Kurs Excel Katowice

Chcesz podnieść swoje umiejętności z zakresu obsługi pakietu MS Office lub podwyższyć kompetencje zespołu? Zapisz się na nasze szkolenia Excel w Katowicach i zdobądź certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę!

Szkolenie Excel - Katowice i okolice

Jeśli poszukujesz profesjonalnego kursu Excel w Katowicach, to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, prowadząc je z pełnym entuzjazmem w różnych miejscach województwa śląskiego. Dzięki naszej elastyczności przyjeżdżamy z materiałami i sprzętem do wybranego przez Ciebie miejsca, eliminując wyzwania logistyczne dla Twojego zespołu. Zapisz się na nasze szkolenia z Excela w Katowicach i podnieś swoje kompetencje w obsłudze pakietu MS Office. Nie czekaj, zainwestuj w swoje umiejętności i skorzystaj z naszej bogatej oferty szkoleniowej już dziś!

Kurs Excel Katowice

Śląscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie śląskim, m.in w Katowicach, Tychy, Zabrzu czy Sosnowcu.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Rafał

Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu MS Office zdobywał w sektorze bankowym, w finansach i audycie. Specjalizuje się w szkoleniach z Excela, PowerQuery oraz VBA.

Średniozaawansowany Excel – kurs Katowice

Szkolenie przystosowane jest do potrzeb osób, które opanowały już podstawy Excela i chcą rozbudować swoje umiejętności o bardziej zaawansowane funkcje arkusza. Wśród nich znajdują się między innymi tabele przestawne, graficzne przedstawianie danych, formatowanie warunkowe, formuły czy analiza danych. Znajomość tych funkcji pozwoli Ci wykonywać bardzo szeroki zakres operacji podczas pracy z danymi liczbowymi i tekstowymi. Certyfikat, który potwierdza, że ukończyłeś kurs Excel średniozaawansowany, jest bardzo cennym uzupełnieniem Twojego CV.

Podstawowy Excel – szkolenie Katowice

Poziom podstawowy przystosowany jest do potrzeb osób, których znajomość programu jest niewielka, a praca z Excelem sprawia im pewne problemy. Podczas podstawowych szkoleń Excel nauczymy Cię poruszać się po arkuszu kalkulacyjnym oraz wykorzystywać podstawowe funkcje programu do codziennej pracy. Gwarantujemy, że odtąd Excel nie będzie sprawiał Ci problemów, a wiele operacji przeprowadzisz znacznie szybciej i sprawniej. Podstawowy kurs Excel otworzy Ci drzwi do kontynuowania nauki arkusza kalkulacyjnego na wyższym poziomie.

katowice

Zdobądź certyfikat i bądź konkurencyjny na rynku pracy

Certyfikat z Excela pomoże Ci być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. W zasadzie w każdej biurowej pracy potrzebna jest przynajmniej podstawowa znajomość Excela. Załączenie certyfikatu do swojego CV od razu da rekruterowi pewność, że posiadasz wymagane umiejętności. To z kolei będzie argumentem, by właśnie Ciebie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

Zapoznaj się z artykułem na naszym blogu „Excel a oferty pracy – czy powinieneś pójść na kurs, żeby zdobyć wymarzoną pracę?”. Jednoznacznie pokazuje on listę korzyści jakie płyną z ukończenia szkolenia. Im więcej potrafisz w Excelu, tym większą masz szansę na pracę w niektórych branżach, takich jak finanse, księgowość, HR czy wiele innych.

Excel na Politechnice Śląskiej

Dla studentów bezpłatne szkolenia Excel – Katowice

Zaczęło się 28 lutego 2018 roku, kiedy zorganizowaliśmy darmowy wykład dla studentów Politechniki Śląskiej, z którego mogli skorzystać studenci Uczelni. Teraz również organizujemy dla studentów śląskich uczelni darmowe warsztaty pracy w Excelu. Znajomość arkusza kalkulacyjnego daje młodym ludziom przewagę już na początku ich zawodowej kariery. Zdobycie cennych umiejętności jeszcze przed podjęciem pracy daje im szansę na pozytywne zaskoczenie rekruterów w czasie aplikacji.

