Kurs Excel Warszawa

Podnieś produktywność Twojego zespołu z naszymi kursami z Excela w Warszawie! Odkryj tajniki tego narzędzia i zmieniaj sposób pracy na lepszy.

Szkolenie Excel - Warszawa i okolice

Warszawa, jako biznesowe serce Polski, gromadzi w sobie mnóstwo firm i przedsiębiorstw. Właśnie w tę dynamiczną społeczność kierujemy nasze profesjonalne kursy z Excela w Warszawie, mając na uwadze dziesiątki tysięcy pracowników korzystających z tego narzędzia codziennie. Nasza misja to nie tylko nauczyć efektywnego korzystania z programu, ale również przekazać naszą pasję do tego programu. Dzięki naszym szkoleniom odkryjesz tajniki automatyzacji pracy i zyskasz głębsze zrozumienie możliwości MS Excela. Choć skupiamy się tutaj na Warszawie, warto podkreślić, że nasza oferta szkoleniowa jest dostępna w całym kraju. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Kurs Excel Warszawa

Mazowieccy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie mazowieckim, m.in. w Warszawa, Radom, Płock i Siedlce

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office i obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Przekazuje tematy skomplikowanych w przystępny sposób.

Trener Excel i Office - Paweł Boguszewski
Paweł

24 lata doświadczenia szkoleniowego. Certyfikowany trener Microsoft (MCT) i egzaminator ECDL. Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w branży bankowej.

Trener Excel i Office - Malon
Dariusz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz University of Central Lancashire w Preston (tytuł MBA). Zajmował się m.in. obliczeniami konstrukcyjnymi maszyn, programowaniem obrabiarek cyfrowych, kierował Działem Analiz Rynkowych.

Kontakt w sprawie szkoleń w Warszawie

Wiem, że wybór szkolenia dla grupy pracowników, wymaga często skonsultowania kilku szczegółów, dlatego zapraszam do kontaktu – wszystko wyjaśnię i pomogę wybrać dla Was odpowiednie szkolenie.

Dagmara Pala

tel.: 533 660 786

email: dagmara.pala@excellent.edu.pl

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa

Dla wszystkich, którzy w pracy muszą wykorzystywać Excel, ale ich znajomość tego programu od Microsoft jest jeszcze niewielka lub sprawia pewne problemy. Dzięki szkoleniom z Excela na poziomie podstawowym Twoja praca w arkuszu kalkulacyjnym stanie się znacznie łatwiejsza. Poznasz podstawowe i najczęściej wykorzystywane funkcje.

Kurs Excela średnio zaawansowany

Kursy Excel średnio zaawansowany przeznaczone są dla osób, które opanowały już podstawy i wykorzystują je na co dzień w pracy. Ten poziom szkolenia pozwoli poznać więcej możliwości pakietu Microsoft Excel i wykorzystywać je do bardziej skomplikowanych obliczeń, gromadzenia danych czy tworzenia tabel lub wykresów. Posiadania umiejętności z tego poziomu jest już dużą przewagą na rynku pracy.

Szkolenie Excel Zaawansowany Warszawa

Szkolenie Excel zaawansowany jest dla Ciebie, jeśli znasz większość funkcji programu, ale ze względu na wiele czasochłonnych zadań chcesz zautomatyzować obliczenia. Ten poziom umiejętności pozwoli wykorzystać wszystkie funkcje i sprawi, że pracodawcy bardzo przychylnym okiem będą spoglądać na Twoje CV.

Najczęściej szkolenia na poziomach zaawansowanych dostarczają klientom kursów Excel w Warszawie wiele rozwiniętych zagadnień takich jak

:

 • makra,
 • formanty,
 • tabele przestawne,
 • walidacje danych,
 • łącza,
 • zaawansowane formatowanie warunkowe,
 • definiowanie nazw,
 • funkcje analizy danych.

Sprawdza się to przy zaawansowanych użytkownikach Excela, którzy potrzebują naszej pomocy do usprawnienia i tak sporej dawki wiedzy lub poznania lepiej poszczególnych działów programu. Jeżeli potrzebujesz w Warszawie zaawansowanego kursu z Excela napisz do nas.

