Kurs Excel Bydgoszcz

Poszukujesz szkolenie Excel w Bydgoszczy? Dobrze trafiłeś! Szkolimy we wszystkich miastach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Toruń, Włocławek czy Grudziądź? Skontaktuj się z nami!

Szkolimy nie tylko w Bydgoszczy!

Województwo Kujawsko-Pomorskie jest kolejnym miejscem na mapie Polski, gdzie szkolimy zarówno firmy oraz osoby prywatne z całego pakietu MS Office. Głównym programem naszych kursów jest Excel, jednak nie zapominamy o innych narzędziach. Nasze kursy komputerowe z Excela w Bydgoszczy organizowane są od podstaw. Jesteśmy w stanie zapewnić salę szkoleniową i zagwarantować catering. Zapewniamy materiały szkoleniowe, zbadamy wiedzę uczestników i dostosujemy poziom warsztatów na potrzeby kursantów. Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, ale nadal możesz być z nami w stałym kontakcie! Pomożemy w razie problemów! Jeżeli masz pytania zadzwoń do naszych konsultantów, którzy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji: na tematy związane z kursami w całym województwie Kujawsko-Pomorskim.

Kurs Excel Bydgoszcz
5 (100%) 1 vote

Szkolenia otwarte z Excela w Bydgoszczy

Zadzwoń i poznaj możliwości

Przyjedziemy do Ciebie!

Nie znalazłeś kursu, które spełnia Twoje oczekiwania? Zbierz znajomych/przyjaciół/rodzinę i skonsultuj się z naszymi doradcami! Możemy dla was zoorganizować kurs z dowolnego programu MS Office na odpowiednim dla Was poziomie! Na pewno znajdziemy rozwiązanie i spotkamy się w przyszłości na szkoleniach!

Kujawsko-Pomorsy specjaliści Excela

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie kujawsko-pomorskim, m.in. w Toruniu, Włocławski i Grudziądzu.

Agnieszka
Agnieszka

Wykładowca akademicki z Bydgoszczy, certyfikowany egzaminator ECDL, trener IT. Od 19 lat prowadzi zajęcia, kursy i szkolenia informatyczne. Pracuje również jako specjalista ds. analiz i wdrożeń oprogramowania.

Praktyczne zajęcia w formie spotkania zamkniętego

Uczestnik kursu zamkniętego swojej firmy ma wsparcie naszego szkoleniowca przez cały okres trwania toku nauczania. Pamiętaj, że nawet poznając podstawy wsparte nawiązką zaawansowanych funkcji Excela stajesz się lepszym pracownikiem. Dlatego wykorzystaj czas poświęcony na szkolenie najlepiej jak potrafisz! Zalecamy dobrą kawę i zdrowe jedzenie!

Jesteśmy dla Was!

W Bydgoszczy szkolenia są pełne wiedzy dostosowanej do potrzeb naszego klienta.

  • Jeżeli chcesz na kursie nauczyć się, np. analizy danych z użyciem Tabel Przestawnych zapraszamy do kontaktu, ponieważ całe spotkanie możemy zaplanować pod potrzeby Twojej firmy!
  • Ustal termin z naszymi konsultantami, aby daty spotkań nie pokrywały się z innymi zajęciami.
  • Ustalmy razem liczbę godzin i cenę kursu!
  • Zobacz nasze referencje i przekonaj się, że warto!

Czego nauczysz się na szkoleniach?

Podczas spotkań jesteśmy w stanie nauczyć kursantów podstaw obsługi komputera, bez której użytkowanie arkusza kalkulacyjnego utrudni pracę. Ważnymi składniowymi programu microsoft są funkcje, sortowanie, filtrowanie, tworzenie złożonych tabel z wykorzystaniem ogromnej ilości danych, analizy danych, tworzenie prezentacji, formuł, wykresów, odpowiednie formatowanie komórek. Przyjrzyj się programom szkolenia zawartym na podstronach z poszczególnymi ofertami kursów!

Warsztaty na wszystkich poziomach!

MS Excel jest złożonym programem, przez co aby dostosować jego program do potrzeb grupy stworzyliśmy trzy poziomy zaawansowania:

Oprócz klasycznego rozdzielenia poziomów szkolimy także z Analizy Danych, Tabel Przestawnych i Graficznej Prezentacji Danych. Jednak podczas mierzenia umiejętności grupy jesteśmy w stanie połączyć różne kursy aby dostosować się do potrzeb kursantów!

Kurs Excel w Toruniu

Szkolimy we wszystkich miastach województwa kujawsko-pomorskiego, w tym także w mieście Mikołaja Kopernika – Toruniu. Program szkolenia dostosujemy do potrzeby Twojej firmy. Microsoft Excel to podstawa umiejętności pracowników biurowych, dlatego jeżeli arkusz kalkulacyjny sprawia Ci jakiekolwiek kłopoty zgłoś się do nas! Przeszkoliliśmy tysiące osób, dzięki czemu nasze doświadczenie zaprocenuje!