakcja zawodowa.

Prywatnie: Mama dwójki dzieci, lubi wszelkie aktywności turystyczne, jazdę konną i literaturę z dziedziny psychologii.

Julia Smajdor

534 736 261
julia.smajdor@excellent.edu.pl

O mnie: Z zawodu technik hotelarstwa, z pasji certyfikowana wedding plannerka. Moja praca zawsze była związana z kontaktem z klientem i nie wyobrażam sobie inaczej.

W pracy: Zebrane doświadczenie pozwala mi kompleksowo zaopiekować się każdym typem klienta co daje mi dużo satysfakcji.

Prywatnie: W chwili wolnej lubię spędzać czas z moim psim przyjacielem i poznawać nowe, ciekawe miejsca. Wieczory za to uprzyjemniam sobie na czytaniu książek- najlepiej takich w których historia związana jest z mitologią słowiańską.