Szkolenie VBA Warszawa

Opanowałeś już Excela, ale wciąż masz wrażenie, że Twoja praca z pakietem MS Office mogłaby być szybsza i sprawniejsza? Kurs VBA w Warszawie pozwoli Ci to osiągnąć. Podczas szkolenia Visual Basic Applications nauczysz się programować powtarzalne operacje, dzięki czemu zautomatyzujesz swoją pracę w Excelu i będziesz mógł zająć się resztą swoich obowiązków.

Znajomość VBA pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo czasu, szczególnie podczas cyklicznych operacji, które powtarzają się często lub są łatwe, ale zajmują ich przeprowadzenie trwa długo. Zapisz się na kurs Excel VBA w Warszawie i nie trać więcej czasu na ręczne wykonywanie czynności, które możesz zaprogramować.

Kurs MS Office Warszawa

Pakiet MS Office to jednak nie tylko Excel. Znajomość wszystkich programów z pakietu pozwoli Ci swobodnie wykonywać wiele czynności, które składają się na pracę biurową. Oprócz szkoleń z Excela oraz programowania w VBA nauczymy Cię również obsługi:

 • Worda – czyli najpopularniejszego i najbardziej funkcjonalnego edytora tekstu,
 • Power Pointa – programu o olbrzymich możliwościach w tworzeniu prezentacji multimedialnych,
 • Outlooka – czyli programu pocztowego do konfiguracji różnych kont pocztowych,
 • Accessa – w którym stworzysz bazy danych,
 • Visio – programu do tworzenia diagramów i schematów,
 • Projecta – aplikacji do zarządzania projektami,
 • OneNote’a – czyli programu do tworzenia czytelnych notatek, dzięki którym dobrze zorganizujesz swoją pracę.

Kurs Microsoft Office w Warszawie to okazja do poszerzenia swoich kompetencji o bardzo cenne umiejętności, które z pewnością doceni każdy pracodawca. Uzyskaj certyfikaty, które będą wartościowym uzupełnieniem swojego CV.

Kurs Excel Warszawa indywidualnie

Możemy zorganizować indywidualne nauczanie w ramach kształcenia z programu MS Excel. Jeżeli interesuje Cię nauka programu sam na sam z trenerem, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Prowadziliśmy już wielokrotnie indywidualne kursy z Excela w Warszawie i dajemy gwarancję dobrze wykonanego obowiązku.
Każdy z uczestników szkolenia w Warszawie i każdym innym mieście otrzyma nie tylko inspirujące ćwiczenia i warsztaty, ale także zestaw elementów wspierających naukę programu Microsoft Excel po zakończeniu kursu.

 • Skrypt szkoleniowy – nasz autorski podręcznik, zawierający ok. 160 stron, w którym są przedstawione zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i sposób rozwiązania wszystkich zadań omawianych i rozwiązywanych na szkoleniu.
 • Pliki ćwiczeniowe – kurs nie będzie prowadzony „w próżni”, ale na specjalnie wyselekcjonowanych przykładach. Ilość ćwiczeń różni się w zależności od kursu i wynosi ok 100-150. Ćwiczenia te opisane są w skrypcie, więc możesz ćwiczyć jeszcze długo po zakończeniu szkolenia.
 • Opieka poszkoleniowa – jeśli masz problem po zakończeniu warsztatów, to napisz do nas w kwestii związanej z programem, a my pomożemy Ci. Jeśli uczestniczyłeś/aś w szkoleniu z Worda, to pomożemy Ci z Wordem i podobnie z każdym innym kursem.
 • Certyfikat – otrzymasz oficjalny certyfikat sygnowany przez Excellent, potwierdzający Twój udział w szkoleniu.
 • Badanie wstępne – zweryfikuj bezpłatnie swoją wiedzę przed podjęciem decyzji o podjęciu szkolenia.

Organizujemy także weekendowe spotkania w Warszawie dla wszystkich zapracowanych w tygodniu albo osób prywatnych , które chcą podnieść swoje kwalifikacje w arkuszu kalkulacyjnym. Chcemy się do tego przyczynić, zatem koniecznie zajrzyj do zakładki Kontakt.

