EXCEL TWORZENIE FORMUŁ

Zobacz szczegółowe informacje na temat tego kursu online z Excela. Pamiętaj, że kupując dostęp na calculatic.pl, możesz korzystać ze wszystkich naszych kursów

Podstawowe informacje o zawartości kursu

W tabeli poniżej znajdziesz zbiorcze informacje o ilości różnych elementów, które składają się na kurs "Excel Tworzenie Formuł". Przewijaj dalej, aby zobaczyć szczegóły.

ZAWARTOŚĆ KURSU ILOŚĆ
Szacowany czas trwania kursu 14 godzin
Łączny czas trwania filmów szkoleniowych 1 godzina 10 minut
Liczba filmów szkoleniowych 12 filmów
Liczba lekcji 23 lekcje
Liczba testów do rozwiązania 0 testów
Liczba zadań do pobrania i samodzielnego rozwiązania 53 zadania
Liczba artykułów 91 artykułów


Certyfikat

Certyfikat w formie elektronicznej

Możesz wygenerować i pobrać certyfikat ukończenia kursu w pliku pdf. Będzie na nim widniało Twoje imię i nazwisko, nazwa ukończonego kursu, oraz skrócony opis jego zawartości. Aby wygenerować certyfikat, musisz ukończyć przynajmniej 80% kursu online.Oprócz kursu korzystaj też z BAZY WIEDZY

Zobacz narzędzia automatyzujące pracę oraz wspierające Cię w nauce obsługi programu Excel

Mapa Excela

Możesz „klikać” po interaktywnym interfejsie Excela, aby otrzymać szczegółowe wyjaśnienia każdego z jego elementów.

Generator ćwiczeń

Możesz codziennie wygenerować zupełnie nowe pliki z ćwiczeniami do samodzielnego wykonania.

Baza funkcji

W Bazie Funkcji znajdziesz dokładny opis bliko 200 funkcji Excela, poszerzony o serię różnych praktycznych zastosowań.

Filmy szkoleniowe

Korzytaj z ponad 2.000 filmów. Do każdego z nich możesz pobrać plik z ćwiczeniem.

Encyklopedia

Obszerne kompendium wiedzy – artykuły, interaktywne, filmy, gotowe pliki Excela z zadaniami do ćwiczeń.

Ulubione

Możesz zapamiętywać często wykorzystywane narzędzia, artykuły lub filmy i mieć do nich dostęp w jednym miejscu.Proste funkcje obliczeniowe

W tym temacie omawiamy funkcje służące do prostych obliczeń, co stanowi dobre wprowadzenie do tematu formuł. Można na nich przećwiczyć zasady zapisywania funkcji w komórkach.Liczba lekcji: 3 lekcje (a w nich 25 kroków)

Funkcje tekstowe

Prezentujemy i ćwiczymy korzystanie z funkcji tekstowych, ale tych podstawowych – takich jak m.in. LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU. Służą one do "wyciągania" z tekstów ich pewnych elementów.Liczba lekcji: 5 lekcji (a w nich 21 kroków)

Funkcje dat

Daty są jednym z podstawowych typów danych w Excelu. Bez względu na branżę, czy dział w którym pracujesz, zapewne spotykasz się z datami. Istnieje w Excelu wiele funkcji, które ułatwiają ich analizowanie i obliczanie – zajmiemy się tymi podstawowymi.Liczba lekcji: 6 lekcji (a w nich 37 kroków)

Funkcje dat

Jak już poczujesz się swobodnie w towarzystwie funkcji i formuł, proponujemy przejść do funkcji, które automatyzują Twoją pracę dzięki temu, że potrafią same w arkuszach Excela znaleźć i przeanalizować dane.Liczba lekcji: 6 lekcji (a w nich 57 kroków)

Funkcje logiczne

Ten temat dotyczy przede wszystkim funkcji JEŻELI, która wprowadza do Excela pewną dozę inteligencji – formuły same podejmują decyzję o wykonywanych obliczeniach (oczywiście zgodnie z Twoimi instrukcjami). Znajdziesz tutaj także inne funkcje, które często idą w parze z funkcją JEŻELI.Liczba lekcji: 3 lekcji (a w nich 16 kroków)