EXCEL ZAAWANSOWANE FORMUŁY

Zobacz szczegółowe informacje na temat tego kursu online z Excela. Pamiętaj, że kupując dostęp na calculatic.pl, możesz korzystać ze wszystkich naszych kursów

Podstawowe informacje o zawartości kursu

W tabeli poniżej znajdziesz zbiorcze informacje o ilości różnych elementów, które składają się na kurs "Excel Zaawansowane Formuły". Przewijaj dalej, aby zobaczyć szczegóły.

ZAWARTOŚĆ KURSU ILOŚĆ
Szacowany czas trwania kursu 20 godzin
Łączny czas trwania filmów szkoleniowych 2 godziny 5 minut
Liczba filmów szkoleniowych 15 filmów
Liczba lekcji 27 lekcji
Liczba testów do rozwiązania 0 testów
Liczba zadań do pobrania i samodzielnego rozwiązania 39 zadań
Liczba artykułów 99 artykułów


Certyfikat

Certyfikat w formie elektronicznej

Możesz wygenerować i pobrać certyfikat ukończenia kursu w pliku pdf. Będzie na nim widniało Twoje imię i nazwisko, nazwa ukończonego kursu, oraz skrócony opis jego zawartości. Aby wygenerować certyfikat, musisz ukończyć przynajmniej 80% kursu online.Oprócz kursu korzystaj też z BAZY WIEDZY

Zobacz narzędzia automatyzujące pracę oraz wspierające Cię w nauce obsługi programu Excel

Mapa Excela

Możesz „klikać” po interaktywnym interfejsie Excela, aby otrzymać szczegółowe wyjaśnienia każdego z jego elementów.

Generator ćwiczeń

Możesz codziennie wygenerować zupełnie nowe pliki z ćwiczeniami do samodzielnego wykonania.

Baza funkcji

W Bazie Funkcji znajdziesz dokładny opis bliko 200 funkcji Excela, poszerzony o serię różnych praktycznych zastosowań.

Filmy szkoleniowe

Korzytaj z ponad 2.000 filmów. Do każdego z nich możesz pobrać plik z ćwiczeniem.

Encyklopedia

Obszerne kompendium wiedzy – artykuły, interaktywne, filmy, gotowe pliki Excela z zadaniami do ćwiczeń.

Ulubione

Możesz zapamiętywać często wykorzystywane narzędzia, artykuły lub filmy i mieć do nich dostęp w jednym miejscu.Funkcje tekstowe

Prezentujemy i ćwiczymy korzystanie z funkcji tekstowych, ale tych bardziej zaawansowanych, które dają większą możliwość automatyzacji pracy – takich jak m.in. ZNAJDŹ, DŁ, PODSTAW, ZASTĄP, WARTOŚĆ.Liczba lekcji: 7 lekcji (a w nich 42 kroków)

Funkcje dat

Daty są jednym z podstawowych typów danych w Excelu. Bez względu na branżę, czy dział w którym pracujesz, zapewne spotykasz się z datami. Ćwiczymy tutaj bardziej zaawansowane funkcje – np. CZĘŚĆ.ROKU czy funkcje związane z dniami roboczymi.Liczba lekcji: 5 lekcji (a w nich 23 kroków)

Funkcje analizy i wyszukiwania

Te funkcje potrafią zaoszczędzić wiele godzin pracy, ale jednocześnie są najtrudniejsze w zrozumieniu i opanowaniu. Pokazujemy jak zautomatyzować swoją pracę za pomocą takich funkcji jak ADR.POŚR, PRZESUNIĘCIE, INDEKS, PODAJ.POZYCJĘ i inne.Liczba lekcji: 5 lekcji (a w nich 49 kroków)

Funkcje logiczne

Te funkcje potrafią zaoszczędzić wiele godzin pracy, ale jednocześnie są najtrudniejsze w zrozumieniu i opanowaniu. Pokazujemy jak zautomatyzować swoją pracę za pomocą takich funkcji jak ADR.POŚR, PRZESUNIĘCIE, INDEKS, PODAJ.POZYCJĘ i inne.Liczba lekcji: 5 lekcji (a w nich 21 kroków)

Inne

Istnieją różne przydatne funkcje, które ciężko przypisać do jednej z powyższych kategorii, dlatego stworzyliśmy osobny temat, w którym możesz spodziewać się różnych przydatnych podpowiedzi.Liczba lekcji: 5 lekcji (a w nich 18 kroków)