Miasto Katowice

Szkolenia Otwarte w Katowicach

Szkolenia z Excela prowadzimy jednak nie tylko dla zorganizowanych grup w ramach kursów firmowych. Wiele osób chce indywidualnie nauczyć się pracy z arkuszem kalkulacyjnym, a my w dostosowujemy naszą pracę do ich potrzeb. Organizujemy szklenia otwarte z Excela, podczas których każdy może na dowolnym poziomie zapoznać się z funkcjonalnością Excela.

Nie musisz martwić się o dojazd do Katowic, bowiem twarte kursy z Excela organizujemy również w innych miejscowościach województwa śląskiego. Dlatego możesz wybrać kurs w najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji. Ukończenie szkolenia i znajomość Excela pozwoli Ci zdecydowanie łatwiej znaleźć wymarzone zajęcie lub też wywalczyć awans w swojej firmie.

Katowice - szkolenie otwarte

Kurs Excel Katowice – weekendowy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy pracodawca może pozwolić sobie na zatrzymanie pracy i wysłanie całego zespołu na kurs z Excela. Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i organizujemy szkolenia z Excela również w weekendy. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem i uzgodnisz z nim dogodny termin kursu z Excela dla swojego zespołu.

Podobnie rzecz ma się w przypadku szkoleń otwartych. Wiemy, że przez natłok obowiązków zawodowych i domowych możesz nie być w stanie uczęszczać na zajęcia w tygodniu. Nie pozbawiamy Cię jednak szansy na rozwój zawodowy, bo wiemy, że tkwi w Tobie duży potencjał. Śledź naszą ofertę szkoleń otwartych z Excela i wybierz kurs, który odbywa się w dowolny, pasujący Ci termin weekendowy.

Praca biurowa

Szkolenie Excel Katowice – wybierz odpowiedni poziom

W trosce o to, by szkolenia MS Excel były jak najbardziej efektywne, przygotowaliśmy kurs na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu uczestnicy szkolenia nie będą nudzić się, słuchając rzeczy, które już potrafią, a mniej zaawansowani nie zniechęcą się zbyt wysokim poziomem. Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie znajomości Excela są Twoi pracownicy, my się tego dowiemy. Oferujemy badanie poziomu, porozmawiamy także o Waszych potrzebach, żeby dostosować program szkolenia. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat, który potwierdzi umiejętności zapisane w CV.

Kursy i szkolenia VBA Excel

Szkolenia VBA (czyli Visual Basic Applications) to już wyższa szkoła jazdy, która obejmuje programowanie zautomatyzowanych operacji w Excelu. Umiejętności te są bardzo cenne szczególnie dla pracowników, którzy wykonują proste, ale czasochłonne operacje lub też powtarzają wielokrotnie te same krótkie i proste czynności jedynie ze zmienionymi danymi. Ponadto VBA daje również możliwość kompatybilnej pracy na kilku programach z pakietu MS Office. Szkolenia VBA również przystosowane są do różnych potrzeb. Niezależnie od poziomu szkolenia VBA każdy uczestnik powinien znać Excel na poziomie zaawansowanym. Uczestnicy, którzy decydują się na zaawansowany kurs Excel VBA, powinni znać już podstawy i samodzielnie wykonywać proste makra.

Gliwice, Zabrze, Sosnowiec

Szkolenie Excel zaawansowany – Katowice

Zaawansowany kurs Excel wyniesie Cię na taki poziom znajomości arkusza kalkulacyjnego, który pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał programu. Program szkolenia obejmuje najbardziej zaawansowane funkcje, a także elementy programowania, które pozwolą Ci zautomatyzować pracę. Możesz wybrać również szkolenie, ukierunkowane na konkretne funkcje programu. Do wyboru masz kursy Excela obejmujące:

  • analizę danych,
  • tabele przestawne,
  • graficzną prezentację danych.