Cennik

Wybierz pakiet Trial i testuj Calculatic przez 5 dni za darmo.

Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania? Napisz do nas

Wygodne i bezpieczne płatności

Uzyskaj szybki dostęp do konta dzięki płatnościom online

FAQ

Co to jest Caculatic?

Jest to platforma, która w kompleksowy sposób rozwiązuje problemy użytkowników z obsługą programu Microsoft Excel i robi to w innowacyjny sposób.

Czy mogę zmienić mój plan?

W każdej chwili możesz rozszerzyć swój plan o dodatkowe narzędzia lub kolejnych użytkowników

Co to są automatyczne rozwiązania?

Jest to jedno z wielu narzędzi dostępnych w Calculatic, które samodzielnie wykonuje skomplikowane czynności na Twoim pliku Excela za Ciebie.

Czy mój plik jest przechowywany na serwerze?

Nie przechowujemy żadnych przesyłanych do nas plików. Są one od razu po użyciu usuwane z sesji, co zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych.

Czy mogę zrezygnować z abonamentu?

Opłata pobierana jest za wybrany okres z góry. Jeśli nie wiesz jak długo będziesz używać Calculatica, wybierz okres miesięczny i po zakończeniu miesiąca nie przedłużaj subskrypcji.

Jak są chronione moje dane z pliku?

Dane z Twoich plików nie są nigdzie zapisywane ani przesyłane, a jedynie utrzymywane w sesji przeglądarki na czas ich używania. Ponadto połączenie szyfrowane jest za pomocą certyfikatu SSL, co zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych.

Jakie są dostępne płatności?

Płatności możesz dokonać za pomocą narzędzi płatności natychmiastowych, kartą kredytową lub debetową, a także za pomocą PayPal.

Czy mogę otrzymać indywidualna ofertę?

Jeśli Twoje potrzeby nie wpisują się w proponowane pakiety, napisz do nas na adres podany w zakładce Kontakt, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.