MS Project

Szkolenie Kompleksowe
Czas trwania:
16 godzin
Cena od:
5.315 PLN /grupa
8.175 PLN /grupa
MS Project
Szkolenie Kompleksowe

Szkolenie Kompleksowe z MS Project

Kurs MS Project na poziomie podstawowym nauczy Cię jak w prosty i skuteczny sposób zarządzać projektami. Pokażemy Ci jak używać wielu przydatnych narzędzi, będziesz budować harmonogramy, nadzorować firmowe projekty, poznasz także inne zastosowania MS Project. Zainwestuj w efektywność swoich pracowników!

Informacje o szkoleniu Project Kompleksowo

Elastyczny program szkolenia

Tematyka kursu jest przez nas odpowiednio przygotowana, tak aby poziom trudności był właściwy dla uczestników szkolenia. Niemniej jednak, klient zawsze ma możliwość dowolnie dopasować omawiane zagadnienia, w czym chętnie pomożemy.

Zarówno stacjonarnie, jak i on-line

Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i on-line – wybierz wersję, która bardziej Ci odpowiada. Szkolenia prowadzimy na platformie MS Teams. Są to szkolenia prowadzone na żywo przez trenera.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o szkoleniach on-line.

Forma warsztatów

Nasze szkolenia są prowadzone w formie warsztatów komputerowych. Oznacza to, że cały czas uczestnicy wykonują wraz z trenerem praktyczne zadania. Nie wyodrębniamy osobno “czasu na wykład” – teoria, która jest potrzebna, przekazywana jest podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń.

Szkolenie w dowolnym miejscu

Szkolimy w całej Polsce, w dowolnym miejscu. Zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, więc duża odległość Państwa firmy od naszej siedziby wcale nie zwiększa kosztów szkolenia.

Szkolenia prowadzimy zazwyczaj w biurze klienta, ale możliwe jest także wynajęcie sali zewnętrznej.

Terminy naszych szkoleń

Prowadzimy tylko szkolenia zamknięte dla firm, dlatego nie prowadzimy terminarza szkoleń. Każde szkolenie jest indywidualnie planowane z klientem.

Dostępność terminów na bieżąco się zmienia, dlatego prosimy o kontakt z nami. Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji, to zazwyczaj jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

Godziny prowadzenia szkoleń

Dostosujemy się do Waszych potrzeb. Zazwyczaj są to godziny 8:00 – 16:00, ale może zarówno zacząć wcześniej, jak i skończyć później.

Elastyczny harmonogram

W przypadku wielu szkolonych grup, ustalenie jasnego i przejrzystego harmonogramu może stanowić wyzwanie. Dlatego my się tym zajmiemy.

Rozumiemy, że nie każdy pracownik może sobie pozwolić na całodzienną nieobecność w pracy (bo jest wtedy na szkoleniu). Proponujemy sprawdzone systemy mieszane, gdzie pracownik tylko część dnia spędza na szkoleniu. Zobacz przykładowe harmonogramy szkoleń.

Liczba osób w grupie

Rekomendujemy, aby w grupie szkoleniowej było maksymalnie 12 osób, dzięki czemu mają one wysoki komfort pracy. Na życzenie klienta liczebność grupy może być większa.

Liczba osób w grupie ma wpływ na cenę – im więcej osób, tym całkowita cena wyższa, ale cena za osobę niższa.

Szkolenie po polsku i po angielsku

Szkolenie może zostać przeprowadzone w języku polskim lub angielskim.

Jeśli uczestnicy pracują na angielskiej wersji MS Office, to otrzymają materiały dopasowane do takiej wersji. Jeśli szkolenie odbywa się po angielsku, to materiały w całości przygotowane będą w języku angielskim.

Tutaj możesz zobaczyć próbkę materiałów szkoleniowych w języku angielskim.

Udostępniane komupterów

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w salach szkoleniowych lub konferencyjnych, gdzie jest odpowiedni komfort pracy. Być może, niektórzy z Was pracują na komputerach stacjonarnych, które ciężko jest przenieść. Nie ma problemu – zapewnimy komputery, jeśli jest taka potrzeba (bez dodatkowych opłat).

Dojazd trenera na szkolenie i nocleg w cenie

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale zatrudniamy trenerów rezydujących w różnych częściach kraju, dlatego zorganizowanie szkolenia w twoim regionie nie jest żadnym problemem, ani nie zwiększa jego kosztów.