Kurs Excel Warszawa – weekend

Chcesz zdobyć nowe umiejętności w Excelu lecz praca nie pozwala Ci na to w tygodniu? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę szkoleń weekendowych. Niezależnie od tego, czy chcesz przejść kurs indywidualny, czy grupowy, skontaktuj się z naszymi konsultantami i ustal dogodny termin, na weekendowy kurs Excel w Warszawie podczas którego indywidualnie lub z grupą współpracowników zdobędziesz nowe umiejętności w posługiwaniu się arkuszem kalkulacyjnym.

Kurs Excela Warszawa za darmo dla studentów

13 stycznia 2018 roku na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zorganizowaliśmy darmowe spotkanie dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie miało charakter wykładu lecz bazowało na zestawie ćwiczeń, które studenci musieli rozwiązywać. Nasz trener przedstawił kursantom najważniejsze funkcje arkusza kalkulacyjnego i uświadomił ich, jak ważna jest to umiejętność na rynku pracy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a uczelnie zainteresowane podobną inicjatywą zapraszamy do kontaktu. Od tamtej pory organizujemy bowiem cykliczny darmowy kurs Excela dla studentów w Warszawie. Dla młodych ludzi, którzy w większości podejmą w przyszłości pracę za biurkiem, umiejętność posługiwania się Excelem jest kluczowym elementem w ich CV. Dlatego darmowe szkolenie Excel w Warszawie jest dla studentów bardzo opłacalną inwestycją w swoją przyszłość – a co warto podkreślić – inwestycją wyłącznie odrobiny czasu.

Kurs Excel Warszawa – certyfikat

Każdy z naszych kursów kończy się wydaniem certyfikatu, który potwierdza umiejętności zdobyte przez uczestników. Dołącz swój certyfikat do aplikacji o pracę, a na pewno otrzymasz znacznie więcej zwrotnych odpowiedzi niż wcześniej. Potwierdzając swoje kompetencje naszym certyfikatem, nie musisz obawiać się ich weryfikacji przez pracodawcę.

Excel – szkolenie w Warszawie dla grup

Kursy Excela przeprowadzamy zarówno dla zorganizowanych grup, jak i osób indywidualnych. Szkolenia grupowe kierujemy przede wszystkim do pracodawców lub menadżerów, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników, posługujących się arkuszem kalkulacyjnym od Microsoft. Grupowe spotkania mogą obejmować na przykład kurs Excela dla księgowych w Warszawie, który podniesie umiejętności, a jednocześnie usprawni pracę całego działu księgowości w Twojej firmie. Szkolimy w grupach minimalnie pięcioosobowych, natomiast staramy się nie przekraczać liczby dziesięciu uczestników – dzięki temu każdy z nich otrzyma odpowiednio dużo uwagi.

Kurs Excel Warszawa – opinie

„Zdecydowanie mogę polecić te kursy komputerowe z Excela wszystkim, którzy szukają szkolenia w tej tematyce. Warsztaty w Warszawie na którym miałam przyjemność być prowadzony przez Excellent to duża dawka wiedzy i motywacji do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami. Atmosfera podczas szkolenia była przyjazna i nie krępowałam się zapytać, kiedy miałam z czymś problem. Wszystko było dobrze i cierpliwie wyjaśnione.” – napisała o nas Magda – uczestniczka kursu, pracownica działu finansowego.

Excel – kursy w Warszawie i na Mazowszu

Warszawa pełna jest wielkich gmachów korporacji, dlatego też często zdarza nam się odwiedzać te miejsca, przeprowadzając tam warsztatowe zajęcia. Klienci oczekują od nas sporej dawki wiedzy, dzięki czemu możemy znakomicie spełniać się w swojej pasji. Trenerzy podczas szkoleń chętnie odpowiadają na sporą dawkę pytań.

Nasze szkolenia z MS Excel prowadzimy zarówno na terenie miasta Warszawa, jak również w innych miejscowościach w województwie mazowieckim. Jeśli zatem mieszkasz poza Warszawą, nie musisz martwić się o dojazdy, ale możesz wybrać kurs w lokalizacji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom osób zarówno pracujących, jak i uczących się, które ze względu na swoje obowiązki nie mają czasu na dojazdy do stolicy. Z kolei szkolenia na terenie miasta to okazja dla jego mieszkańców, studentów lub osób pracujących w Warszawie.