Nasi trenerzy

Poznaj sylwetki naszych profesjonalnych szkoleniowców
Wybrani spośród naszych trenerów, dostępnych w całej Polsce,
w regionach m.in. takich miast jak Wrocław, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Kraków.
Marek

Od 15 lat współpracuje z firmami z branży IT oraz Telco. Szkolenia prowadzi od 2012 roku. Posiada także doświadczenie w sprzedaży, dzięki czemu potrafi techniczne tematy przekazywać w sposób lekki i przystępny.

Łukasz

Prowadzi szkolenia od 2013 roku, głównie z MS Excel, Word, Visio, MS Project, PowerPoint, Kaizen, Lean, Six Sigma. Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych.

Radosław

Absolwent zarządzania i animator kultury. Wieloletni koordynator szkoleń z Excela. Pasjonat nowych technologii i zdrowego stylu życia. Stawia na różnorodne wykorzystanie Excela w pracy oraz w życiu prywatnym.

Robert
Robert

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z wielu różnych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist.

 

 

Łukasz

Z wykształcenia informatyk i ekonometryk. Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń komputerowych. Przeważającą tematyką jest obsługa pakietów biurowych np. MS Office, w szczególności programu MS Excel.

 

Agnieszka

Wykładowca akademicki z Bydgoszczy, certyfikowany egzaminator ECDL, trener IT. Od 19 lat prowadzi zajęcia, kursy i szkolenia informatyczne. Pracuje również jako specjalista ds. analiz i wdrożeń oprogramowania.

Janusz
Janusz

Wykładowca, trener, egzaminator ECDL, nauczyciel mianowany, egzaminator informatycznych egzaminów zawodowych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu MS Office, MS Office 365.

Monika
Monika

Trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu ogólnopolskim, doświadczony szkoleniowiec pakietu MS Office i obsługi komputera. Trener i egzaminator ECDL. Przekazuje tematy skomplikowanych w przystępny sposób.

Trener Excel i Office - Paweł Boguszewski
Paweł

24 lata doświadczenia szkoleniowego. Certyfikowany trener Microsoft (MCT) i egzaminator ECDL. Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w branży bankowej.

Trener Excel i Office - Szygulski
Tomasz

Od 9 lat zawodowo prowadzi szkolenia z obsługi programów aplikacji MS Office. Doświadczenie w zakresie szkoleń i egzaminów ECDL.

Maciej

Expert Microsoft Office Specialist. Przeprowadził ponad 200 szkoleń z pakietu MS Office. Twórca autorskich rozwiązań usprawniających i automatyzujących pracę w Excelu.

Trener Excel i Office - Malon
Dariusz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz University of Central Lancashire w Preston (tytuł MBA). Zajmował się m.in. obliczeniami konstrukcyjnymi maszyn, programowaniem obrabiarek cyfrowych, kierował Działem Analiz Rynkowych.

Marcin

Od 2008 roku trener IT w specjalizacji Microsoft Office z certyfikatem Microsoft Office Specialist z zakresu Excel, Word oraz PowerPoint na wszystkich poziomach zaawansowania. Przeprowadzonych ponad 6.500 godzin szkoleń.

Rafał

Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu MS Office zdobywał w sektorze bankowym, w finansach i audycie. Specjalizuje się w szkoleniach z Excela, PowerQuery oraz VBA.