Kurs Excel Bydgoszcz

Zapisz się na nasze kursy Excel w Bydgoszczy i innych miastach woj. kujawsko-pomorskiego, gdzie oferujemy trzy poziomy nauczania i praktyczne narzędzia dla wszystkich uczestników. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami teraz!

Szkolenie Excel - Bydgoszcz i inne miasta w województwie

Województwo kujawsko-pomorskie jest kolejnym miejscem na mapie Polski, gdzie szkolimy z całego pakietu MS Office, skupiając się głównie na kursach Excela. Nasze warsztaty są dostosowywane do potrzeb uczestników, prowadzone przez doświadczonych trenerów w komfortowej atmosferze. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty i mogą liczyć na nasze wsparcie w razie problemów z programem. Chcesz poszerzyć swoje umiejętności? Zapisz się na nasze szkolenie Excel w Bydgoszczy lub innym mieście w województwie kujawsko-pomorskim!

kurs excel Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorsy specjaliści Excela

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie kujawsko-pomorskim, m.in. w Inowrocławiu, Włocławski i Grudziądzu.

Agnieszka

Wykładowca akademicki z Bydgoszczy, certyfikowany egzaminator ECDL, trener IT. Od 19 lat prowadzi zajęcia, kursy i szkolenia informatyczne. Pracuje również jako specjalista ds. analiz i wdrożeń oprogramowania.

Szkolenia otwarte z Excela w Bydgoszczy

Kurs przeznaczony jest nie tylko dla firm. Skorzystać z niego mogą również osoby prywatne. Okazją do tego są między innymi szkolenia otwarte z Excela, które odbywają się cyklicznie w wyznaczonym terminie. Tego rodzaju warsztaty również podzielone są na trzy etapy. Na kursie nauczyć się pracy na danych, obsługi programu i przydatnych funkcji. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Microsoft Excel, który z pewnością pomoże znaleźć wymarzoną pracę.

Praktyczne zajęcia w formie spotkania zamkniętego

Uczestnik kursu zamkniętego swojej firmy ma wsparcie naszego szkoleniowca przez cały okres trwania toku nauczania. Pamiętaj, że nawet poznając podstawy wsparte nawiązką zaawansowanych funkcji Excela stajesz się lepszym pracownikiem. Dlatego wykorzystaj czas poświęcony na szkolenie najlepiej jak potrafisz.

Szkolenie Excel – Bydgoszcz

W Bydgoszczy szkolenia są pełne wiedzy dostosowanej do potrzeb naszego klienta.

Jeżeli chcesz na kursie nauczyć się, np. analizy danych z użyciem tabel przestawnych zapraszamy do kontaktu, ponieważ całe spotkanie możemy zaplanować pod potrzeby Twojej firmy!

  • Ustal termin z naszymi konsultantami, aby daty spotkań nie pokrywały się z innymi zajęciami.
  • Ustalmy razem liczbę godzin i cenę kursu!
  • Zobacz nasze referencje i przekonaj się, że warto!

Szkolenia Microsoft – Bydgoszcz – czego nauczysz się na szkoleniach?

Kurs obsługi programu wchodzącego w skład pakietu Microsoft uczy zarówno podstawowych funkcji programu, jak i bardziej zaawansowanych operacji, które mogą okazać się niezwykle przydatne podczas pracy zawodowej. Istotnymi składniowymi programu Microsoft Excel są między innymi funkcje, sortowanie, filtrowanie, tworzenie złożonych tabel z wykorzystaniem ogromnej ilości danych, analizy danych, tworzenie prezentacji, formuł, wykresów czy też odpowiednie formatowanie komórek.

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny program kursu i wybrać takie funkcje, które będą najbardziej przydatne w Twojej branży.

Excel podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany

MS Excel jest bardzo złożonym programem. Postanowiliśmy podzielić kurs na trzy poziomy:

Oprócz klasycznego rozdzielenia poziomów szkolimy także z Analizy Danych, Tabel Przestawnych i Graficznej Prezentacji Danych. Jednak podczas mierzenia umiejętności grupy jesteśmy w stanie połączyć różne kursy w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb kursantów!

Kurs VBA Excel – Bydgoszcz

VBA Excel, czyli Visual Basic Applications, to kurs przeznaczony dla osób, które pragną osiągnąć jeszcze wyższy poziom w obsłudze arkusza kalkulacyjnego. Program szkolenia zakłada naukę programowania powtarzalnych operacji w Microsoft Excel, co pozwala na optymalizację czasu pracy.

darmowy kurs excel

Kurs MS Office – Bydgoszcz

Oprócz kursów Excel organizujemy również szereg innych szkoleń z pakietu Microsoft Office. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów. Z przyjemnością poszerzymy Twoją wiedzę z zakresu Worda, PowerPointa czy OneNote’a. Cena szkoleń z programów Microsoft uzależniona jest między innymi od rodzaju szkolenia, liczby członków i poziomu zaawansowania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!