Imienne certyfikaty

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu sygnowany przez Excellent. Będzie znajdować się na nim informacja o temacie szkolenia, czasie jego trwania, oraz najważniejszych omawianych zagadnieniach. Możemy nieodpłatnie wystawić certyfikat w języku angielskim. Tutaj możesz przeczytać więcej o certyfikatach.

Wstępne badanie poziomu wiedzy

Przeprowadzamy (na Wasze życzenie) testy wstępne, żeby zweryfikować, jaki jest poziom wiedzy uczestników – aby szkolenie odpowiednio dostosować. Uzupełniamy je ankietą, aby każdy uczestnik mógł powiedzieć o swoich preferencjach. Tutaj możesz przeczytać więcej o wstępnym badaniu.

Dobrowolny egzamin

Jeśli chcecie sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy ze szkolenia, to proponujemy egzamin końcowy tuż po jego zakończeniu. Nie jest on dodatkowo płatny. Może trwać 30 lub 60 minut.

Raport poszkoleniowy (ocena szkoleń)

Dane zebrane w ankietach po szkoleniu, nie tylko Wam przekazujemy, ale wcześniej odpowiednio je porządkujemy i przedstawiamy w przejrzystej formie. W ten sposób powstaje raport poszkoleniowy. Pobierz przykładowy raport poszkoleniowy.

Gwarancja jakości

Nasza gwarancja, to rzecz niespotykana na rynku szkoleniowym. Jesteśmy tak pewni tego, że będziecie zadowoleni z wyników szkolenia, że gdyby okazało się, że jednak nie jesteście, to możemy zupełnie bezpłatnie je powtórzyć. Tutaj możesz przeczytać więcej o Gwarancji jakości.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Skrypt-prP-PL-13-16 (191 kb)

Szkolenie Project Kompleksowo w liczbach

61

stron skryptu

31

ćwiczeń

16

godzin
szkolenia

10

omawianych
tematów

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Na początku kursu poznasz się z Projectem

Zobaczysz jakie możliwośc ma program i w czym może Ci pomóc.

Zrozumiesz czym są zadania w projekcie

Zasadniczo zadania są podstawowymi elementami w projekcie, który buduje projekt.

Na szkoleniu z MS Project będziesz tworzyć zależności między zadaniami

Każdy projekt składa się z zadań. Te zadania zazwyczaj są w jakiś sposób od siebie zależne. Co to oznacza? Oznacza to np., że jedno zadanie może zacząć się dopiero, gdy inne zadanie się skończy. W ten sposób tworzy się chronologia wykonywania zadań, czyli w jakiej kolejności powinny być realizowane.

Skonstruujesz kompletny harmonogram projektu

Projekt dotyczy dat i czasu, dlatego ważne jest, aby ustawić wszystkie właściwości kalendarza, który jest aktualnie używany w projekcie, którym zarządzasz.

Dzięki kursowi nauczysz się pracować z wykresem Gantta

Podczas tworzenia nowego projektu pierwszy wyświetlany widok to widok wykresu Gantta. Składa się z dwóch głównych części – tabeli po lewej stronie i wykresu po prawej.

Będziesz zarządzać zasobami na szkoleniu z MS Project

Zasobami najczęściej są osoby/zespoły, które mają wykonać dane zadanie.

Będziesz monitorować realizację projektu

Trackowanie (śledzenie) projektu polega na uzupełnianiu w nim informacji o zrealizowanych już zadaniach i o zachodzących zmianach, zgodnie z rzeczywistością.

Stworzysz raporty na temat realizowanych projektów

Nauczysz korzystać się z funkcjonalności raportów w programie MS Project. Zapraszamy na szkolenie.

Szczegółowy program szkolenia

 • 1.Podstawowe informacje na temat programu
  40 min.
 • 2.Wprowadzenie do zadań przy tworzeniu projektu
  60 min.
 • 3.Zależności między zadaniami
  70 min.
 • 4.Tworzenie harmonogramu
  80 min.
 • 5.Wykres Gantta
  40 min.
 • 6.Zarządzanie zasobami
  120 min.
 • 7.Ścieżka krytyczna
  60 min.
 • 8.Optymalizacja projektu
  90 min.
 • 9.Realizacja projektu
  90 min.
 • 10.Raportowanie
  70 min.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie:

Skrypt-prP-PL-13-16 (191 kb)