Kurs Excel Bydgoszcz

Pragniesz stale poszerzać swoją wiedzę? Chcesz poznać tajniki Excela bądź innych programów z pakietu Microsoft Office? Zapisz się na szkolenie Excel w Bydgoszczy! Szkolimy także we wszystkich miastach województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze kursy z programu MS Excel skierowane są zarówno do zorganizowanych grup, jak i osób prywatnych. Odbywają się na trzech poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Podczas kursu w mieście Bydgoszcz będziesz miał/a okazję poznać niezwykle przydatne i praktyczne funkcje, które z pewnością pozwolą Ci na bardziej wydajną pracę. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Szkolenie Excel - Bydgoszcz i inne miasta w województwie

Województwo kujawsko-pomorskie jest kolejnym miejscem na mapie Polski, gdzie szkolimy z całego pakietu MS Office. Kurs przeznaczony jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które pragną poszerzyć swoją wiedze i umiejętności. Głównym programem naszych kursów jest Excel, jednak nie zapominamy o innych narzędziach. Nasze kursy komputerowe z Excela w Bydgoszczy organizowane są od podstaw. Do nas należy wynajęcie sali szkoleniowej, a także zagwarantowanie cateringu.

Kurs z programu MS Excel prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów, którzy posiadają rozległą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie z przeprowadzania tego typu szkoleń. Całość kursu odbywa się w przyjemnej atmosferze - nie musisz obawiać się "wywoływania do tablicy" i stresowych sytuacji. Staramy się, aby szkolenie z obsługi programu przebiegało bezproblemowo. Przed rozpoczęciem kursu staramy się zapoznać z wiedzą uczestników. Takie działanie ma na celu dostosowanie poziomu i programu warsztatów do indywidualnych potrzeb kursantów. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobyta wiedzą. Zapewniamy również opiekę po szkoleniu - jeżeli napotkasz jakiś problem związany z programem możesz śmiało do nas napisać!

kurs excel Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorsy specjaliści Excela

Oto wybrani spośród naszych trenerów, którzy szkolą w województwie kujawsko-pomorskim, m.in. w Toruniu, Włocławski i Grudziądzu.

Agnieszka

Wykładowca akademicki z Bydgoszczy, certyfikowany egzaminator ECDL, trener IT. Od 19 lat prowadzi zajęcia, kursy i szkolenia informatyczne. Pracuje również jako specjalista ds. analiz i wdrożeń oprogramowania.

Szkolenia otwarte z Excela w Bydgoszczy

Kurs przeznaczony jest nie tylko dla firm. Skorzystać z niego mogą również osoby prywatne. Okazją do tego są między innymi szkolenia otwarte z Excela, które odbywają się cyklicznie w wyznaczonym terminie. Tego rodzaju warsztaty również podzielone są na trzy etapy. Na kursie nauczyć się pracy na danych, obsługi programu i przydatnych funkcji. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Microsoft Excel, który z pewnością pomoże znaleźć wymarzoną pracę.

Praktyczne zajęcia w formie spotkania zamkniętego

Uczestnik kursu zamkniętego swojej firmy ma wsparcie naszego szkoleniowca przez cały okres trwania toku nauczania. Pamiętaj, że nawet poznając podstawy wsparte nawiązką zaawansowanych funkcji Excela stajesz się lepszym pracownikiem. Dlatego wykorzystaj czas poświęcony na szkolenie najlepiej jak potrafisz.

Szkolenie Excel – Bydgoszcz

W Bydgoszczy szkolenia są pełne wiedzy dostosowanej do potrzeb naszego klienta.

Jeżeli chcesz na kursie nauczyć się, np. analizy danych z użyciem tabel przestawnych zapraszamy do kontaktu, ponieważ całe spotkanie możemy zaplanować pod potrzeby Twojej firmy!

  • Ustal termin z naszymi konsultantami, aby daty spotkań nie pokrywały się z innymi zajęciami.
  • Ustalmy razem liczbę godzin i cenę kursu!
  • Zobacz nasze referencje i przekonaj się, że warto!

Szkolenia Microsoft – Bydgoszcz – czego nauczysz się na szkoleniach?

Kurs obsługi programu wchodzącego w skład pakietu Microsoft uczy zarówno podstawowych funkcji programu, jak i bardziej zaawansowanych operacji, które mogą okazać się niezwykle przydatne podczas pracy zawodowej. Istotnymi składniowymi programu Microsoft Excel są między innymi funkcje, sortowanie, filtrowanie, tworzenie złożonych tabel z wykorzystaniem ogromnej ilości danych, analizy danych, tworzenie prezentacji, formuł, wykresów czy też odpowiednie formatowanie komórek.

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny program kursu i wybrać takie funkcje, które będą najbardziej przydatne w Twojej branży.

Excel podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany

MS Excel jest bardzo złożonym programem. Postanowiliśmy podzielić kurs na trzy poziomy:

Oprócz klasycznego rozdzielenia poziomów szkolimy także z Analizy Danych, Tabel Przestawnych i Graficznej Prezentacji Danych. Jednak podczas mierzenia umiejętności grupy jesteśmy w stanie połączyć różne kursy w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb kursantów!

Kurs VBA Excel – Bydgoszcz

VBA Excel, czyli Visual Basic Applications, to kurs przeznaczony dla osób, które pragną osiągnąć jeszcze wyższy poziom w obsłudze arkusza kalkulacyjnego. Program szkolenia zakłada naukę programowania powtarzalnych operacji w Microsoft Excel, co pozwala na optymalizację czasu pracy.

darmowy kurs excel

Kurs MS Office – Bydgoszcz

Oprócz kursów Excel organizujemy również szereg innych szkoleń z pakietu Microsoft Office. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów. Z przyjemnością poszerzymy Twoją wiedzę z zakresu Worda, PowerPointa czy OneNote’a. Cena szkoleń z programów Microsoft uzależniona jest między innymi od rodzaju szkolenia, liczby członków i poziomu zaawansowania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!