Darmowy Kurs Excel

Organizujemy darmowe kursy z Excela na uczelniach na terenie całej Polski. Temat zajęć możemy dostosować wspólnie - podstawy, tabele przestawne a może omówienie funkcji? Skontaktuj się z naszymi konsultantami aby dowiedzieć się więcej.

Terminarz warsztatów

darmowy kurs excel

Potrzebujesz darmowy kurs z Excela?

Współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski w kwestiach związanych ze szkoleniem studentów z programu MS Excel. Od początku naszej działalności odwiedziliśmy siedziby największych uczelni w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Bydgoszcz czy Wrocław. Lekcje z Excela z Excellent to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z programem.

 

dostosujemy tematykę i poziom szkolenia

Dostosujemy poziom i tematykę darmowego Excela na uczelniach!

Dostosujemy się do wymagań uczelni odnośnie poziomu szkolenia (podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany) czy tematyki (m.in. przestawne, funkcje, graficzna prezentacja danych). Nie narzucamy swoich programów szkoleń – jesteśmy w stanie w 100% dostosować się do potrzeb studentów. Nasi specjaliści to ludzie z pasją, którzy w doskonały sposób potrafią przekazać wiedzę młodym ludziom.

internetowy kurs z Excela

Oferujemy także kurs Excel online za darmo

W naszej ofercie znajduje się także aplikacja Calculatic pozwalająca na naukę Excela w domu. Darmowy, 14 dniowy trial aplikacji zawiera w sobie podstawowy kurs z Excela, dzięki któremu poznasz podstawowe pojęcia programu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, odwiedź stronę https://calculatic.pl/rejestracja, załóż konto i ciesz się internetowym kursem.