Kurs Excel Katowice

Potrzebujesz szkolenie Excel w Katowicach? A może na terenie całego województwa śląskiego? Gliwice, Zabrze, Sosnowiec? Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Organizujemy szkolenia dla firm i dla osób prywatnych.

Szkolimy nie tylko w Katowicach!

Mamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu pracowników różnych firm z Excela w Katowicach, możemy dotrzeć także do Twojego miasta. Przyjeżdżamy do miejsca, w którym chcesz zorganizować szkolenie w umówionym terminie razem ze wszystkimi potrzebnymi materiałami i sprzętem. O nic nie musisz się martwić. Nasi specjaliści z Excela starannie wszystko przygotują. Warsztaty w Katowicach prowadziliśmy wielokrotnie, przez wiele lat. Jeśli nie wiesz na jakim poziomie znajomości Excela są Twoi pracownicy, my się tego dowiemy. Oferujemy badanie poziomu, porozmawiamy także o Waszych potrzebach, żeby dostosować program szkolenia. Na koniec kursu otrzymacie certyfikat. Masz pytania? Zobacz zakładkę Kontakt.

Kurs Excel Katowice
4.2 (83.08%) 13 votes

Kurs Excel Katowice

Szkolenia Otwarte w Katowicach

Śląscy specjaliści Excela i MS Office

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie śląskim, m.in w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu czy Sosnowcu.

Krzysztof
Krzysztof

Od 2012 zajmuje się szkoleniami komputerowymi. Certyfikowany egzaminator ECDL. Ukończył studia o Bezpieczeństwie Systemów Informatycznych.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Mizera
Krzysztof

Doświadczony szkoleniowiec, trener aplikacji biurowych Microsoft Office, trener i egzaminator ECDL.

katowice

Warsztaty z Excela w ramach Absolvent Talent Days

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do współpracy od organizatorów Absolvent Talent Days. Nasz trener poprowadził dwa warsztaty w Katowicach. Uczestnicy pracowali na komputerach w małych grupach, dzięki temu mogli otrzymać od trenera mnóstwo uwagi nie tylko grupowo, ale też indywidualnie. Warsztaty trwały dwie godziny i były próbką naszego pełnego kursu. Cieszy nas fakt, że mogliśmy przyczynić się do rozwoju absolwentów.

Excel na Politechnice Śląskiej

Wykład na Politechnice Śląskiej

28 lutego 2018 roku organizujemy darmowy wykład dla studentów Politechniki Śląskiej. Spotkamy się „Mrowisku” Sali Teatralnej. Mimo, iż spotkanie będzie miało charakter wykładowy studenci będą rozwiązywać ćwiczenia tak aby ze spotkania wyciągnąć jak najwięcej wiedzy. Trener prowadzący spotkanie jest zwolennikiem użytkowania programu Excel wśród młodych osób, gdyż nie tylko poszerza on możliwości na rynku pracy ale dodatkowo uczy analitycznej myślenia.

 

Miasto Katowice

Szkolenia Excel w Katowicach

Katowice są naszym drugim domem jeśli chodzi o naukę Excela. Częstotliwość szkoleń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu województwo śląskie zapadło nam bardzo pozytywnie w pamięć. Kursy na wszelkich poziomach zaawansowania – zarówno te pokrywające się z naszym programem jak i stricte dostosowane do potrzeb klientów nasi trenerzy prowadzą w pełni entuzjazmu.

Katowice - szkolenie otwarte

Otwarty kurs Excel na śląsku

Szkolenie Excel na poziomie podstawowym? Średniozaawansowanym? Zaawansowanym? Poczekaj na szkolenie na odpowiednim dla Ciebie poziomie albo zapisz się na wszystkie! Organizujemy warsztaty dla pojedynczych osób chcących poznać Excela w różnych stopniach wtajemniczenia! Idea powstała z próśb klientów, gdyż dotychczas organizowaliśmy jedynie zamknięte spotkania z firmami.

Praca biurowa

Bądź konkurencyjny na Śląskim rynku pracy

Certyfikat z Excela pomoże Ci być bardziej konkurencyjny na Śląskim rynku pracy. Prosimy zapoznać się z artykułem na naszym blogu „Excel a oferty pracy – czy powinieneś pójść na kurs, żeby zdobyć wymarzoną pracę?”. Jednoznacznie pokazuje on listę korzyści jakie płyną z ukończenia szkolenia. Nikt nie wymaga od Ciebie pisania makr. Zdobądź podstawowy poziom i ciesz się lepszą pracą.

ikonka Outlook

Outlook pomocą dla Katowickich firm

Niecodzienna sytuacja zastała nas w jednej z Katowickich firm produkcyjnych. Od wielu lat cała komunikacja opierała się w niej na werbalnych rozmowach i papierowej dokumentacji. Po przedstawieniu przez naszego konsultanta możliwości związanych z Outlookiem nasi przyszli klienci nie mieli cienia wątpliwości. „Tak, chcemy to”. 8 godzinne szkolenie poskutkowało znakomitymi wynikami wiedzy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że zostawiliśmy naszych śląskich przyjaciół w „dobrych rękach” programu Microsoft Outlook.

Gliwice, Zabrze, Sosnowiec

Kursy w Gliwicach, Zabrzu i Sosnowcu

Oferujemy szkolenia m.in. w Gliwicach, Zabrzu, Sosnowcu  i wszystkich miastach na obszarze całego województwa śląskiego.