Jak wygląda szkolenie?

Zapoznaj się ze szczegółami organizacyjnymi  oraz możliwością dostosowania szkolenia do własnych potrzeb.

Jak szkolimy?

Rozmowa o waszych potrzebach

Powiemy Wam co jest ważnego przy organizacji szkolenia i jakie informacje pomogą nam w jego przygotowaniu.

Szkolimy w każdym miejscu w Polsce. Dojedziemy do Waszego biura i tam przeprowadzimy szkolenie. Jeśli jest taka wola klienta, to możemy przeprowadzić szkolenie również na sali wynajętej poza siedzibą klienta.

Możemy przeprowadzić szkolenie zarówno na polskiej wersji MS Office, jak i na angielskiej

Obojętnie z jakiej wersji programu korzystasz – 2007, 2010, 2013, czy 2016 – dla każdej z nich przygotujemy szkolenie

Badanie poziomu

Wysyłamy plik z zadaniami do rozwiązania. Gotowe pliku odsyłacie do nas, a my na ich podstawie sugerujemy poziom zaawansowa

Test dotyczący Excela składa się z 30 krótkich pytań.

Dostosujemy program szkolenia do Waszych oczekiwań. Wskażcie, które zagadnienia chcecie poruszyć na szkoleniu, a które są zbędne. Doradzimy Wam na podstawie wypełnionych testów.

Każde proponowane przez nas szkolenie przygotowane jest na określoną liczbę godzin dydaktycznych. Jednak możemy wydłużyć lub skrócić jego czas, jeśli chcecie poruszyć więcej lub mniej zagadnień, niż te, które my proponujemy.

Przygotowujemy całe szkolenie

Zajmujemy się w 100% zorganizowaniem szkolenia, czyli niezbędnego sprzętu i materiałów.

Do przeprowadzenia szkolenia potrzebne są komputery dla wszystkich uczestników oraz projektor lub telewizor, do prezentowania zadań przez trenera. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy taki sprzęt zapewnić i przywieźć do Waszego biura.

Nasze szkolenia prowadzą tylko profesjonalni i doświadczeni trenerzy, co zapewnia ich najwyższą jakość.

Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów, w postaci skryptu szkoleniowego i pendrivów z zadaniami w formie elektronicznej.

Realizacja i zakończenie szkolenia

Wraz z przeprowadzeniem szkolenia, nasze wsparcie się nie kończy – otrzymacie od nas opiekę poszkoleniową.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma imienny certyfikat, sygnowany przez Excellent, świadczący o uczestnictwie w szkoleniu, z uwzględnieniem liczby godzin szkolenia.

Każdyz uczestników szkolenia ma możliwość kontaktu z trenerem przez 6 miesięcy od momentu zakończenia szkolenia w celu zadania pytań w kwestiach dotyczących tematyki szkolenia.

Na życzenie klienta, przeprowadzony może zostać egzamin sprawdzający wiedzę po szkoleniu. Egzamin może trwać 30 minut albo 60 minut.

Przekonaliśmy Ciebie?

Napisz do nas i ustal szczegóły