Powrót do oferty szkoleń otwartych

Excel Podstawowy

Wrocław 17-18.03.18
Data:
17-18.03.18
Czas trwania:
16 godzin
Cena:
540 PLN
+23% VAT
Excel Podstawowy
Wrocław 17-18.03.18

Otwarty kurs Excel we Wrocławiu

Zapraszamy na szkolenie z Excela organizowane we Wrocławiu! Na szkolenie może zapisać się każdy z Was. Poziom szkolenia będzie podstawowy lub średniozaawansowany – wszystko zależy od poziomu uczestników, którzy zapiszą się na szkolenie. Na szkolenie można się zapisać, kontaktując się bezpośrednio z nami! Oferujemy nie tylko skuteczną naukę, ale też przyjazną atmosferę oraz poczęstunek.

Informacje organizacyjne

Miejsce: Wrocław, ul. Racławicka
Termin: 17-18 marca
W razie potrzeby, zapewnimy sprzęt komputerowy
Uczymy praktycznie
Szkolenie może dotyczyć dowolnej z wersji MS Office 2007, 2010, 2013, 2016
Oferujemy materiały szkoleniowe

Forma warsztatów

Każdy z kursantów pracuje na komputerze, rozwiązując zadania przedstawiane przez trenera. Szkolenie nie ma formy wykładu, tylko na bieżąco wszystkie zagadnienia prezentowane są na konkretnych przypadkach i ćwiczone w plikach Excela. Forma warsztatowa sprawia, że poznanie Excela jest nie tylko skuteczniejsze, ale też przyjemniejsze. Uczestnicy dobrze spędzają czas przerabiając zadania.

160 stron skryptu

Wychodząc ze szkolenia, prawdopodobnie będziecie chcieli powtórzyć niektóre informacje. Pomoże Wam w tym nasz niezastąpiony skrypt, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zagadnień poruszanych na szkoleniu.
Nie pamiętasz jak użyć danej funkcji? Dzięki naszemu skryptowi szybko sobie przypomnisz. Wgląd w przerobione wcześniej ćwiczenia sprawia, że łatwiej możesz utrwalic swoją wiedzę zdobytą podczas kursu.

Nasza pomoc

Jeśli potrzebujesz wsparcia po zakończeniu szkolenia, to pamiętaj, że zawsze możesz odezwać się do nas na adres excellent@calculatic.pl z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu z Excelem.
Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z MS Office, skontaktuj się z nami, a sam się przekonasz.

to jest alt tej strony

Badanie poziomu

Zachęcamy do skorzystania ze wstępnego badania poziomu wiedzy potencjalnych uczestników. Jest to zupełnie darmowe i niezobowiązujące. Otrzymacie wówczas plik Excela z 30-oma zadaniami, które każdy z Was powinien spróbować rozwiązać. Po rozwiązaniu zadań, my je sprawdzamy i określamy pozioz uczestnika. Ułatwi to nam zorganizowanie odpowiedniego poziomu i harmonogramu szkolenia, co sprawi, że efekty będą bardzo zadowalające.

Egzamin

Oferujemy bezpłatny egzamin, trwający 30 lub 60 minut – decyzja należy do Was. My go sprawdzamy, a następnie prześlemy Wam wyniki.
Egzamin nie jest obligatoryjnym punktem kursu, organizujemy go na życzenie. Jednocześnie uważamy, że warto go zorganizować jako dobre podsumowanie kursu i sprawdzenie efetków.

100 zadań z Excela

Szkolenie ma praktyczny charakter, w związku z czym, potrzebne są materiały do ćwiczeń. Na ten kurs przygotowanych jest ok 100 różnych zadań, czyli 100 różnych arkuszy Excela z gotowymi tabelami/danymi. Im więcej zadań zostanie przerobionych, tym więcej wiedzy będzie przyswojone i kursy przyniesie lepsze efekty. Uważamy, że żeby nauczyć się Excela trzeba przede wszystkim ćwiczyć i rozwiązywać zadania.

Certyfikat z kursu

Wszyscy kursanci otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w kursie Excel Poziom Podstawowy, czyli certyfikat. Taki dokument będzie zawierał informację o czasie trwania szkolenia. Uwzględniona będzie informacja o tym, że szkolenie dotyczyło zagadnień związanych z Excelem dla osób początkujących. Certyfikat może być pomocny przy poszukiwaniu pracy. Warto mieć dokumentację, potwierdzającą umiejętności.

Elastyczne tematy kursu Excel

Tematyka kursu Excel jest przez nas odpowienio przygotowana, tak aby poziom trudności był właściwy dla osób rozpoczynających dopiero pracę w Excelu lub korzystających z programu sporadycznie. Niezależnie od poziomu kursu, czekamy na sugestie uczestników co do tematyki kursu, badamy ich opinię i oczekiwania. To sprawia, że jesteśmy skuteczni.

Materiały do pobrania

Poniżej znajdują się materiały do pobrania, które przybliżą to, jak wygląda nasze szkolenie otwarte:

program-szkolenia-excellent (340 kb)

Oferta MS Office